ENLTEnlight Renewable Energy Ltd
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar ILS · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $10,60 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₪27,50 Mr | ₪20,21 Mr | ₪16,69 Mr | ₪12,47 Mr | ₪8,82 Mr | ₪5,84 Mr | ₪4,46 Mr | ₪3,04 Mr | ₪1,99 Mr | ₪1,60 Mr | ₪1,67 Mr | ₪1,57 Mr | ₪919,77 Mn | ₪267,74 Mn | ₪164,89 Mn | ₪46,82 Mn | ₪28,39 Mn | ₪27,94 Mn | ₪28,82 Mn | ₪8,10 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₪2,99 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₪21,23 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₪6,28 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₪16,40 Mr | ₪11,42 Mr | ₪9,77 Mr | ₪7,68 Mr | ₪5,66 Mr | ₪3,76 Mr | ₪2,76 Mr | ₪2,18 Mr | ₪1,41 Mr | ₪1,19 Mr | ₪1,28 Mr | ₪1,07 Mr | ₪673,86 Mn | ₪202,05 Mn | ₪79,16 Mn | ₪428.000 | ₪0,00 | ₪0,00 | ₪0,00 | ₪2.000 |
| Net Borç† | ₪13,41 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₪1,69 Mr | ₪1,40 Mr | ₪943,03 Mn | ₪645,69 Mn | ₪330,88 Mn | ₪241,69 Mn | ₪192,55 Mn | ₪78,63 Mn | ₪37,39 Mn | ₪33,40 Mn | ₪155,57 Mn | ₪398,30 Mn | ₪242,11 Mn | ₪27,11 Mn | ₪13,38 Mn | ₪2,45 Mn | ₪0,00 | ₪0,00 | ₪0,00 | ₪0,00 |
| Brüt Kâr | ₪704,65 Mn | ₪697,21 Mn | ₪505,65 Mn | ₪367,80 Mn | ₪194,35 Mn | ₪136,53 Mn | ₪117,33 Mn | ₪40,16 Mn | ₪16,85 Mn | ₪10,73 Mn | ₪49,06 Mn | ₪96,68 Mn | ₪64,27 Mn | ₪13,97 Mn | ₪677.000 | ₪502.000 | -₪2.000 | -₪5.000 | -₪5.000 | -₪2.000 |
| FAVÖK | ₪1,30 Mr | ₪990,76 Mn | ₪609,30 Mn | ₪400,21 Mn | ₪198,44 Mn | ₪152,05 Mn | ₪118,61 Mn | ₪30,55 Mn | -₪406.000 | -₪3,40 Mn | ₪38,17 Mn | ₪109,86 Mn | ₪65,10 Mn | ₪12,49 Mn | -₪3,37 Mn | -₪3,75 Mn | -₪428.000 | -₪894.000 | -₪955.000 | -₪756.000 |
| Net Kâr | ₪455,66 Mn | ₪163,65 Mn | ₪261,57 Mn | ₪83,16 Mn | ₪36,23 Mn | -₪150,77 Mn | -₪17,45 Mn | ₪2,59 Mn | ₪1,11 Mn | -₪11,06 Mn | ₪15,60 Mn | ₪52,22 Mn | ₪21,16 Mn | ₪5,73 Mn | -₪6,47 Mn | -₪1,67 Mn | ₪313.000 | ₪85.000 | -₪684.000 | -₪751.000 |
| Hisse Başı Kâr | 3,44 | 1,33 | 2,11 | 0,83 | 0,37 | -1,93 | -0,28 | 0,05 | 0,02 | -0,30 | 0,40 | 1,43 | 0,70 | 0,20 | -0,30 | -0,08 | 0,02 | 0,00 | -0,10 | -0,07 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -₪42,05 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₪5,53 Mr | -₪2,61 Mr | -₪2,45 Mr | -₪1,84 Mr | -₪1,30 Mr | -₪1,04 Mr | -₪440,54 Mn | -₪585,97 Mn | -₪203,90 Mn | -₪62,68 Mn | -₪195,21 Mn | -₪66,39 Mn | -₪138,78 Mn | -₪49,67 Mn | -₪52,74 Mn | -₪8,27 Mn | -₪433.000 | -₪582.000 | -₪445.000 | -₪359.000 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₪6,25 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 59,6% | 56,5% | 58,6% | 61,6% | 64,2% | 64,4% | 61,8% | 71,9% | 70,9% | 74,3% | 76,5% | 68,1% | 73,3% | 75,5% | 48,0% | 0,9% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,06 | 0,07 | 0,06 | 0,05 | 0,04 | 0,04 | 0,04 | 0,03 | 0,02 | 0,02 | 0,09 | 0,25 | 0,26 | 0,10 | 0,08 | 0,05 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,27 | 0,22 | 0,15 | 0,10 | 0,05 | 0,04 | 0,03 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,02 | 0,06 | 0,04 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 41,8% | 49,8% | 53,6% | 57,0% | 58,7% | 56,5% | 60,9% | 51,1% | 45,1% | 32,1% | 31,5% | 24,3% | 26,5% | 51,5% | 5,1% | 20,5% | — | — | — | — |
| FAVÖK Marjı | 77,3% | 70,8% | 64,6% | 62,0% | 60,0% | 62,9% | 61,6% | 38,9% | -1,1% | -10,2% | 24,5% | 27,6% | 26,9% | 46,1% | -25,2% | -153,0% | — | — | — | — |
| Net Kâr Marjı | 27,0% | 11,7% | 27,7% | 12,9% | 10,9% | -62,4% | -9,1% | 3,3% | 3,0% | -33,1% | 10,0% | 13,1% | 8,7% | 21,1% | -48,4% | -68,2% | — | — | — | — |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -327,9% | -186,9% | -259,7% | -285,5% | -391,5% | -429,8% | -228,8% | -745,2% | -545,4% | -187,7% | -125,5% | -16,7% | -57,3% | -183,2% | -394,1% | -337,9% | — | — | — | — |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Teva Pharmaceutical Industries Limited | 12770,00 | +%1,11 | |
| Bank Leumi Le-Israel B.M. | 7258,00 | +%1,61 | |
| Elbit Systems Ltd | 204100,00 | +%0,82 | |
| Bank Hapoalim BM | 7471,00 | +%2,08 | |
| Mizrahi Tefahot Bank Ltd | 22690,00 | +%2,62 | |
| Azrieli Group Ltd. | 36180,00 | +%2,32 | |
| Phoenix Financial Ltd | 17590,00 | +%3,41 |