AVERAverbuch Formica Center Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar ILS · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $43,08 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₪95,03 Mn | ₪96,42 Mn | ₪97,46 Mn | ₪111,95 Mn | ₪124,23 Mn | ₪113,24 Mn | ₪109,41 Mn | ₪111,45 Mn | ₪112,40 Mn | ₪116,10 Mn | ₪129,08 Mn | ₪133,65 Mn | ₪242,39 Mn | ₪253,22 Mn | ₪272,62 Mn | ₪241,63 Mn | ₪231,99 Mn | ₪215,00 Mn | ₪188,86 Mn | ₪153,13 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₪34.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₪19,91 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₪75,12 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₪10,46 Mn | ₪12,14 Mn | ₪11,41 Mn | ₪22,34 Mn | ₪20,44 Mn | ₪20,11 Mn | ₪19,91 Mn | ₪14,54 Mn | ₪16,91 Mn | ₪17,99 Mn | ₪28,10 Mn | ₪33,93 Mn | ₪139,29 Mn | ₪132,55 Mn | ₪143,92 Mn | ₪118,53 Mn | ₪106,79 Mn | ₪87,11 Mn | ₪65,74 Mn | ₪42,44 Mn |
| Net Borç† | ₪10,38 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₪15,13 Mn | ₪14,40 Mn | ₪17,68 Mn | ₪23,30 Mn | ₪23,15 Mn | ₪18,07 Mn | ₪22,58 Mn | ₪21,54 Mn | ₪21,82 Mn | ₪24,71 Mn | ₪19,75 Mn | ₪25,07 Mn | ₪69,28 Mn | ₪222,60 Mn | ₪209,10 Mn | ₪195,00 Mn | ₪212,50 Mn | ₪211,67 Mn | ₪209,66 Mn | ₪169,58 Mn |
| Brüt Kâr | ₪4,39 Mn | ₪4,18 Mn | ₪5,66 Mn | ₪5,86 Mn | ₪7,28 Mn | ₪4,40 Mn | ₪6,57 Mn | ₪5,21 Mn | ₪4,31 Mn | ₪2,95 Mn | ₪2,24 Mn | ₪3,84 Mn | ₪8,04 Mn | ₪26,92 Mn | ₪37,15 Mn | ₪31,32 Mn | ₪33,97 Mn | ₪32,84 Mn | ₪40,39 Mn | ₪24,51 Mn |
| FAVÖK | -₪5,00 Mn | -₪5,17 Mn | -₪2,98 Mn | -₪2,63 Mn | ₪455.000 | -₪2,67 Mn | -₪1,90 Mn | -₪2,56 Mn | -₪1,90 Mn | -₪2,60 Mn | -₪3,67 Mn | -₪2,12 Mn | -₪8,60 Mn | -₪4,01 Mn | ₪9,75 Mn | ₪7,04 Mn | ₪11,26 Mn | ₪12,20 Mn | ₪23,30 Mn | ₪9,53 Mn |
| Net Kâr | ₪199.000 | -₪1,14 Mn | -₪2,88 Mn | ₪1,76 Mn | ₪19,71 Mn | ₪5,58 Mn | -₪4,18 Mn | ₪2,33 Mn | ₪2,82 Mn | ₪1,72 Mn | -₪1,09 Mn | ₪3,30 Mn | -₪7,48 Mn | -₪7,24 Mn | -₪64.000 | -₪523.000 | ₪3,24 Mn | ₪6,29 Mn | ₪14,94 Mn | ₪4,85 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,03 | -0,16 | -0,41 | 0,25 | 2,81 | 0,80 | -0,59 | 0,33 | 0,40 | 0,25 | -0,16 | 0,47 | -1,07 | -1,03 | -0,01 | -0,07 | 0,46 | 0,89 | 2,12 | 0,69 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₪1,88 Mn | -₪240.000 | ₪9,56 Mn | ₪14,53 Mn | ₪7,00 Mn | ₪2,68 Mn | -₪1,93 Mn | ₪6,07 Mn | ₪6,93 Mn | ₪8,03 Mn | ₪7,20 Mn | ₪106,14 Mn | ₪3,07 Mn | ₪17,60 Mn | -₪13,50 Mn | -₪4,50 Mn | -₪17,89 Mn | -₪15,41 Mn | -₪22,02 Mn | -₪7,14 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₪942.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 11,0% | 12,6% | 11,7% | 20,0% | 16,5% | 17,8% | 18,2% | 13,0% | 15,0% | 15,5% | 21,8% | 25,4% | 57,5% | 52,3% | 52,8% | 49,1% | 46,0% | 40,5% | 34,8% | 27,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,16 | 0,15 | 0,18 | 0,21 | 0,19 | 0,16 | 0,21 | 0,19 | 0,19 | 0,21 | 0,15 | 0,19 | 0,29 | 0,88 | 0,77 | 0,81 | 0,92 | 0,98 | 1,11 | 1,11 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,20 | 0,19 | 0,24 | 0,31 | 0,31 | 0,24 | 0,30 | 0,29 | 0,29 | 0,33 | 0,26 | 0,33 | 0,92 | 2,96 | 2,78 | 2,60 | 2,83 | 2,82 | 2,79 | 2,26 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 29,0% | 29,0% | 32,0% | 25,1% | 31,4% | 24,4% | 29,1% | 24,2% | 19,7% | 11,9% | 11,3% | 15,3% | 11,6% | 12,1% | 17,8% | 16,1% | 16,0% | 15,5% | 19,3% | 14,5% |
| FAVÖK Marjı | -33,1% | -35,9% | -16,9% | -11,3% | 2,0% | -14,7% | -8,4% | -11,9% | -8,7% | -10,5% | -18,6% | -8,4% | -12,4% | -1,8% | 4,7% | 3,6% | 5,3% | 5,8% | 11,1% | 5,6% |
| Net Kâr Marjı | 1,3% | -7,9% | -16,3% | 7,6% | 85,1% | 30,9% | -18,5% | 10,8% | 12,9% | 7,0% | -5,5% | 13,2% | -10,8% | -3,3% | -0,0% | -0,3% | 1,5% | 3,0% | 7,1% | 2,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 12,4% | -1,7% | 54,1% | 62,3% | 30,2% | 14,8% | -8,6% | 28,2% | 31,8% | 32,5% | 36,4% | 423,4% | 4,4% | 7,9% | -6,5% | -2,3% | -8,4% | -7,3% | -10,5% | -4,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Teva Pharmaceutical Industries Limited | 12630,00 | -%0,86 | |
| Bank Leumi Le-Israel B.M. | 7293,00 | +%0,40 | |
| Elbit Systems Ltd | 218980,00 | +%7,13 | |
| Bank Hapoalim BM | 7565,00 | +%0,75 | |
| Mizrahi Tefahot Bank Ltd | 22980,00 | +%0,88 | |
| Azrieli Group Ltd. | 35880,00 | -%0,33 | |
| Phoenix Financial Ltd | 17860,00 | +%1,54 |