AUISE.S. Australia Israel Holdings Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar ILS · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $24,62 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₪527,79 Mn | ₪499,30 Mn | ₪202,71 Mn | ₪165,16 Mn | ₪105,53 Mn | ₪101,77 Mn | ₪79,00 Mn | ₪82,70 Mn | ₪103,97 Mn | ₪113,97 Mn | ₪122,21 Mn | ₪132,27 Mn | ₪133,62 Mn | ₪135,72 Mn | ₪134,99 Mn | ₪138,13 Mn | ₪154,90 Mn | ₪136,09 Mn | ₪144,69 Mn | ₪127,10 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₪9.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₪438,44 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₪89,35 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₪288,94 Mn | ₪268,87 Mn | ₪36,38 Mn | ₪38,76 Mn | ₪581.000 | ₪0,00 | ₪0,00 | ₪110.000 | ₪237.000 | ₪510.000 | ₪352.000 | ₪67.000 | ₪326.000 | ₪610.000 | ₪933.000 | ₪1,24 Mn | ₪1,57 Mn | ₪1,74 Mn | ₪0,00 | ₪609.000 |
| Net Borç† | ₪288,78 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₪17,77 Mn | ₪9,89 Mn | ₪6,82 Mn | ₪5,98 Mn | ₪852.000 | ₪3,17 Mn | ₪3,71 Mn | ₪30,93 Mn | ₪65,74 Mn | ₪75,38 Mn | ₪81,20 Mn | ₪86,86 Mn | ₪104,89 Mn | ₪111,08 Mn | ₪120,84 Mn | ₪132,51 Mn | ₪135,42 Mn | ₪128,14 Mn | ₪136,72 Mn | ₪117,26 Mn |
| Brüt Kâr | ₪13,24 Mn | ₪8,15 Mn | ₪5,35 Mn | ₪4,47 Mn | -₪206.000 | ₪2,62 Mn | ₪2,48 Mn | ₪5,84 Mn | ₪21,69 Mn | ₪20,57 Mn | ₪25,52 Mn | ₪27,89 Mn | ₪32,97 Mn | ₪38,26 Mn | ₪42,98 Mn | ₪46,29 Mn | ₪54,32 Mn | ₪47,66 Mn | ₪45,20 Mn | ₪44,06 Mn |
| FAVÖK | ₪11,12 Mn | ₪5,92 Mn | ₪2,78 Mn | ₪2,32 Mn | -₪3,84 Mn | -₪647.000 | ₪917.000 | -₪10,05 Mn | -₪2,02 Mn | -₪5,20 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Net Kâr | -₪10,10 Mn | -₪45,46 Mn | -₪4,52 Mn | ₪6,30 Mn | ₪1,75 Mn | -₪2,77 Mn | -₪429.000 | -₪7,01 Mn | -₪6,32 Mn | -₪11,15 Mn | -₪6,63 Mn | ₪883.000 | ₪148.000 | ₪6,22 Mn | ₪3,80 Mn | ₪14,41 Mn | ₪5,38 Mn | ₪11,80 Mn | ₪9,88 Mn | ₪7,15 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -1,75 | -7,87 | -0,88 | 1,68 | 0,48 | -0,76 | -0,12 | -1,93 | -1,74 | -3,07 | -1,83 | 0,24 | 0,04 | 1,68 | 1,02 | 3,59 | 1,32 | 2,89 | 2,50 | 2,02 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₪10,12 Mn | -₪3,44 Mn | -₪39.000 | ₪1,27 Mn | -₪2,95 Mn | -₪2,97 Mn | ₪1,70 Mn | ₪1,68 Mn | -₪1,34 Mn | -₪7,23 Mn | ₪1,60 Mn | ₪3,33 Mn | ₪9,27 Mn | ₪12,96 Mn | -₪686.000 | ₪4,64 Mn | ₪19,69 Mn | ₪6,48 Mn | ₪449.000 | ₪951.000 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₪1.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 54,7% | 53,8% | 17,9% | 23,5% | 0,6% | 0,0% | 0,0% | 0,1% | 0,2% | 0,4% | 0,3% | 0,1% | 0,2% | 0,4% | 0,7% | 0,9% | 1,0% | 1,3% | 0,0% | 0,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,03 | 0,02 | 0,03 | 0,04 | 0,01 | 0,03 | 0,05 | 0,37 | 0,63 | 0,66 | 0,66 | 0,66 | 0,78 | 0,82 | 0,90 | 0,96 | 0,87 | 0,94 | 0,94 | 0,92 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,20 | 0,11 | 0,08 | 0,07 | 0,01 | 0,04 | 0,04 | 0,35 | 0,74 | 0,84 | 0,91 | 0,97 | 1,17 | 1,24 | 1,35 | 1,48 | 1,52 | 1,43 | 1,53 | 1,31 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 74,5% | 82,4% | 78,5% | 74,7% | -24,2% | 82,5% | 66,9% | 18,9% | 33,0% | 27,3% | 31,4% | 32,1% | 31,4% | 34,4% | 35,6% | 34,9% | 40,1% | 37,2% | 33,1% | 37,6% |
| FAVÖK Marjı | 62,6% | 59,9% | 40,8% | 38,7% | -450,6% | -20,4% | 24,7% | -32,5% | -3,1% | -6,9% | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Net Kâr Marjı | -56,8% | -459,4% | -66,3% | 105,3% | 205,6% | -87,2% | -11,6% | -22,7% | -9,6% | -14,8% | -8,2% | 1,0% | 0,1% | 5,6% | 3,1% | 10,9% | 4,0% | 9,2% | 7,2% | 6,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -57,0% | -34,8% | -0,6% | 21,2% | -345,9% | -93,5% | 46,0% | 5,4% | -2,0% | -9,6% | 2,0% | 3,8% | 8,8% | 11,7% | -0,6% | 3,5% | 14,5% | 5,1% | 0,3% | 0,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Teva Pharmaceutical Industries Limited | 12770,00 | +%0,24 | |
| Bank Leumi Le-Israel B.M. | 7310,00 | +%0,63 | |
| Elbit Systems Ltd | 219800,00 | +%7,53 | |
| Bank Hapoalim BM | 7572,00 | +%0,84 | |
| Mizrahi Tefahot Bank Ltd | 23010,00 | +%1,01 | |
| Azrieli Group Ltd. | 35790,00 | -%0,58 | |
| Phoenix Financial Ltd | 17830,00 | +%1,36 |