ASGRAspen Group Ltd. (Israel)
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar ILS · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $128,25 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₪3,69 Mr | ₪3,52 Mr | ₪5,27 Mr | ₪5,35 Mr | ₪4,37 Mr | ₪2,82 Mr | ₪3,11 Mr | ₪3,30 Mr | ₪2,90 Mr | ₪2,42 Mr | ₪2,47 Mr | ₪2,62 Mr | ₪1,85 Mr | ₪1,79 Mr | ₪1,65 Mr | ₪1,42 Mr | ₪1,18 Mr | ₪1,08 Mr | ₪953,40 Mn | ₪851,31 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₪173,09 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₪2,68 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₪1,01 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₪2,47 Mr | ₪2,43 Mr | ₪3,32 Mr | ₪3,16 Mr | ₪2,59 Mr | ₪1,76 Mr | ₪1,95 Mr | ₪2,29 Mr | ₪2,06 Mr | ₪1,77 Mr | ₪1,63 Mr | ₪2,03 Mr | ₪1,32 Mr | ₪1,30 Mr | ₪1,18 Mr | ₪1,01 Mr | ₪804,17 Mn | ₪717,24 Mn | ₪564,64 Mn | ₪475,07 Mn |
| Net Borç† | ₪2,00 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₪211,32 Mn | ₪213,71 Mn | ₪214,67 Mn | ₪284,25 Mn | ₪196,21 Mn | ₪182,35 Mn | ₪213,06 Mn | ₪259,92 Mn | ₪194,55 Mn | ₪194,09 Mn | ₪194,62 Mn | ₪178,55 Mn | ₪124,68 Mn | ₪124,20 Mn | ₪126,82 Mn | ₪103,14 Mn | ₪116,26 Mn | ₪88,71 Mn | ₪50,51 Mn | ₪81,34 Mn |
| Brüt Kâr | ₪150,58 Mn | ₪158,27 Mn | ₪159,94 Mn | ₪165,84 Mn | ₪143,53 Mn | ₪142,98 Mn | ₪161,33 Mn | ₪183,08 Mn | ₪136,29 Mn | ₪143,94 Mn | ₪143,89 Mn | ₪131,95 Mn | ₪101,92 Mn | ₪102,31 Mn | ₪110,11 Mn | ₪79,67 Mn | ₪86,21 Mn | ₪51,97 Mn | ₪23,89 Mn | ₪27,08 Mn |
| FAVÖK | ₪115,81 Mn | ₪139,59 Mn | ₪131,22 Mn | ₪122,04 Mn | ₪119,96 Mn | ₪135,65 Mn | ₪138,94 Mn | ₪141,96 Mn | ₪122,33 Mn | ₪133,50 Mn | ₪131,91 Mn | ₪120,59 Mn | ₪84,33 Mn | ₪85,81 Mn | ₪91,52 Mn | ₪61,49 Mn | ₪50,28 Mn | ₪32,02 Mn | ₪7,96 Mn | ₪17,02 Mn |
| Net Kâr | ₪53,22 Mn | -₪103,34 Mn | -₪72,80 Mn | ₪35,33 Mn | ₪91,96 Mn | ₪21,59 Mn | ₪139,52 Mn | ₪71,59 Mn | ₪42,34 Mn | ₪34,97 Mn | ₪26,18 Mn | ₪29,07 Mn | ₪45,84 Mn | ₪26,09 Mn | ₪40,43 Mn | ₪13,87 Mn | ₪30,21 Mn | ₪413.000 | -₪7,08 Mn | -₪29,49 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,84 | -1,64 | -1,17 | 0,55 | 1,45 | 0,36 | 2,29 | 1,17 | 0,69 | 0,61 | 0,46 | 0,52 | 0,81 | 0,46 | 0,73 | 0,31 | 0,75 | 0,01 | -0,19 | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₪54,78 Mn | -₪19,18 Mn | -₪28,15 Mn | ₪33,52 Mn | -₪36,59 Mn | ₪41,92 Mn | ₪57,21 Mn | ₪45,28 Mn | ₪52,32 Mn | ₪56,41 Mn | -₪15,09 Mn | -₪741,78 Mn | ₪29,86 Mn | ₪17,22 Mn | -₪1,32 Mn | ₪8,56 Mn | ₪17,21 Mn | ₪2,41 Mn | -₪133,72 Mn | ₪2,38 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₪3,16 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 67,2% | 69,0% | 62,9% | 59,0% | 59,3% | 62,2% | 62,8% | 69,5% | 71,1% | 73,1% | 65,9% | 77,2% | 71,0% | 72,6% | 71,2% | 70,6% | 68,0% | 66,4% | 59,2% | 55,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,06 | 0,06 | 0,04 | 0,05 | 0,04 | 0,06 | 0,07 | 0,08 | 0,07 | 0,08 | 0,08 | 0,07 | 0,07 | 0,07 | 0,08 | 0,07 | 0,10 | 0,08 | 0,05 | 0,10 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,21 | 0,21 | 0,21 | 0,28 | 0,19 | 0,18 | 0,21 | 0,26 | 0,19 | 0,19 | 0,19 | 0,18 | 0,12 | 0,12 | 0,13 | 0,10 | 0,12 | 0,09 | 0,05 | 0,08 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 71,3% | 74,1% | 74,5% | 58,3% | 73,1% | 78,4% | 75,7% | 70,4% | 70,1% | 74,2% | 73,9% | 73,9% | 81,7% | 82,4% | 86,8% | 77,3% | 74,2% | 58,6% | 47,3% | 33,3% |
| FAVÖK Marjı | 54,8% | 65,3% | 61,1% | 42,9% | 61,1% | 74,4% | 65,2% | 54,6% | 62,9% | 68,8% | 67,8% | 67,5% | 67,6% | 69,1% | 72,2% | 59,6% | 43,3% | 36,1% | 15,8% | 20,9% |
| Net Kâr Marjı | 25,2% | -48,4% | -33,9% | 12,4% | 46,9% | 11,8% | 65,5% | 27,5% | 21,8% | 18,0% | 13,5% | 16,3% | 36,8% | 21,0% | 31,9% | 13,5% | 26,0% | 0,5% | -14,0% | -36,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 25,9% | -9,0% | -13,1% | 11,8% | -18,6% | 23,0% | 26,9% | 17,4% | 26,9% | 29,1% | -7,8% | -415,5% | 24,0% | 13,9% | -1,0% | 8,3% | 14,8% | 2,7% | -264,7% | 2,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Teva Pharmaceutical Industries Limited | 12740,00 | +%0,87 | |
| Bank Leumi Le-Israel B.M. | 7264,00 | +%1,69 | |
| Elbit Systems Ltd | 204400,00 | +%0,97 | |
| Bank Hapoalim BM | 7509,00 | +%2,60 | |
| Mizrahi Tefahot Bank Ltd | 22780,00 | +%3,03 | |
| Azrieli Group Ltd. | 36000,00 | +%1,81 | |
| Phoenix Financial Ltd | 17590,00 | +%3,41 |