GAGRGAON GROUP Ltd
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar ILS · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $318,86 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₪1,10 Mr | ₪989,67 Mn | ₪1,00 Mr | ₪1,09 Mr | ₪1,01 Mr | ₪839,11 Mn | ₪795,80 Mn | ₪658,44 Mn | ₪676,80 Mn | ₪626,88 Mn | ₪514,53 Mn | ₪553,84 Mn | ₪423,47 Mn | ₪494,46 Mn | ₪547,33 Mn | ₪360,83 Mn | ₪386,85 Mn | ₪334,14 Mn | ₪368,71 Mn | ₪364,12 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₪54,67 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₪630,21 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₪473,00 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₪421,00 Mn | ₪351,55 Mn | ₪397,25 Mn | ₪453,27 Mn | ₪332,27 Mn | ₪272,45 Mn | ₪209,03 Mn | ₪94,45 Mn | ₪75,22 Mn | ₪127,26 Mn | ₪135,51 Mn | ₪151,91 Mn | ₪156,03 Mn | ₪178,15 Mn | ₪239,25 Mn | ₪125,56 Mn | ₪149,74 Mn | ₪122,64 Mn | ₪152,91 Mn | ₪170,44 Mn |
| Net Borç† | ₪366,33 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₪703,51 Mn | ₪654,14 Mn | ₪633,50 Mn | ₪697,21 Mn | ₪498,29 Mn | ₪511,08 Mn | ₪517,64 Mn | ₪460,72 Mn | ₪456,22 Mn | ₪397,46 Mn | ₪393,50 Mn | ₪409,94 Mn | ₪354,00 Mn | ₪579,43 Mn | ₪449,07 Mn | ₪248,59 Mn | ₪242,13 Mn | ₪269,82 Mn | ₪306,63 Mn | ₪305,21 Mn |
| Brüt Kâr | ₪149,55 Mn | ₪117,80 Mn | ₪111,45 Mn | ₪114,01 Mn | ₪80,81 Mn | ₪84,63 Mn | ₪83,69 Mn | ₪72,93 Mn | ₪69,31 Mn | ₪66,27 Mn | ₪61,95 Mn | ₪70,99 Mn | ₪50,23 Mn | ₪97,35 Mn | ₪63,85 Mn | ₪37,33 Mn | ₪48,43 Mn | ₪58,09 Mn | ₪66,39 Mn | ₪64,35 Mn |
| FAVÖK | ₪109,50 Mn | ₪79,22 Mn | ₪71,23 Mn | ₪84,69 Mn | ₪48,58 Mn | ₪65,86 Mn | ₪67,43 Mn | ₪26,07 Mn | ₪24,66 Mn | ₪20,83 Mn | ₪23,73 Mn | ₪33,31 Mn | ₪22,25 Mn | ₪66,41 Mn | ₪28,74 Mn | ₪19,89 Mn | ₪40,45 Mn | ₪45,18 Mn | ₪58,17 Mn | ₪53,06 Mn |
| Net Kâr | ₪33,51 Mn | ₪11,23 Mn | -₪28,61 Mn | ₪14,85 Mn | ₪17,54 Mn | ₪12,47 Mn | ₪15,04 Mn | ₪16,90 Mn | ₪219,96 Mn | ₪20,47 Mn | ₪12,99 Mn | ₪15,06 Mn | -₪34,80 Mn | ₪26,17 Mn | -₪676.000 | ₪2,10 Mn | ₪20,08 Mn | ₪22,26 Mn | ₪23,37 Mn | ₪21,03 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,74 | 0,25 | -0,63 | 0,33 | 0,39 | 0,27 | 0,33 | 0,37 | 4,75 | 0,44 | 0,28 | 0,32 | -1,13 | 0,85 | -0,02 | 0,07 | 0,65 | 0,69 | 0,74 | 0,74 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -₪1,83 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₪9,55 Mn | ₪62,80 Mn | ₪56,06 Mn | -₪68,54 Mn | -₪24,60 Mn | -₪36,68 Mn | -₪38,97 Mn | -₪94,09 Mn | -₪53,75 Mn | -₪49,56 Mn | ₪9,59 Mn | ₪8,99 Mn | ₪18,97 Mn | ₪86,26 Mn | -₪4,90 Mn | -₪55,96 Mn | ₪23,02 Mn | ₪4,56 Mn | ₪33,75 Mn | ₪3,35 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₪39,03 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 38,2% | 35,5% | 39,7% | 41,6% | 33,0% | 32,5% | 26,3% | 14,3% | 11,1% | 20,3% | 26,3% | 27,4% | 36,8% | 36,0% | 43,7% | 34,8% | 38,7% | 36,7% | 41,5% | 46,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,64 | 0,66 | 0,63 | 0,64 | 0,50 | 0,61 | 0,65 | 0,70 | 0,67 | 0,63 | 0,76 | 0,74 | 0,84 | 1,17 | 0,82 | 0,69 | 0,63 | 0,81 | 0,83 | 0,84 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,49 | 1,38 | 1,34 | 1,47 | 1,05 | 1,08 | 1,09 | 0,97 | 0,96 | 0,84 | 0,83 | 0,87 | 0,75 | 1,23 | 0,95 | 0,53 | 0,51 | 0,57 | 0,65 | 0,65 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 21,3% | 18,0% | 17,6% | 16,4% | 16,2% | 16,6% | 16,2% | 15,8% | 15,2% | 16,7% | 15,7% | 17,3% | 14,2% | 16,8% | 14,2% | 15,0% | 20,0% | 21,5% | 21,7% | 21,1% |
| FAVÖK Marjı | 15,6% | 12,1% | 11,2% | 12,1% | 9,7% | 12,9% | 13,0% | 5,7% | 5,4% | 5,2% | 6,0% | 8,1% | 6,3% | 11,5% | 6,4% | 8,0% | 16,7% | 16,7% | 19,0% | 17,4% |
| Net Kâr Marjı | 4,8% | 1,7% | -4,5% | 2,1% | 3,5% | 2,4% | 2,9% | 3,7% | 48,2% | 5,2% | 3,3% | 3,7% | -9,8% | 4,5% | -0,2% | 0,8% | 8,3% | 8,3% | 7,6% | 6,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 1,4% | 9,6% | 8,8% | -9,8% | -4,9% | -7,2% | -7,5% | -20,4% | -11,8% | -12,5% | 2,4% | 2,2% | 5,4% | 14,9% | -1,1% | -22,5% | 9,5% | 1,7% | 11,0% | 1,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Teva Pharmaceutical Industries Limited | 12740,00 | +%0,87 | |
| Bank Leumi Le-Israel B.M. | 7264,00 | +%1,69 | |
| Elbit Systems Ltd | 204400,00 | +%0,97 | |
| Bank Hapoalim BM | 7509,00 | +%2,60 | |
| Mizrahi Tefahot Bank Ltd | 22780,00 | +%3,03 | |
| Azrieli Group Ltd. | 36000,00 | +%1,81 | |
| Phoenix Financial Ltd | 17590,00 | +%3,41 |