ELSPCElspec Engineering Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar ILS · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $22,74 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₪113,90 Mn | ₪113,68 Mn | ₪100,70 Mn | ₪92,98 Mn | ₪89,82 Mn | ₪84,54 Mn | ₪89,50 Mn | ₪70,09 Mn | ₪66,49 Mn | ₪62,47 Mn | ₪68,77 Mn | ₪70,85 Mn | ₪65,82 Mn | ₪85,77 Mn | ₪84,64 Mn | ₪80,30 Mn | ₪109,93 Mn | ₪83,24 Mn | ₪117,08 Mn | ₪117,78 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₪17,50 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₪23,50 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₪89,87 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₪6,79 Mn | ₪8,54 Mn | ₪4,39 Mn | ₪6,94 Mn | ₪7,17 Mn | ₪9,08 Mn | ₪13,74 Mn | ₪5,70 Mn | ₪6,34 Mn | ₪10,13 Mn | ₪0,00 | ₪0,00 | ₪0,00 | ₪0,00 | ₪0,00 | ₪0,00 | ₪18,89 Mn | ₪18,01 Mn | ₪24,89 Mn | ₪27,12 Mn |
| Net Borç† | -₪17,06 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₪92,46 Mn | ₪100,81 Mn | ₪89,39 Mn | ₪71,56 Mn | ₪64,39 Mn | ₪61,87 Mn | ₪78,43 Mn | ₪58,04 Mn | ₪55,09 Mn | ₪57,44 Mn | ₪63,20 Mn | ₪66,25 Mn | ₪53,42 Mn | ₪66,50 Mn | ₪60,45 Mn | ₪75,52 Mn | ₪63,09 Mn | ₪37,46 Mn | ₪55,40 Mn | ₪62,35 Mn |
| Brüt Kâr | ₪46,28 Mn | ₪51,48 Mn | ₪46,43 Mn | ₪32,41 Mn | ₪28,75 Mn | ₪27,71 Mn | ₪35,86 Mn | ₪28,14 Mn | ₪28,58 Mn | ₪28,95 Mn | ₪34,41 Mn | ₪34,70 Mn | ₪25,46 Mn | ₪33,76 Mn | ₪30,31 Mn | ₪36,54 Mn | ₪32,81 Mn | ₪10,56 Mn | ₪23,29 Mn | ₪30,99 Mn |
| FAVÖK | ₪12,97 Mn | ₪16,58 Mn | ₪13,82 Mn | ₪8,17 Mn | ₪6,92 Mn | ₪6,81 Mn | ₪13,64 Mn | ₪6,65 Mn | ₪8,32 Mn | ₪7,64 Mn | ₪12,11 Mn | ₪13,11 Mn | ₪5,22 Mn | ₪12,14 Mn | ₪10,55 Mn | ₪18,07 Mn | ₪14,04 Mn | -₪9,16 Mn | ₪4,22 Mn | ₪14,02 Mn |
| Net Kâr | ₪6,29 Mn | ₪12,73 Mn | ₪10,91 Mn | ₪4,13 Mn | ₪4,28 Mn | ₪4,27 Mn | ₪8,65 Mn | ₪4,58 Mn | ₪4,34 Mn | ₪3,38 Mn | ₪7,86 Mn | ₪10,45 Mn | ₪712.000 | ₪10,29 Mn | ₪9,53 Mn | ₪6,64 Mn | ₪13,43 Mn | -₪15,62 Mn | ₪2,75 Mn | ₪14,58 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,32 | 0,66 | 0,56 | 0,21 | 0,22 | 0,22 | 0,45 | 0,23 | 0,22 | 0,17 | 0,41 | 0,54 | 0,04 | 0,53 | 0,51 | 0,34 | 0,69 | -0,90 | 0,07 | 0,69 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -₪9,97 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₪10,12 Mn | ₪6,32 Mn | -₪1,05 Mn | ₪2,15 Mn | ₪908.000 | — | ₪9,66 Mn | ₪650.000 | ₪5,31 Mn | ₪3,74 Mn | ₪8,47 Mn | ₪15,33 Mn | ₪2,47 Mn | ₪3,35 Mn | ₪2,75 Mn | ₪15,16 Mn | ₪11,04 Mn | -₪9,74 Mn | ₪1,63 Mn | ₪8,46 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₪5,15 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 6,0% | 7,5% | 4,4% | 7,5% | 8,0% | 10,7% | 15,4% | 8,1% | 9,5% | 16,2% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 17,2% | 21,6% | 21,3% | 23,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,81 | 0,89 | 0,89 | 0,77 | 0,72 | 0,73 | 0,88 | 0,83 | 0,83 | 0,92 | 0,92 | 0,94 | 0,81 | 0,78 | 0,71 | 0,94 | 0,57 | 0,45 | 0,47 | 0,53 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,03 | 1,12 | 0,99 | 0,80 | 0,72 | 0,69 | 0,87 | 0,65 | 0,61 | 0,64 | 0,70 | 0,74 | 0,59 | 0,74 | 0,67 | 0,84 | 0,70 | 0,42 | 0,62 | 0,69 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 50,0% | 51,1% | 51,9% | 45,3% | 44,7% | 44,8% | 45,7% | 48,5% | 51,9% | 50,4% | 54,4% | 52,4% | 47,7% | 50,8% | 50,2% | 48,4% | 52,0% | 28,2% | 42,0% | 49,7% |
| FAVÖK Marjı | 14,0% | 16,4% | 15,5% | 11,4% | 10,7% | 11,0% | 17,4% | 11,5% | 15,1% | 13,3% | 19,2% | 19,8% | 9,8% | 18,3% | 17,5% | 23,9% | 22,3% | -24,4% | 7,6% | 22,5% |
| Net Kâr Marjı | 6,8% | 12,6% | 12,2% | 5,8% | 6,6% | 6,9% | 11,0% | 7,9% | 7,9% | 5,9% | 12,4% | 15,8% | 1,3% | 15,5% | 15,8% | 8,8% | 21,3% | -41,7% | 5,0% | 23,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 10,9% | 6,3% | -1,2% | 3,0% | 1,4% | — | 12,3% | 1,1% | 9,6% | 6,5% | 13,4% | 23,1% | 4,6% | 5,0% | 4,5% | 20,1% | 17,5% | -26,0% | 2,9% | 13,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Teva Pharmaceutical Industries Limited | 12920,00 | +%1,41 | |
| Bank Leumi Le-Israel B.M. | 7269,00 | +%0,07 | |
| Elbit Systems Ltd | 217670,00 | +%6,49 | |
| Bank Hapoalim BM | 7537,00 | +%0,37 | |
| Mizrahi Tefahot Bank Ltd | 22940,00 | +%0,70 | |
| Azrieli Group Ltd. | 35710,00 | -%0,81 | |
| Phoenix Financial Ltd | 17770,00 | +%1,02 |