BSENBet Shemesh Engines Holdings (1997) Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar ILS · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $2,40 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₪1,49 Mr | ₪1,19 Mr | ₪1,04 Mr | ₪914,50 Mn | ₪780,37 Mn | ₪839,34 Mn | ₪850,55 Mn | ₪564,33 Mn | ₪355,27 Mn | ₪372,01 Mn | ₪354,31 Mn | ₪337,94 Mn | ₪287,33 Mn | ₪290,40 Mn | ₪278,38 Mn | ₪243,49 Mn | ₪226,51 Mn | ₪262,71 Mn | ₪254,91 Mn | ₪247,29 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₪17,89 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₪537,00 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₪951,99 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₪61,00 Mn | ₪132,41 Mn | ₪192,99 Mn | ₪277,73 Mn | ₪252,47 Mn | ₪277,25 Mn | ₪209,22 Mn | ₪12,65 Mn | ₪15,97 Mn | ₪18,44 Mn | ₪34,11 Mn | ₪46,62 Mn | ₪39,49 Mn | ₪45,40 Mn | ₪62,50 Mn | ₪80,22 Mn | ₪66,40 Mn | ₪90,58 Mn | ₪79,36 Mn | ₪70,97 Mn |
| Net Borç† | ₪43,12 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₪1,08 Mr | ₪958,66 Mn | ₪773,33 Mn | ₪550,10 Mn | ₪425,07 Mn | ₪482,81 Mn | ₪609,69 Mn | ₪360,68 Mn | ₪319,26 Mn | ₪330,75 Mn | ₪300,04 Mn | ₪278,96 Mn | ₪286,97 Mn | ₪280,39 Mn | ₪216,80 Mn | ₪192,58 Mn | ₪177,14 Mn | ₪229,07 Mn | ₪231,38 Mn | ₪199,33 Mn |
| Brüt Kâr | ₪259,25 Mn | ₪234,62 Mn | ₪125,41 Mn | ₪60,64 Mn | ₪27,38 Mn | ₪66,11 Mn | ₪97,81 Mn | ₪59,42 Mn | ₪49,56 Mn | ₪64,12 Mn | ₪50,19 Mn | ₪40,45 Mn | ₪35,70 Mn | ₪41,51 Mn | ₪22,81 Mn | ₪22,52 Mn | ₪19,43 Mn | ₪23,64 Mn | ₪35,00 Mn | ₪29,06 Mn |
| FAVÖK | ₪233,64 Mn | ₪220,71 Mn | ₪119,02 Mn | ₪59,11 Mn | ₪28,35 Mn | ₪58,57 Mn | ₪83,51 Mn | ₪48,70 Mn | ₪40,43 Mn | ₪54,94 Mn | ₪40,38 Mn | ₪29,17 Mn | ₪21,95 Mn | ₪30,67 Mn | ₪14,82 Mn | ₪14,51 Mn | ₪12,14 Mn | ₪15,86 Mn | ₪27,95 Mn | ₪20,49 Mn |
| Net Kâr | ₪147,32 Mn | ₪134,79 Mn | ₪221,04 Mn | ₪15,84 Mn | -₪7,40 Mn | ₪15,85 Mn | ₪58,26 Mn | ₪27,42 Mn | ₪31,54 Mn | ₪34,42 Mn | ₪30,26 Mn | ₪14,05 Mn | ₪14,41 Mn | ₪20,19 Mn | ₪4,61 Mn | ₪3,81 Mn | ₪1,04 Mn | ₪2,45 Mn | ₪13,98 Mn | ₪15,81 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 16,38 | 15,31 | 25,68 | 1,85 | -0,87 | 1,87 | 6,85 | 3,33 | 4,80 | 5,25 | 4,60 | 2,15 | 2,20 | 3,07 | — | — | — | — | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₪3,56 Mn | ₪63,17 Mn | -₪36,23 Mn | ₪9,09 Mn | ₪16,52 Mn | -₪84,05 Mn | -₪71,25 Mn | -₪62,14 Mn | ₪71.940 | ₪15,30 Mn | ₪17,22 Mn | -₪1,10 Mn | ₪20,27 Mn | ₪17,54 Mn | ₪27,26 Mn | -₪14,61 Mn | ₪23,90 Mn | -₪13,09 Mn | -₪36,81 Mn | -₪7,30 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₪82,61 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 4,1% | 11,1% | 18,5% | 30,4% | 32,4% | 33,0% | 24,6% | 2,2% | 4,5% | 5,0% | 9,6% | 13,8% | 13,7% | 15,6% | 22,5% | 32,9% | 29,3% | 34,5% | 31,1% | 28,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,73 | 0,81 | 0,74 | 0,60 | 0,54 | 0,58 | 0,72 | 0,64 | 0,90 | 0,89 | 0,85 | 0,83 | 1,00 | 0,97 | 0,78 | 0,79 | 0,78 | 0,87 | 0,91 | 0,81 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,14 | 1,01 | 0,81 | 0,58 | 0,45 | 0,51 | 0,64 | 0,38 | 0,34 | 0,35 | 0,32 | 0,29 | 0,30 | 0,29 | 0,23 | 0,20 | 0,19 | 0,24 | 0,24 | 0,21 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 23,9% | 24,5% | 16,2% | 11,0% | 6,4% | 13,7% | 16,0% | 16,5% | 15,5% | 19,4% | 16,7% | 14,5% | 12,4% | 14,8% | 10,5% | 11,7% | 11,0% | 10,3% | 15,1% | 14,6% |
| FAVÖK Marjı | 21,6% | 23,0% | 15,4% | 10,7% | 6,7% | 12,1% | 13,7% | 13,5% | 12,7% | 16,6% | 13,5% | 10,5% | 7,6% | 10,9% | 6,8% | 7,5% | 6,9% | 6,9% | 12,1% | 10,3% |
| Net Kâr Marjı | 13,6% | 14,1% | 28,6% | 2,9% | -1,7% | 3,3% | 9,6% | 7,6% | 9,9% | 10,4% | 10,1% | 5,0% | 5,0% | 7,2% | 2,1% | 2,0% | 0,6% | 1,1% | 6,0% | 7,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 0,3% | 6,6% | -4,7% | 1,7% | 3,9% | -17,4% | -11,7% | -17,2% | 0,0% | 4,6% | 5,7% | -0,4% | 7,1% | 6,3% | 12,6% | -7,6% | 13,5% | -5,7% | -15,9% | -3,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Teva Pharmaceutical Industries Limited | 12630,00 | +%4,81 | |
| Bank Leumi Le-Israel B.M. | 7143,00 | -%5,86 | |
| Elbit Systems Ltd | 202440,00 | -%10,51 | |
| Bank Hapoalim BM | 7319,00 | -%6,53 | |
| Mizrahi Tefahot Bank Ltd | 22110,00 | -%5,99 | |
| Azrieli Group Ltd. | 35360,00 | -%4,82 | |
| Phoenix Financial Ltd | 17010,00 | -%7,60 |