GOLFGOLF & CO GROUP LTD
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar ILS · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $131,07 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₪1,14 Mr | ₪879,83 Mn | ₪814,15 Mn | ₪1,01 Mr | ₪1,02 Mr | ₪1,06 Mr | ₪1,12 Mr | ₪547,13 Mn | ₪487,85 Mn | ₪541,71 Mn | ₪531,04 Mn | ₪441,51 Mn | ₪427,14 Mn | ₪430,57 Mn | ₪462,00 Mn | ₪480,09 Mn | ₪443,04 Mn | ₪380,38 Mn | ₪375,21 Mn | ₪318,85 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₪72,93 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₪925,39 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₪216,75 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₪786,55 Mn | ₪496,69 Mn | ₪495,60 Mn | ₪608,43 Mn | ₪546,33 Mn | ₪588,17 Mn | ₪683,40 Mn | ₪56,60 Mn | ₪51,68 Mn | ₪129,12 Mn | ₪93,13 Mn | ₪12,00 Mn | ₪0,00 | ₪0,00 | ₪0,00 | ₪0,00 | ₪3,33 Mn | ₪10,00 Mn | ₪20,83 Mn | ₪35,84 Mn |
| Net Borç† | ₪691,93 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₪919,36 Mn | ₪871,49 Mn | ₪852,16 Mn | ₪953,82 Mn | ₪958,59 Mn | ₪835,84 Mn | ₪935,70 Mn | ₪890,92 Mn | ₪876,14 Mn | ₪833,46 Mn | ₪820,88 Mn | ₪721,58 Mn | ₪690,94 Mn | ₪693,42 Mn | ₪694,26 Mn | ₪657,15 Mn | ₪661,19 Mn | ₪701,36 Mn | ₪659,24 Mn | ₪619,70 Mn |
| Brüt Kâr | ₪437,09 Mn | ₪413,48 Mn | ₪367,50 Mn | ₪429,48 Mn | ₪460,52 Mn | ₪384,06 Mn | ₪448,70 Mn | ₪528,71 Mn | ₪502,27 Mn | ₪458,44 Mn | ₪454,92 Mn | ₪410,32 Mn | ₪396,89 Mn | ₪391,66 Mn | ₪398,93 Mn | ₪379,64 Mn | ₪378,80 Mn | ₪407,16 Mn | ₪365,01 Mn | ₪325,44 Mn |
| FAVÖK | ₪207,62 Mn | ₪199,52 Mn | ₪125,40 Mn | ₪129,67 Mn | ₪165,84 Mn | ₪180,60 Mn | ₪162,85 Mn | ₪43,14 Mn | ₪37,12 Mn | ₪13,54 Mn | ₪16,56 Mn | ₪56,07 Mn | ₪80,00 Mn | ₪79,58 Mn | ₪98,83 Mn | ₪116,75 Mn | ₪128,42 Mn | ₪146,61 Mn | ₪121,52 Mn | ₪98,60 Mn |
| Net Kâr | ₪44,51 Mn | ₪64,87 Mn | -₪44,78 Mn | -₪17,62 Mn | ₪48,80 Mn | ₪16,17 Mn | ₪3,54 Mn | ₪10,13 Mn | ₪6,20 Mn | -₪56,79 Mn | -₪5,75 Mn | ₪35,74 Mn | ₪50,15 Mn | ₪48,03 Mn | ₪65,42 Mn | ₪77,92 Mn | ₪87,52 Mn | ₪101,00 Mn | ₪61,11 Mn | ₪57,28 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 1,01 | 1,47 | -0,94 | -0,40 | 1,10 | 0,36 | 0,08 | 0,19 | 0,14 | -1,41 | -0,14 | 0,89 | 1,24 | 1,19 | 1,62 | 1,98 | 2,46 | 2,95 | 1,72 | 1,98 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₪186,78 Mn | ₪130,30 Mn | ₪166,27 Mn | ₪18,07 Mn | ₪126,71 Mn | ₪158,51 Mn | ₪121,64 Mn | -₪49,02 Mn | ₪60,51 Mn | -₪3,64 Mn | -₪22,07 Mn | ₪3,28 Mn | ₪62,41 Mn | ₪56,48 Mn | ₪60,72 Mn | ₪48,14 Mn | ₪76,42 Mn | ₪91,22 Mn | ₪57,09 Mn | ₪53,94 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₪45,93 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 68,9% | 56,5% | 60,9% | 60,5% | 53,5% | 55,4% | 61,1% | 10,3% | 10,6% | 23,8% | 17,5% | 2,7% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,8% | 2,6% | 5,6% | 11,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,80 | 0,99 | 1,05 | 0,95 | 0,94 | 0,79 | 0,84 | 1,63 | 1,80 | 1,54 | 1,55 | 1,63 | 1,62 | 1,61 | 1,50 | 1,37 | 1,49 | 1,84 | 1,76 | 1,94 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 4,24 | 4,02 | 3,93 | 4,40 | 4,42 | 3,86 | 4,32 | 4,11 | 4,04 | 3,85 | 3,79 | 3,33 | 3,19 | 3,20 | 3,20 | 3,03 | 3,05 | 3,24 | 3,04 | 2,86 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 47,5% | 47,4% | 43,1% | 45,0% | 48,0% | 45,9% | 48,0% | 59,3% | 57,3% | 55,0% | 55,4% | 56,9% | 57,4% | 56,5% | 57,5% | 57,8% | 57,3% | 58,1% | 55,4% | 52,5% |
| FAVÖK Marjı | 22,6% | 22,9% | 14,7% | 13,6% | 17,3% | 21,6% | 17,4% | 4,8% | 4,2% | 1,6% | 2,0% | 7,8% | 11,6% | 11,5% | 14,2% | 17,8% | 19,4% | 20,9% | 18,4% | 15,9% |
| Net Kâr Marjı | 4,8% | 7,4% | -5,3% | -1,8% | 5,1% | 1,9% | 0,4% | 1,1% | 0,7% | -6,8% | -0,7% | 5,0% | 7,3% | 6,9% | 9,4% | 11,9% | 13,2% | 14,4% | 9,3% | 9,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 20,3% | 15,0% | 19,5% | 1,9% | 13,2% | 19,0% | 13,0% | -5,5% | 6,9% | -0,4% | -2,7% | 0,5% | 9,0% | 8,1% | 8,7% | 7,3% | 11,6% | 13,0% | 8,7% | 8,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Teva Pharmaceutical Industries Limited | 12740,00 | +%0,87 | |
| Bank Leumi Le-Israel B.M. | 7264,00 | +%1,69 | |
| Elbit Systems Ltd | 204400,00 | +%0,97 | |
| Bank Hapoalim BM | 7509,00 | +%2,60 | |
| Mizrahi Tefahot Bank Ltd | 22780,00 | +%3,03 | |
| Azrieli Group Ltd. | 36000,00 | +%1,81 | |
| Phoenix Financial Ltd | 17590,00 | +%3,41 |