AVIVMordechai Aviv Taasiot Beniyah 1973 Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar ILS · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $87,33 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₪1,08 Mr | ₪1,18 Mr | ₪975,84 Mn | ₪801,25 Mn | ₪813,45 Mn | ₪800,84 Mn | ₪817,15 Mn | ₪773,90 Mn | ₪856,29 Mn | ₪747,41 Mn | ₪714,11 Mn | ₪719,75 Mn | ₪684,36 Mn | ₪668,89 Mn | ₪642,98 Mn | ₪587,27 Mn | ₪554,84 Mn | ₪453,70 Mn | ₪473,02 Mn | ₪325,68 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₪57,26 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₪701,99 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₪374,07 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₪516,77 Mn | ₪627,71 Mn | ₪455,75 Mn | ₪272,75 Mn | ₪348,82 Mn | ₪361,29 Mn | ₪413,15 Mn | ₪441,32 Mn | ₪468,83 Mn | ₪353,04 Mn | ₪347,68 Mn | ₪334,73 Mn | ₪310,71 Mn | ₪318,47 Mn | ₪302,79 Mn | ₪284,53 Mn | ₪318,14 Mn | ₪310,22 Mn | ₪328,51 Mn | ₪153,33 Mn |
| Net Borç† | ₪459,51 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₪170,17 Mn | ₪370,50 Mn | ₪287,70 Mn | ₪172,61 Mn | ₪226,91 Mn | ₪236,10 Mn | ₪120,09 Mn | ₪127,21 Mn | ₪180,95 Mn | ₪140,35 Mn | ₪177,21 Mn | ₪99,85 Mn | ₪117,56 Mn | ₪109,97 Mn | ₪108,95 Mn | ₪79,71 Mn | ₪77,30 Mn | ₪146,73 Mn | ₪58,52 Mn | ₪118,52 Mn |
| Brüt Kâr | ₪24,26 Mn | ₪62,98 Mn | ₪59,42 Mn | ₪26,81 Mn | ₪32,14 Mn | ₪30,91 Mn | ₪19,53 Mn | ₪33,83 Mn | ₪30,05 Mn | ₪36,93 Mn | ₪48,55 Mn | ₪26,52 Mn | ₪35,45 Mn | ₪31,51 Mn | ₪25,13 Mn | ₪9,53 Mn | ₪6,97 Mn | ₪29,58 Mn | -₪7,20 Mn | ₪11,03 Mn |
| FAVÖK | ₪12,86 Mn | ₪50,23 Mn | ₪48,12 Mn | ₪17,80 Mn | ₪2,89 Mn | ₪23,39 Mn | ₪11,41 Mn | ₪25,86 Mn | ₪23,45 Mn | ₪27,16 Mn | ₪42,62 Mn | ₪19,74 Mn | ₪25,65 Mn | ₪22,57 Mn | ₪12,87 Mn | ₪1,32 Mn | -₪1,09 Mn | ₪19,74 Mn | -₪13,36 Mn | ₪6,45 Mn |
| Net Kâr | ₪12,92 Mn | ₪33,38 Mn | ₪23,18 Mn | ₪9,73 Mn | ₪6,19 Mn | ₪13,71 Mn | ₪12,87 Mn | ₪23,54 Mn | ₪15,84 Mn | ₪17,20 Mn | ₪26,27 Mn | ₪11,95 Mn | ₪17,88 Mn | ₪16,48 Mn | ₪18,41 Mn | -₪4,00 Mn | ₪4,67 Mn | -₪9,15 Mn | -₪38,53 Mn | ₪2,09 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,98 | 2,52 | 1,75 | 0,73 | 0,47 | 1,03 | 0,97 | 1,78 | 1,20 | 1,30 | 1,98 | 0,90 | 1,37 | 1,26 | 1,41 | -0,31 | 0,36 | -0,70 | -2,96 | 0,16 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₪56,41 Mn | -₪70,77 Mn | -₪254,40 Mn | ₪91,77 Mn | ₪66,79 Mn | ₪61,88 Mn | ₪30,51 Mn | ₪44,69 Mn | -₪110,07 Mn | -₪9,73 Mn | -₪15,88 Mn | -₪16,80 Mn | ₪5,20 Mn | -₪16,11 Mn | -₪24,04 Mn | ₪48,63 Mn | ₪52,32 Mn | -₪54,30 Mn | -₪123,55 Mn | -₪15,35 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₪983.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 48,0% | 53,4% | 46,7% | 34,0% | 42,9% | 45,1% | 50,6% | 57,0% | 54,8% | 47,2% | 48,7% | 46,5% | 45,4% | 47,6% | 47,1% | 48,4% | 57,3% | 68,4% | 69,5% | 47,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,16 | 0,31 | 0,29 | 0,22 | 0,28 | 0,29 | 0,15 | 0,16 | 0,21 | 0,19 | 0,25 | 0,14 | 0,17 | 0,16 | 0,17 | 0,14 | 0,14 | 0,32 | 0,12 | 0,36 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,45 | 0,99 | 0,77 | 0,46 | 0,61 | 0,63 | 0,32 | 0,34 | 0,48 | 0,38 | 0,47 | 0,27 | 0,31 | 0,29 | 0,29 | 0,21 | 0,21 | 0,39 | 0,16 | 0,32 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 14,3% | 17,0% | 20,7% | 15,5% | 14,2% | 13,1% | 16,3% | 26,6% | 16,6% | 26,3% | 27,4% | 26,6% | 30,2% | 28,7% | 23,1% | 12,0% | 9,0% | 20,2% | -12,3% | 9,3% |
| FAVÖK Marjı | 7,6% | 13,6% | 16,7% | 10,3% | 1,3% | 9,9% | 9,5% | 20,3% | 13,0% | 19,4% | 24,1% | 19,8% | 21,8% | 20,5% | 11,8% | 1,7% | -1,4% | 13,5% | -22,8% | 5,4% |
| Net Kâr Marjı | 7,6% | 9,0% | 8,1% | 5,6% | 2,7% | 5,8% | 10,7% | 18,5% | 8,8% | 12,3% | 14,8% | 12,0% | 15,2% | 15,0% | 16,9% | -5,0% | 6,0% | -6,2% | -65,8% | 1,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 33,1% | -19,1% | -88,4% | 53,2% | 29,4% | 26,2% | 25,4% | 35,1% | -60,8% | -6,9% | -9,0% | -16,8% | 4,4% | -14,7% | -22,1% | 61,0% | 67,7% | -37,0% | -211,1% | -13,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Teva Pharmaceutical Industries Limited | 12640,00 | -%0,78 | |
| Bank Leumi Le-Israel B.M. | 7268,00 | +%0,06 | |
| Elbit Systems Ltd | 220200,00 | +%7,73 | |
| Bank Hapoalim BM | 7547,00 | +%0,51 | |
| Mizrahi Tefahot Bank Ltd | 22920,00 | +%0,61 | |
| Azrieli Group Ltd. | 35920,00 | -%0,22 | |
| Phoenix Financial Ltd | 17910,00 | +%1,82 |