CILOCIELO-BLU GROUP LTD
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar ILS · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $104,88 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₪796,10 Mn | ₪950,49 Mn | ₪3,00 Mr | ₪4,07 Mr | ₪4,42 Mr | ₪1,48 Mr | ₪1,25 Mr | ₪950,86 Mn | ₪846,37 Mn | ₪578,87 Mn | ₪712,28 Mn | ₪725,10 Mn | ₪807,08 Mn | ₪653,41 Mn | ₪523,12 Mn | ₪454,30 Mn | ₪328,30 Mn | ₪326,04 Mn | ₪235,95 Mn | ₪79,64 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₪15,56 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₪458,07 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₪338,02 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₪326,18 Mn | ₪390,54 Mn | ₪2,65 Mr | ₪2,93 Mr | ₪3,23 Mr | ₪976,94 Mn | ₪871,97 Mn | ₪693,09 Mn | ₪596,54 Mn | ₪385,95 Mn | ₪379,72 Mn | ₪350,16 Mn | ₪358,23 Mn | ₪266,63 Mn | ₪296,28 Mn | ₪290,65 Mn | ₪160,50 Mn | ₪171,16 Mn | ₪169,58 Mn | ₪58,69 Mn |
| Net Borç† | ₪290,91 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₪116,21 Mn | ₪231,17 Mn | ₪400,53 Mn | ₪818,70 Mn | ₪631,46 Mn | ₪202,35 Mn | ₪113,14 Mn | ₪247,81 Mn | ₪258,25 Mn | ₪180,45 Mn | ₪357,77 Mn | ₪284,20 Mn | ₪196,72 Mn | ₪19,29 Mn | ₪111,21 Mn | ₪138,30 Mn | ₪109,23 Mn | ₪65,63 Mn | ₪44,18 Mn | ₪30,75 Mn |
| Brüt Kâr | ₪43,86 Mn | ₪41,12 Mn | ₪50,63 Mn | ₪186,59 Mn | ₪149,66 Mn | ₪33,29 Mn | ₪20,08 Mn | ₪57,13 Mn | ₪50,77 Mn | ₪30,37 Mn | ₪50,18 Mn | ₪39,29 Mn | ₪38,55 Mn | ₪2,96 Mn | ₪34,24 Mn | ₪38,41 Mn | ₪26,21 Mn | ₪14,85 Mn | ₪9,50 Mn | ₪2,88 Mn |
| FAVÖK | ₪25,96 Mn | ₪4,03 Mn | ₪5,97 Mn | ₪148,11 Mn | ₪123,61 Mn | ₪16,23 Mn | ₪2,67 Mn | ₪38,66 Mn | ₪32,46 Mn | ₪9,65 Mn | ₪35,09 Mn | ₪24,80 Mn | ₪25,22 Mn | -₪10,55 Mn | ₪19,52 Mn | ₪24,70 Mn | ₪14,51 Mn | ₪4,11 Mn | ₪1,83 Mn | -₪1,00 Mn |
| Net Kâr | ₪37,05 Mn | ₪325,13 Mn | -₪869,40 Mn | ₪117,62 Mn | ₪180,02 Mn | -₪5,87 Mn | ₪21,52 Mn | ₪59,39 Mn | ₪22,54 Mn | ₪25,56 Mn | ₪16,67 Mn | ₪8,78 Mn | ₪12,26 Mn | -₪13,33 Mn | ₪8,83 Mn | ₪12,01 Mn | ₪7,53 Mn | ₪1,93 Mn | -₪3,59 Mn | -₪4,36 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,36 | 12,60 | -495,68 | 67,07 | 119,52 | -4,29 | 16,28 | 46,03 | 17,70 | 20,00 | 13,00 | 6,80 | 9,50 | -10,40 | 6,90 | 9,30 | 5,90 | 1,50 | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₪21,50 Mn | ₪152,75 Mn | -₪159,02 Mn | -₪163,58 Mn | -₪1,50 Mr | -₪84,98 Mn | -₪72,25 Mn | -₪73,54 Mn | -₪131,70 Mn | ₪30,04 Mn | ₪27,17 Mn | -₪20,68 Mn | -₪50,67 Mn | ₪27,26 Mn | -₪14,18 Mn | -₪103,18 Mn | ₪13,09 Mn | -₪7,79 Mn | -₪78,81 Mn | -₪38,05 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₪122.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 41,0% | 41,1% | 88,5% | 71,9% | 73,0% | 66,1% | 69,6% | 72,9% | 70,5% | 66,7% | 53,3% | 48,3% | 44,4% | 40,8% | 56,6% | 64,0% | 48,9% | 52,5% | 71,9% | 73,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,15 | 0,24 | 0,13 | 0,20 | 0,14 | 0,14 | 0,09 | 0,26 | 0,31 | 0,31 | 0,50 | 0,39 | 0,24 | 0,03 | 0,21 | 0,30 | 0,33 | 0,20 | 0,19 | 0,39 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,34 | 0,68 | 1,18 | 2,42 | 1,87 | 0,60 | 0,33 | 0,73 | 0,76 | 0,53 | 1,06 | 0,84 | 0,58 | 0,06 | 0,33 | 0,41 | 0,32 | 0,19 | 0,13 | 0,09 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 37,7% | 17,8% | 12,6% | 22,8% | 23,7% | 16,5% | 17,7% | 23,1% | 19,7% | 16,8% | 14,0% | 13,8% | 19,6% | 15,3% | 30,8% | 27,8% | 24,0% | 22,6% | 21,5% | 9,4% |
| FAVÖK Marjı | 22,3% | 1,7% | 1,5% | 18,1% | 19,6% | 8,0% | 2,4% | 15,6% | 12,6% | 5,3% | 9,8% | 8,7% | 12,8% | -54,7% | 17,6% | 17,9% | 13,3% | 6,3% | 4,1% | -3,3% |
| Net Kâr Marjı | 31,9% | 140,6% | -217,1% | 14,4% | 28,5% | -2,9% | 19,0% | 24,0% | 8,7% | 14,2% | 4,7% | 3,1% | 6,2% | -69,1% | 7,9% | 8,7% | 6,9% | 2,9% | -8,1% | -14,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 18,5% | 66,1% | -39,7% | -20,0% | -237,4% | -42,0% | -63,9% | -29,7% | -51,0% | 16,6% | 7,6% | -7,3% | -25,8% | 141,3% | -12,7% | -74,6% | 12,0% | -11,9% | -178,4% | -123,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Teva Pharmaceutical Industries Limited | 12740,00 | +%0,87 | |
| Bank Leumi Le-Israel B.M. | 7264,00 | +%1,69 | |
| Elbit Systems Ltd | 204400,00 | +%0,97 | |
| Bank Hapoalim BM | 7509,00 | +%2,60 | |
| Mizrahi Tefahot Bank Ltd | 22780,00 | +%3,03 | |
| Azrieli Group Ltd. | 36000,00 | +%1,81 | |
| Phoenix Financial Ltd | 17590,00 | +%3,41 |