ARINAri Real Estate (Arena) Investment Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar ILS · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $757,45 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₪3,18 Mr | ₪2,44 Mr | ₪1,78 Mr | ₪1,75 Mr | ₪1,25 Mr | ₪842,18 Mn | ₪863,76 Mn | ₪856,78 Mn | ₪825,03 Mn | ₪952,26 Mn | ₪1,28 Mr | ₪1,51 Mr | ₪1,43 Mr | ₪1,55 Mr | ₪1,65 Mr | ₪1,86 Mr | ₪1,93 Mr | ₪1,28 Mr | ₪1,19 Mr | ₪173,71 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₪217,03 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₪2,00 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₪1,18 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₪1,54 Mr | ₪1,24 Mr | ₪782,11 Mn | ₪768,27 Mn | ₪596,84 Mn | ₪634,78 Mn | ₪697,23 Mn | ₪762,39 Mn | ₪0,00 | ₪399,52 Mn | ₪1,11 Mr | ₪1,07 Mr | ₪1,01 Mr | ₪1,01 Mr | ₪1,05 Mr | ₪1,02 Mr | ₪1,16 Mr | ₪1,01 Mr | ₪847,45 Mn | ₪145,22 Mn |
| Net Borç† | ₪1,32 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₪112,96 Mn | ₪108,78 Mn | ₪101,33 Mn | ₪85,12 Mn | ₪67,64 Mn | ₪58,24 Mn | ₪95,98 Mn | ₪95,58 Mn | ₪92,06 Mn | ₪115,61 Mn | ₪101,53 Mn | ₪98,66 Mn | ₪107,06 Mn | ₪155,99 Mn | ₪103,67 Mn | ₪90,29 Mn | ₪57,44 Mn | ₪66,14 Mn | ₪51,34 Mn | ₪3,09 Mn |
| Brüt Kâr | ₪82,61 Mn | ₪80,74 Mn | ₪74,51 Mn | ₪60,20 Mn | ₪46,22 Mn | ₪41,26 Mn | ₪65,37 Mn | ₪56,35 Mn | ₪59,63 Mn | ₪58,24 Mn | ₪59,08 Mn | ₪59,38 Mn | ₪64,74 Mn | ₪70,21 Mn | ₪74,47 Mn | ₪61,07 Mn | ₪34,33 Mn | ₪38,25 Mn | ₪35,56 Mn | ₪1,83 Mn |
| FAVÖK | ₪64,77 Mn | ₪60,77 Mn | ₪63,87 Mn | ₪49,50 Mn | ₪38,49 Mn | ₪34,03 Mn | ₪55,61 Mn | ₪41,05 Mn | ₪38,79 Mn | ₪3,48 Mn | -₪25,94 Mn | ₪34,62 Mn | ₪20,90 Mn | ₪27,94 Mn | ₪41,88 Mn | ₪33,05 Mn | ₪13,93 Mn | ₪15,24 Mn | ₪23,99 Mn | ₪1,30 Mn |
| Net Kâr | ₪148,43 Mn | ₪117,81 Mn | ₪33,89 Mn | -₪10,84 Mn | ₪194,61 Mn | ₪13,30 Mn | ₪48,70 Mn | -₪33,50 Mn | ₪34,62 Mn | -₪72,32 Mn | -₪220,98 Mn | -₪116,31 Mn | -₪82,90 Mn | -₪129,06 Mn | -₪232,88 Mn | ₪2,72 Mn | -₪58,25 Mn | -₪126,66 Mn | ₪42,81 Mn | -₪2,58 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,46 | 0,37 | 0,11 | -0,04 | 1,35 | 0,09 | 0,34 | -0,24 | 0,24 | -0,51 | -1,71 | -0,90 | -0,78 | -1,22 | -2,20 | 0,03 | -1,55 | -4,99 | 2,06 | -0,20 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₪44,47 Mn | ₪19,55 Mn | ₪33,38 Mn | ₪30,25 Mn | -₪85,21 Mn | ₪11,98 Mn | ₪27,66 Mn | ₪28,66 Mn | ₪21,38 Mn | ₪15,50 Mn | ₪13,79 Mn | -₪78,19 Mn | -₪18,48 Mn | ₪5,11 Mn | -₪8,74 Mn | -₪26,20 Mn | -₪66,49 Mn | -₪18,98 Mn | -₪95,14 Mn | -₪59,38 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₪238.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 48,4% | 50,9% | 43,9% | 43,9% | 47,9% | 75,4% | 80,7% | 89,0% | 0,0% | 42,0% | 86,5% | 70,8% | 70,6% | 65,0% | 63,5% | 54,9% | 59,9% | 78,9% | 71,1% | 83,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,04 | 0,04 | 0,06 | 0,05 | 0,05 | 0,07 | 0,11 | 0,11 | 0,11 | 0,12 | 0,08 | 0,07 | 0,07 | 0,10 | 0,06 | 0,05 | 0,03 | 0,05 | 0,04 | 0,02 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,10 | 0,09 | 0,09 | 0,07 | 0,06 | 0,05 | 0,08 | 0,08 | 0,08 | 0,10 | 0,09 | 0,08 | 0,09 | 0,13 | 0,09 | 0,08 | 0,05 | 0,06 | 0,04 | 0,00 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 73,1% | 74,2% | 73,5% | 70,7% | 68,3% | 70,8% | 68,1% | 59,0% | 64,8% | 50,4% | 58,2% | 60,2% | 60,5% | 45,0% | 71,8% | 67,6% | 59,8% | 57,8% | 69,3% | 59,2% |
| FAVÖK Marjı | 57,3% | 55,9% | 63,0% | 58,1% | 56,9% | 58,4% | 57,9% | 42,9% | 42,1% | 3,0% | -25,6% | 35,1% | 19,5% | 17,9% | 40,4% | 36,6% | 24,2% | 23,0% | 46,7% | 42,0% |
| Net Kâr Marjı | 131,4% | 108,3% | 33,4% | -12,7% | 287,7% | 22,8% | 50,7% | -35,0% | 37,6% | -62,6% | -217,7% | -117,9% | -77,4% | -82,7% | -224,6% | 3,0% | -101,4% | -191,5% | 83,4% | -83,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 39,4% | 18,0% | 32,9% | 35,5% | -126,0% | 20,6% | 28,8% | 30,0% | 23,2% | 13,4% | 13,6% | -79,3% | -17,3% | 3,3% | -8,4% | -29,0% | -115,8% | -28,7% | -185,3% | -1.923,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Teva Pharmaceutical Industries Limited | 12740,00 | +%0,87 | |
| Bank Leumi Le-Israel B.M. | 7264,00 | +%1,69 | |
| Elbit Systems Ltd | 204400,00 | +%0,97 | |
| Bank Hapoalim BM | 7509,00 | +%2,60 | |
| Mizrahi Tefahot Bank Ltd | 22780,00 | +%3,03 | |
| Azrieli Group Ltd. | 36000,00 | +%1,81 | |
| Phoenix Financial Ltd | 17590,00 | +%3,41 |