GSFIGan Shmuel Foods Ltd
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar ILS · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $100,01 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₪768,53 Mn | ₪892,57 Mn | ₪806,27 Mn | ₪764,65 Mn | ₪669,52 Mn | ₪683,56 Mn | ₪711,73 Mn | ₪703,59 Mn | ₪644,76 Mn | ₪766,10 Mn | ₪767,21 Mn | ₪752,76 Mn | ₪657,13 Mn | ₪708,74 Mn | ₪762,25 Mn | ₪629,30 Mn | ₪631,54 Mn | ₪698,67 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₪55,03 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₪207,30 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₪561,23 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₪99,55 Mn | ₪110,06 Mn | ₪151,29 Mn | ₪210,48 Mn | ₪157,21 Mn | ₪175,86 Mn | ₪181,94 Mn | ₪98,07 Mn | ₪106,87 Mn | ₪169,93 Mn | ₪187,27 Mn | ₪195,15 Mn | ₪158,73 Mn | ₪209,27 Mn | ₪254,68 Mn | ₪164,88 Mn | ₪177,02 Mn | ₪260,20 Mn |
| Net Borç† | ₪35,17 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | ₪901,85 Mn | ₪1,14 Mr | ₪953,84 Mn | ₪755,88 Mn | ₪688,96 Mn | ₪655,08 Mn | ₪735,34 Mn | ₪844,11 Mn | ₪768,11 Mn | ₪827,90 Mn | ₪908,09 Mn | ₪871,38 Mn | ₪900,34 Mn | ₪1,06 Mr | ₪1,03 Mr | ₪935,38 Mn | ₪847,85 Mn | ₪906,90 Mn |
| Brüt Kâr | ₪218,27 Mn | ₪357,29 Mn | ₪213,09 Mn | ₪121,00 Mn | ₪116,53 Mn | ₪114,00 Mn | ₪138,51 Mn | ₪205,49 Mn | ₪172,22 Mn | ₪176,08 Mn | ₪205,31 Mn | ₪187,03 Mn | ₪206,62 Mn | ₪221,81 Mn | ₪194,87 Mn | ₪195,94 Mn | ₪164,09 Mn | ₪183,58 Mn |
| FAVÖK | ₪115,67 Mn | ₪245,11 Mn | ₪113,15 Mn | ₪24,95 Mn | ₪30,47 Mn | ₪33,71 Mn | ₪59,21 Mn | ₪108,73 Mn | ₪77,32 Mn | ₪88,88 Mn | ₪88,63 Mn | ₪76,92 Mn | ₪87,23 Mn | ₪100,95 Mn | ₪62,68 Mn | ₪77,06 Mn | ₪52,34 Mn | ₪57,79 Mn |
| Net Kâr | ₪56,44 Mn | ₪157,21 Mn | ₪54,72 Mn | -₪29,20 Mn | ₪19,31 Mn | ₪11,35 Mn | ₪12,14 Mn | ₪56,27 Mn | ₪47,31 Mn | ₪48,23 Mn | ₪48,13 Mn | ₪25,43 Mn | ₪55,62 Mn | ₪62,59 Mn | ₪21,62 Mn | ₪40,58 Mn | ₪22,74 Mn | ₪17,46 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 3,76 | 10,47 | 3,64 | -1,95 | 1,29 | 0,76 | 0,81 | 3,75 | 3,17 | 3,22 | 3,22 | 1,68 | 3,72 | 4,17 | 1,43 | — | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₪55,08 Mn | ₪137,77 Mn | ₪89,69 Mn | -₪31,09 Mn | ₪23,50 Mn | ₪16,47 Mn | ₪71,67 Mn | ₪64,87 Mn | ₪36,11 Mn | ₪70,11 Mn | ₪84,68 Mn | ₪22,79 Mn | ₪79,98 Mn | ₪101,71 Mn | -₪43,34 Mn | ₪18,21 Mn | ₪101,74 Mn | ₪2,15 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₪30,93 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 13,0% | 12,3% | 18,8% | 27,5% | 23,5% | 25,7% | 25,6% | 13,9% | 16,6% | 22,2% | 24,4% | 25,9% | 24,2% | 29,5% | 33,4% | 26,2% | 28,0% | 37,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,17 | 1,28 | 1,18 | 0,99 | 1,03 | 0,96 | 1,03 | 1,20 | 1,19 | 1,08 | 1,18 | 1,16 | 1,37 | 1,50 | 1,35 | 1,49 | 1,34 | 1,30 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,61 | 2,03 | 1,70 | 1,35 | 1,23 | 1,17 | 1,31 | 1,50 | 1,37 | 1,48 | 1,62 | 1,55 | 1,60 | 1,89 | 1,84 | 1,67 | 1,51 | 1,62 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 24,2% | 31,3% | 22,3% | 16,0% | 16,9% | 17,4% | 18,8% | 24,3% | 22,4% | 21,3% | 22,6% | 21,5% | 22,9% | 20,9% | 18,9% | 20,9% | 19,4% | 20,2% |
| FAVÖK Marjı | 12,8% | 21,5% | 11,9% | 3,3% | 4,4% | 5,1% | 8,1% | 12,9% | 10,1% | 10,7% | 9,8% | 8,8% | 9,7% | 9,5% | 6,1% | 8,2% | 6,2% | 6,4% |
| Net Kâr Marjı | 6,3% | 13,8% | 5,7% | -3,9% | 2,8% | 1,7% | 1,7% | 6,7% | 6,2% | 5,8% | 5,3% | 2,9% | 6,2% | 5,9% | 2,1% | 4,3% | 2,7% | 1,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 6,1% | 12,1% | 9,4% | -4,1% | 3,4% | 2,5% | 9,7% | 7,7% | 4,7% | 8,5% | 9,3% | 2,6% | 8,9% | 9,6% | -4,2% | 1,9% | 12,0% | 0,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Teva Pharmaceutical Industries Limited | 12740,00 | +%0,87 | |
| Bank Leumi Le-Israel B.M. | 7264,00 | +%1,69 | |
| Elbit Systems Ltd | 204400,00 | +%0,97 | |
| Bank Hapoalim BM | 7509,00 | +%2,60 | |
| Mizrahi Tefahot Bank Ltd | 22780,00 | +%3,03 | |
| Azrieli Group Ltd. | 36000,00 | +%1,81 | |
| Phoenix Financial Ltd | 17590,00 | +%3,41 |