DLEADelek Automotive Systems Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar ILS · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $562,86 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₪10,24 Mr | ₪10,95 Mr | ₪10,21 Mr | ₪5,83 Mr | ₪5,50 Mr | ₪5,50 Mr | ₪5,38 Mr | ₪4,80 Mr | ₪2,53 Mr | ₪2,76 Mr | ₪2,42 Mr | ₪3,15 Mr | ₪2,71 Mr | ₪2,92 Mr | ₪2,77 Mr | ₪2,87 Mr | ₪2,57 Mr | ₪2,13 Mr | ₪1,75 Mr | ₪1,76 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₪204,78 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₪7,69 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₪2,55 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₪6,13 Mr | ₪6,42 Mr | ₪5,98 Mr | ₪2,13 Mr | ₪2,04 Mr | ₪2,83 Mr | ₪2,88 Mr | ₪2,38 Mr | ₪820,91 Mn | ₪841,37 Mn | ₪465,25 Mn | ₪641,48 Mn | ₪1,19 Mr | ₪1,21 Mr | ₪1,32 Mr | ₪618,39 Mn | ₪525,04 Mn | ₪710,46 Mn | ₪218,67 Mn | ₪877,33 Mn |
| Net Borç† | ₪5,92 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₪6,20 Mr | ₪6,39 Mr | ₪5,80 Mr | ₪5,24 Mr | ₪4,67 Mr | ₪3,30 Mr | ₪3,53 Mr | ₪3,57 Mr | ₪3,41 Mr | ₪3,43 Mr | ₪3,25 Mr | ₪3,68 Mr | ₪3,47 Mr | ₪4,11 Mr | ₪3,66 Mr | ₪4,61 Mr | ₪4,74 Mr | ₪4,77 Mr | ₪4,63 Mr | ₪4,06 Mr |
| Brüt Kâr | ₪728,54 Mn | ₪938,34 Mn | ₪926,12 Mn | ₪1,31 Mr | ₪889,53 Mn | ₪532,71 Mn | ₪487,10 Mn | ₪472,84 Mn | ₪523,70 Mn | ₪600,73 Mn | ₪668,59 Mn | ₪665,86 Mn | ₪566,67 Mn | ₪416,08 Mn | ₪425,53 Mn | ₪620,46 Mn | ₪521,40 Mn | ₪934,26 Mn | ₪745,42 Mn | ₪492,87 Mn |
| FAVÖK | ₪771,52 Mn | ₪968,75 Mn | ₪938,82 Mn | ₪1,32 Mr | ₪940,33 Mn | ₪550,39 Mn | ₪475,50 Mn | ₪338,18 Mn | ₪390,10 Mn | ₪484,03 Mn | ₪551,78 Mn | ₪556,18 Mn | ₪477,64 Mn | ₪318,62 Mn | ₪365,59 Mn | ₪559,50 Mn | ₪468,80 Mn | ₪878,82 Mn | ₪680,57 Mn | ₪447,48 Mn |
| Net Kâr | -₪109,73 Mn | ₪160,73 Mn | ₪333,29 Mn | ₪715,92 Mn | ₪725,34 Mn | ₪311,03 Mn | ₪351,23 Mn | ₪106,26 Mn | ₪349,16 Mn | ₪369,93 Mn | ₪415,24 Mn | ₪723,21 Mn | ₪541,46 Mn | ₪305,87 Mn | ₪125,87 Mn | ₪427,86 Mn | ₪433,73 Mn | ₪504,42 Mn | ₪426,77 Mn | ₪273,39 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -1,13 | 1,66 | 3,44 | 7,46 | 7,76 | 3,34 | 3,77 | 1,14 | 3,75 | 3,97 | 4,46 | 7,76 | 5,81 | 3,28 | 1,36 | 4,63 | 4,71 | 5,51 | 4,68 | 2,98 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₪953,15 Mn | -₪70,40 Mn | -₪33,46 Mn | ₪801,36 Mn | ₪1,17 Mr | ₪372,49 Mn | ₪207,66 Mn | ₪147,90 Mn | ₪441,29 Mn | -₪158,07 Mn | ₪737,71 Mn | ₪872,77 Mn | ₪458,66 Mn | ₪12,43 Mn | ₪327,68 Mn | ₪367,85 Mn | ₪361,46 Mn | ₪167,43 Mn | ₪1,16 Mr | ₪82,42 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₪226,21 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 59,8% | 58,7% | 58,6% | 36,6% | 37,2% | 51,5% | 53,6% | 49,7% | 32,4% | 30,5% | 19,2% | 20,3% | 43,7% | 41,4% | 47,5% | 21,6% | 20,5% | 33,3% | 12,5% | 49,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,61 | 0,58 | 0,57 | 0,90 | 0,85 | 0,60 | 0,66 | 0,74 | 1,35 | 1,24 | 1,35 | 1,17 | 1,28 | 1,40 | 1,32 | 1,61 | 1,85 | 2,24 | 2,65 | 2,31 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,43 | 2,50 | 2,27 | 2,05 | 1,83 | 1,29 | 1,39 | 1,40 | 1,33 | 1,34 | 1,28 | 1,44 | 1,36 | 1,61 | 1,44 | 1,81 | 1,86 | 1,87 | 1,81 | 1,59 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 11,7% | 14,7% | 16,0% | 25,1% | 19,0% | 16,1% | 13,8% | 13,3% | 15,4% | 17,5% | 20,5% | 18,1% | 16,3% | 10,1% | 11,6% | 13,5% | 11,0% | 19,6% | 16,1% | 12,1% |
| FAVÖK Marjı | 12,4% | 15,2% | 16,2% | 25,2% | 20,1% | 16,7% | 13,5% | 9,5% | 11,5% | 14,1% | 17,0% | 15,1% | 13,8% | 7,8% | 10,0% | 12,1% | 9,9% | 18,4% | 14,7% | 11,0% |
| Net Kâr Marjı | -1,8% | 2,5% | 5,7% | 13,7% | 15,5% | 9,4% | 9,9% | 3,0% | 10,3% | 10,8% | 12,8% | 19,7% | 15,6% | 7,5% | 3,4% | 9,3% | 9,1% | 10,6% | 9,2% | 6,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 15,4% | -1,1% | -0,6% | 15,3% | 24,9% | 11,3% | 5,9% | 4,1% | 13,0% | -4,6% | 22,7% | 23,7% | 13,2% | 0,3% | 8,9% | 8,0% | 7,6% | 3,5% | 25,0% | 2,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Teva Pharmaceutical Industries Limited | 12740,00 | +%0,87 | |
| Bank Leumi Le-Israel B.M. | 7264,00 | +%1,69 | |
| Elbit Systems Ltd | 204400,00 | +%0,97 | |
| Bank Hapoalim BM | 7509,00 | +%2,60 | |
| Mizrahi Tefahot Bank Ltd | 22780,00 | +%3,03 | |
| Azrieli Group Ltd. | 36000,00 | +%1,81 | |
| Phoenix Financial Ltd | 17590,00 | +%3,41 |