DANEDanel (Adir Yeoshua) Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar ILS · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $832,91 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₪1,42 Mr | ₪1,38 Mr | ₪1,37 Mr | ₪1,28 Mr | ₪1,15 Mr | ₪1,02 Mr | ₪794,25 Mn | ₪530,26 Mn | ₪426,46 Mn | ₪411,11 Mn | ₪392,55 Mn | ₪392,98 Mn | ₪346,34 Mn | ₪191,27 Mn | ₪188,44 Mn | ₪172,11 Mn | ₪176,91 Mn | ₪192,23 Mn | ₪272,24 Mn | ₪434,25 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₪213,43 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₪907,58 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₪515,23 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₪326,89 Mn | ₪363,56 Mn | ₪376,07 Mn | ₪335,48 Mn | ₪262,58 Mn | ₪193,71 Mn | ₪184,12 Mn | ₪27,74 Mn | ₪38,46 Mn | ₪51,12 Mn | ₪38,86 Mn | ₪47,16 Mn | ₪72,59 Mn | ₪48,35 Mn | ₪43,34 Mn | ₪23,24 Mn | ₪35,15 Mn | ₪49,67 Mn | ₪47,55 Mn | ₪52,28 Mn |
| Net Borç† | ₪113,47 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₪2,90 Mr | ₪2,76 Mr | ₪2,51 Mr | ₪2,36 Mr | ₪2,29 Mr | ₪1,98 Mr | ₪1,68 Mr | ₪1,49 Mr | ₪1,34 Mr | ₪1,20 Mr | ₪1,08 Mr | ₪993,29 Mn | ₪860,78 Mn | ₪709,23 Mn | ₪668,09 Mn | ₪604,54 Mn | ₪528,90 Mn | ₪560,90 Mn | ₪532,77 Mn | ₪456,98 Mn |
| Brüt Kâr | ₪492,05 Mn | ₪482,54 Mn | ₪420,42 Mn | ₪427,74 Mn | ₪457,96 Mn | ₪380,77 Mn | ₪279,00 Mn | ₪260,84 Mn | ₪238,07 Mn | ₪216,15 Mn | ₪189,64 Mn | ₪187,14 Mn | ₪157,09 Mn | ₪127,22 Mn | ₪110,97 Mn | ₪102,00 Mn | ₪104,14 Mn | ₪90,24 Mn | ₪79,87 Mn | ₪65,69 Mn |
| FAVÖK | ₪304,07 Mn | ₪296,53 Mn | ₪246,76 Mn | ₪268,30 Mn | ₪312,40 Mn | ₪260,59 Mn | ₪177,41 Mn | ₪115,92 Mn | ₪104,36 Mn | ₪93,63 Mn | ₪81,52 Mn | ₪82,71 Mn | ₪70,05 Mn | ₪54,01 Mn | ₪39,90 Mn | ₪35,95 Mn | ₪38,29 Mn | ₪26,79 Mn | ₪28,42 Mn | ₪18,52 Mn |
| Net Kâr | ₪116,95 Mn | ₪20,51 Mn | -₪11,22 Mn | ₪115,79 Mn | ₪174,15 Mn | ₪127,36 Mn | ₪79,12 Mn | ₪70,83 Mn | ₪64,41 Mn | ₪56,44 Mn | ₪54,07 Mn | ₪55,67 Mn | ₪40,10 Mn | ₪32,84 Mn | ₪27,32 Mn | ₪24,08 Mn | ₪29,36 Mn | ₪10,94 Mn | ₪27,63 Mn | ₪4,29 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 20,23 | 3,58 | -1,97 | 21,29 | 32,60 | 24,20 | 15,31 | 14,88 | 13,63 | 12,03 | 11,53 | 12,45 | 9,82 | 8,28 | 6,93 | 6,13 | 7,72 | 2,79 | 7,04 | 1,09 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₪143,06 Mn | ₪192,14 Mn | ₪161,38 Mn | ₪148,86 Mn | ₪184,79 Mn | ₪250,34 Mn | ₪125,00 Mn | ₪68,93 Mn | ₪83,22 Mn | ₪72,88 Mn | ₪28,28 Mn | ₪39,09 Mn | ₪32,30 Mn | ₪42,36 Mn | ₪35,28 Mn | ₪13,91 Mn | ₪24,05 Mn | ₪60,13 Mn | ₪18,02 Mn | -₪3,37 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₪97,69 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 23,0% | 26,4% | 27,5% | 26,2% | 22,8% | 19,1% | 23,2% | 5,2% | 9,0% | 12,4% | 9,9% | 12,0% | 21,0% | 25,3% | 23,0% | 13,5% | 19,9% | 25,8% | 17,5% | 12,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 2,04 | 2,01 | 1,84 | 1,85 | 1,99 | 1,95 | 2,11 | 2,81 | 3,14 | 2,93 | 2,76 | 2,53 | 2,49 | 3,71 | 3,55 | 3,51 | 2,99 | 2,92 | 1,96 | 1,05 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 5,64 | 5,36 | 4,88 | 4,59 | 4,44 | 3,85 | 3,26 | 2,90 | 2,60 | 2,34 | 2,10 | 1,93 | 1,67 | 1,38 | 1,30 | 1,17 | 1,03 | 1,09 | 1,03 | 0,89 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 16,9% | 17,5% | 16,7% | 18,1% | 20,0% | 19,2% | 16,6% | 17,5% | 17,8% | 18,0% | 17,5% | 18,8% | 18,2% | 17,9% | 16,6% | 16,9% | 19,7% | 16,1% | 15,0% | 14,4% |
| FAVÖK Marjı | 10,5% | 10,7% | 9,8% | 11,3% | 13,6% | 13,1% | 10,6% | 7,8% | 7,8% | 7,8% | 7,5% | 8,3% | 8,1% | 7,6% | 6,0% | 5,9% | 7,2% | 4,8% | 5,3% | 4,1% |
| Net Kâr Marjı | 4,0% | 0,7% | -0,4% | 4,9% | 7,6% | 6,4% | 4,7% | 4,7% | 4,8% | 4,7% | 5,0% | 5,6% | 4,7% | 4,6% | 4,1% | 4,0% | 5,6% | 1,9% | 5,2% | 0,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 4,9% | 7,0% | 6,4% | 6,3% | 8,1% | 12,6% | 7,4% | 4,6% | 6,2% | 6,1% | 2,6% | 3,9% | 3,8% | 6,0% | 5,3% | 2,3% | 4,5% | 10,7% | 3,4% | -0,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Teva Pharmaceutical Industries Limited | 12740,00 | +%0,87 | |
| Bank Leumi Le-Israel B.M. | 7264,00 | +%1,69 | |
| Elbit Systems Ltd | 204400,00 | +%0,97 | |
| Bank Hapoalim BM | 7509,00 | +%2,60 | |
| Mizrahi Tefahot Bank Ltd | 22780,00 | +%3,03 | |
| Azrieli Group Ltd. | 36000,00 | +%1,81 | |
| Phoenix Financial Ltd | 17590,00 | +%3,41 |