DANHDan Hotels Ltd
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar ILS · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,00 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₪2,57 Mr | ₪2,35 Mr | ₪2,37 Mr | ₪2,45 Mr | ₪2,51 Mr | ₪2,50 Mr | ₪2,58 Mr | ₪2,02 Mr | ₪1,94 Mr | ₪1,87 Mr | ₪1,82 Mr | ₪1,83 Mr | ₪1,75 Mr | ₪1,70 Mr | ₪1,66 Mr | ₪1,60 Mr | ₪1,37 Mr | ₪1,35 Mr | ₪1,29 Mr | ₪1,19 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₪55,72 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₪1,30 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₪1,28 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₪742,55 Mn | ₪568,86 Mn | ₪680,38 Mn | ₪849,88 Mn | ₪1,08 Mr | ₪1,16 Mr | ₪957,87 Mn | ₪521,37 Mn | ₪495,76 Mn | ₪490,41 Mn | ₪479,67 Mn | ₪540,57 Mn | ₪463,67 Mn | ₪485,73 Mn | ₪536,29 Mn | ₪505,19 Mn | ₪381,43 Mn | ₪436,86 Mn | ₪409,37 Mn | ₪439,42 Mn |
| Net Borç† | ₪686,83 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₪1,56 Mr | ₪1,50 Mr | ₪1,62 Mr | ₪1,47 Mr | ₪971,27 Mn | ₪747,84 Mn | ₪1,50 Mr | ₪1,27 Mr | ₪1,19 Mr | ₪1,14 Mr | ₪1,17 Mr | ₪1,13 Mr | ₪1,15 Mr | ₪1,11 Mr | ₪1,12 Mr | ₪1,04 Mr | ₪827,83 Mn | ₪838,79 Mn | ₪790,78 Mn | ₪706,98 Mn |
| Brüt Kâr | ₪262,15 Mn | ₪289,97 Mn | ₪411,40 Mn | ₪356,87 Mn | ₪119,11 Mn | ₪24,79 Mn | ₪375,67 Mn | ₪334,86 Mn | ₪296,38 Mn | ₪186,46 Mn | ₪218,97 Mn | ₪293,42 Mn | ₪462,38 Mn | ₪481,64 Mn | ₪483,12 Mn | ₪455,20 Mn | ₪378,43 Mn | ₪399,82 Mn | ₪374,75 Mn | ₪328,83 Mn |
| FAVÖK | ₪163,87 Mn | ₪217,29 Mn | ₪325,68 Mn | ₪292,86 Mn | ₪103,21 Mn | ₪44,45 Mn | ₪310,83 Mn | ₪245,27 Mn | ₪215,65 Mn | ₪210,15 Mn | ₪247,10 Mn | ₪229,79 Mn | ₪247,18 Mn | ₪273,63 Mn | ₪278,64 Mn | ₪274,86 Mn | ₪229,17 Mn | ₪240,43 Mn | ₪236,70 Mn | ₪188,18 Mn |
| Net Kâr | -₪2,01 Mn | ₪68,37 Mn | ₪123,20 Mn | ₪102,31 Mn | ₪17,80 Mn | -₪129,19 Mn | ₪118,59 Mn | ₪87,35 Mn | ₪113,14 Mn | ₪106,93 Mn | ₪105,51 Mn | ₪77,89 Mn | ₪106,68 Mn | ₪138,31 Mn | ₪80,13 Mn | ₪167,30 Mn | ₪151,31 Mn | ₪104,47 Mn | ₪135,96 Mn | ₪127,55 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,02 | 0,61 | 1,09 | 0,91 | 0,16 | -1,15 | 1,05 | 0,78 | 1,01 | 0,90 | 0,94 | 0,80 | 1,09 | 1,42 | 0,83 | 1,72 | 1,55 | — | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₪52,96 Mn | ₪34,89 Mn | ₪245,54 Mn | ₪156,06 Mn | ₪44,38 Mn | -₪44,69 Mn | -₪111,54 Mn | ₪42,98 Mn | ₪48,35 Mn | ₪66,16 Mn | ₪120,39 Mn | -₪41.000 | ₪101,60 Mn | ₪104,74 Mn | ₪67,05 Mn | -₪51,47 Mn | ₪118,67 Mn | ₪92,02 Mn | ₪114,86 Mn | ₪103,65 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₪148,42 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 28,9% | 24,2% | 28,7% | 34,7% | 43,0% | 46,3% | 37,1% | 25,7% | 25,5% | 26,3% | 26,4% | 29,6% | 26,5% | 28,6% | 32,3% | 31,5% | 27,8% | 32,4% | 31,7% | 36,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,61 | 0,64 | 0,68 | 0,60 | 0,39 | 0,30 | 0,58 | 0,63 | 0,61 | 0,61 | 0,64 | 0,62 | 0,65 | 0,65 | 0,68 | 0,65 | 0,60 | 0,62 | 0,61 | 0,59 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,22 | 1,17 | 1,27 | 1,15 | 0,76 | 0,59 | 1,17 | 1,00 | 0,93 | 0,89 | 0,92 | 0,89 | 0,90 | 0,87 | 0,88 | 0,82 | 0,65 | 0,66 | 0,62 | 0,55 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 16,8% | 19,4% | 25,5% | 24,4% | 12,3% | 3,3% | 25,1% | 26,4% | 25,0% | 16,4% | 18,7% | 26,0% | 40,4% | 43,4% | 43,0% | 43,8% | 45,7% | 47,7% | 47,4% | 46,5% |
| FAVÖK Marjı | 10,5% | 14,5% | 20,2% | 20,0% | 10,6% | 5,9% | 20,8% | 19,3% | 18,2% | 18,4% | 21,1% | 20,3% | 21,6% | 24,7% | 24,8% | 26,4% | 27,7% | 28,7% | 29,9% | 26,6% |
| Net Kâr Marjı | -0,1% | 4,6% | 7,6% | 7,0% | 1,8% | -17,3% | 7,9% | 6,9% | 9,5% | 9,4% | 9,0% | 6,9% | 9,3% | 12,5% | 7,1% | 16,1% | 18,3% | 12,5% | 17,2% | 18,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -3,4% | 2,3% | 15,2% | 10,7% | 4,6% | -6,0% | -7,4% | 3,4% | 4,1% | 5,8% | 10,3% | -0,0% | 8,9% | 9,4% | 6,0% | -5,0% | 14,3% | 11,0% | 14,5% | 14,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Teva Pharmaceutical Industries Limited | 12740,00 | +%0,87 | |
| Bank Leumi Le-Israel B.M. | 7264,00 | +%1,69 | |
| Elbit Systems Ltd | 204400,00 | +%0,97 | |
| Bank Hapoalim BM | 7509,00 | +%2,60 | |
| Mizrahi Tefahot Bank Ltd | 22780,00 | +%3,03 | |
| Azrieli Group Ltd. | 36000,00 | +%1,81 | |
| Phoenix Financial Ltd | 17590,00 | +%3,41 |