CNZN-MCanzon Israel Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar ILS · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,46 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₪4,18 Mn | ₪3,85 Mn | ₪5,25 Mn | ₪9,89 Mn | ₪13,13 Mn | ₪16,78 Mn | ₪24,55 Mn | ₪177.000 | ₪631.000 | ₪9,30 Mn | ₪8,93 Mn | ₪9,21 Mn | ₪15,13 Mn | ₪21,61 Mn | ₪34,27 Mn | ₪40,56 Mn | ₪33,69 Mn | ₪32,20 Mn | ₪40,34 Mn | ₪38,88 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₪46.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₪1,80 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₪2,38 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₪627.000 | ₪0,00 | ₪0,00 | ₪198.000 | ₪340.000 | ₪72.000 | ₪208.000 | ₪0,00 | ₪0,00 | ₪0,00 | ₪0,00 | ₪0,00 | ₪0,00 | ₪0,00 | ₪0,00 | ₪0,00 | ₪0,00 | ₪4.000 | ₪0,00 | ₪0,00 |
| Net Borç† | ₪61.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₪30.000 | ₪162.000 | ₪99.000 | ₪649.000 | ₪59.000 | ₪0,00 | ₪24.000 | ₪0,00 | ₪4,07 Mn | ₪13,29 Mn | ₪12,03 Mn | ₪9,72 Mn | ₪12,24 Mn | ₪26,32 Mn | ₪39,80 Mn | ₪45,45 Mn | ₪41,81 Mn | ₪38,71 Mn | ₪31,26 Mn | ₪26,84 Mn |
| Brüt Kâr | — | — | -₪750.000 | ₪508.000 | -₪64.000 | ₪0,00 | -₪35.000 | ₪0,00 | ₪781.000 | ₪4,23 Mn | ₪3,56 Mn | ₪1,66 Mn | ₪3,42 Mn | ₪12,55 Mn | ₪20,00 Mn | ₪24,71 Mn | ₪23,57 Mn | ₪22,39 Mn | ₪17,64 Mn | ₪16,17 Mn |
| FAVÖK | -₪1,42 Mn | -₪1,36 Mn | -₪3,61 Mn | -₪2,67 Mn | -₪3,52 Mn | ₪0,00 | -₪10,91 Mn | -₪629.000 | -₪1,68 Mn | ₪29.000 | -₪785.000 | -₪2,28 Mn | -₪1,04 Mn | ₪279.000 | ₪3,93 Mn | ₪6,45 Mn | ₪7,79 Mn | ₪1,93 Mn | ₪1,58 Mn | ₪4,39 Mn |
| Net Kâr | -₪1,35 Mn | -₪1,32 Mn | -₪4,74 Mn | -₪3,85 Mn | -₪5,87 Mn | -₪12,32 Mn | -₪55,99 Mn | -₪645.000 | ₪122.000 | ₪280.000 | -₪1,29 Mn | -₪2,44 Mn | -₪3,14 Mn | -₪1,61 Mn | ₪180.000 | ₪3,69 Mn | ₪2,19 Mn | -₪13,03 Mn | -₪2,38 Mn | ₪2,50 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,32 | -0,32 | -1,15 | -0,94 | -1,43 | -3,16 | -25,33 | -2,21 | 1,81 | 10,63 | -42,51 | -85,02 | -106,28 | -53,14 | 5,31 | 127,54 | 74,40 | -472,94 | -85,02 | 90,34 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | — | -₪1,39 Mn | -₪3,51 Mn | -₪2,93 Mn | -₪4,67 Mn | -₪8,02 Mn | -₪7,08 Mn | -₪470.000 | -₪1,01 Mn | ₪237.000 | -₪921.000 | -₪2,63 Mn | -₪3,58 Mn | ₪1,36 Mn | ₪2,14 Mn | ₪3,71 Mn | ₪4,35 Mn | ₪5,21 Mn | -₪3,17 Mn | -₪386.000 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | ₪0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 15,0% | 0,0% | 0,0% | 2,0% | 2,6% | 0,4% | 0,8% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,01 | 0,04 | 0,02 | 0,07 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 6,45 | 1,43 | 1,35 | 1,06 | 0,81 | 1,22 | 1,16 | 1,12 | 1,24 | 1,20 | 0,78 | 0,69 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,01 | 0,07 | 0,04 | 0,27 | 0,02 | 0,00 | 0,01 | 0,00 | 1,71 | 5,58 | 5,05 | 4,08 | 5,14 | 11,05 | 16,71 | 19,08 | 17,55 | 16,25 | 13,12 | 11,27 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | — | — | -757,6% | 78,3% | -108,5% | — | -145,8% | — | 19,2% | 31,9% | 29,6% | 17,0% | 28,0% | 47,7% | 50,3% | 54,4% | 56,4% | 57,8% | 56,4% | 60,2% |
| FAVÖK Marjı | -4.740,0% | -840,7% | -3.643,4% | -410,6% | -5.966,1% | — | -45.466,7% | — | -41,3% | 0,2% | -6,5% | -23,4% | -8,5% | 1,1% | 9,9% | 14,2% | 18,6% | 5,0% | 5,0% | 16,3% |
| Net Kâr Marjı | -4.500,0% | -814,2% | -4.790,9% | -592,6% | -9.944,1% | — | -233.275,0% | — | 3,0% | 2,1% | -10,7% | -25,1% | -25,7% | -6,1% | 0,5% | 8,1% | 5,2% | -33,7% | -7,6% | 9,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | — | -858,6% | -3.543,4% | -451,3% | -7.923,7% | — | -29.520,8% | — | -24,8% | 1,8% | -7,7% | -27,1% | -29,2% | 5,2% | 5,4% | 8,2% | 10,4% | 13,4% | -10,1% | -1,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Teva Pharmaceutical Industries Limited | 12940,00 | +%1,57 | |
| Bank Leumi Le-Israel B.M. | 7297,00 | +%0,45 | |
| Elbit Systems Ltd | 216900,00 | +%6,12 | |
| Bank Hapoalim BM | 7558,00 | +%0,65 | |
| Mizrahi Tefahot Bank Ltd | 22920,00 | +%0,61 | |
| Azrieli Group Ltd. | 35840,00 | -%0,44 | |
| Phoenix Financial Ltd | 17610,00 | +%0,11 |