GVYMGav-Yam Lands Corp. Ltd
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar ILS · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $2,79 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₪18,77 Mr | ₪16,93 Mr | ₪15,43 Mr | ₪14,49 Mr | ₪11,81 Mr | ₪11,25 Mr | ₪9,67 Mr | ₪8,69 Mr | ₪8,02 Mr | ₪7,00 Mr | ₪6,39 Mr | ₪6,20 Mr | ₪6,06 Mr | ₪5,51 Mr | ₪5,31 Mr | ₪4,91 Mr | ₪4,75 Mr | ₪4,60 Mr | ₪4,24 Mr | ₪2,10 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₪660,40 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₪12,32 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₪6,45 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₪9,92 Mr | ₪8,66 Mr | ₪7,90 Mr | ₪7,50 Mr | ₪5,48 Mr | ₪6,16 Mr | ₪4,67 Mr | ₪4,47 Mr | ₪3,52 Mr | ₪3,44 Mr | ₪2,97 Mr | ₪3,13 Mr | ₪2,71 Mr | ₪2,65 Mr | ₪2,51 Mr | ₪2,22 Mr | ₪1,94 Mr | ₪1,88 Mr | ₪1,63 Mr | ₪1,09 Mr |
| Net Borç† | ₪9,15 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₪909,94 Mn | ₪823,14 Mn | ₪758,75 Mn | ₪651,15 Mn | ₪669,41 Mn | ₪578,40 Mn | ₪549,07 Mn | ₪478,02 Mn | ₪463,02 Mn | ₪468,52 Mn | ₪441,10 Mn | ₪403,80 Mn | ₪385,83 Mn | ₪386,52 Mn | ₪344,89 Mn | ₪338,08 Mn | ₪330,70 Mn | ₪333,75 Mn | ₪285,73 Mn | ₪295,82 Mn |
| Brüt Kâr | ₪757,46 Mn | ₪687,84 Mn | ₪651,70 Mn | ₪553,14 Mn | ₪598,02 Mn | ₪513,07 Mn | ₪489,03 Mn | ₪444,17 Mn | ₪433,02 Mn | ₪411,54 Mn | ₪398,64 Mn | ₪375,74 Mn | ₪358,72 Mn | ₪341,03 Mn | ₪313,61 Mn | ₪300,73 Mn | ₪304,07 Mn | ₪297,27 Mn | ₪251,12 Mn | ₪229,63 Mn |
| FAVÖK | ₪695,80 Mn | ₪635,20 Mn | ₪607,89 Mn | ₪501,35 Mn | ₪545,39 Mn | ₪473,33 Mn | ₪456,81 Mn | ₪408,23 Mn | ₪400,71 Mn | ₪381,27 Mn | ₪369,16 Mn | ₪347,48 Mn | ₪328,01 Mn | ₪313,57 Mn | ₪290,28 Mn | ₪276,29 Mn | ₪280,78 Mn | ₪270,20 Mn | ₪228,77 Mn | ₪248,96 Mn |
| Net Kâr | ₪670,28 Mn | ₪478,40 Mn | ₪499,36 Mn | ₪935,56 Mn | ₪1,09 Mr | ₪260,14 Mn | ₪463,38 Mn | ₪276,49 Mn | ₪355,45 Mn | ₪366,33 Mn | ₪276,62 Mn | ₪196,77 Mn | ₪185,52 Mn | ₪196,82 Mn | ₪69,15 Mn | ₪190,53 Mn | ₪221,57 Mn | ₪156,83 Mn | ₪120,58 Mn | ₪93,12 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 3,04 | 2,17 | 2,32 | 4,35 | 5,09 | 1,21 | 2,17 | 1,29 | 1,71 | 1,83 | 1,38 | 0,98 | 0,92 | 0,98 | 0,35 | 0,95 | 1,11 | 0,79 | 0,60 | 0,47 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₪396,58 Mn | ₪364,41 Mn | ₪480,18 Mn | ₪308,34 Mn | ₪470,93 Mn | ₪233,02 Mn | ₪231,03 Mn | ₪199,15 Mn | ₪212,23 Mn | ₪174,44 Mn | ₪225,95 Mn | ₪159,48 Mn | ₪164,95 Mn | ₪187,57 Mn | ₪153,66 Mn | ₪197,88 Mn | ₪186,39 Mn | -₪3,00 Mn | -₪242,89 Mn | -₪67,58 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₪16,96 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 52,9% | 51,2% | 51,2% | 51,7% | 46,5% | 54,8% | 48,3% | 51,4% | 44,0% | 49,1% | 46,4% | 50,5% | 44,6% | 48,1% | 47,2% | 45,3% | 40,7% | 40,8% | 38,4% | 52,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,05 | 0,05 | 0,05 | 0,04 | 0,06 | 0,05 | 0,06 | 0,05 | 0,06 | 0,07 | 0,07 | 0,07 | 0,06 | 0,07 | 0,06 | 0,07 | 0,07 | 0,07 | 0,07 | 0,14 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,14 | 0,13 | 0,12 | 0,10 | 0,10 | 0,09 | 0,09 | 0,07 | 0,07 | 0,07 | 0,07 | 0,06 | 0,06 | 0,06 | 0,05 | 0,05 | 0,05 | 0,05 | 0,04 | 0,05 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 83,2% | 83,6% | 85,9% | 84,9% | 89,3% | 88,7% | 89,1% | 92,9% | 93,5% | 87,8% | 90,4% | 93,1% | 93,0% | 88,2% | 90,9% | 89,0% | 91,9% | 89,1% | 87,9% | 77,6% |
| FAVÖK Marjı | 76,5% | 77,2% | 80,1% | 77,0% | 81,5% | 81,8% | 83,2% | 85,4% | 86,5% | 81,4% | 83,7% | 86,1% | 85,0% | 81,1% | 84,2% | 81,7% | 84,9% | 81,0% | 80,1% | 84,2% |
| Net Kâr Marjı | 73,7% | 58,1% | 65,8% | 143,7% | 163,2% | 45,0% | 84,4% | 57,8% | 76,8% | 78,2% | 62,7% | 48,7% | 48,1% | 50,9% | 20,0% | 56,4% | 67,0% | 47,0% | 42,2% | 31,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 43,6% | 44,3% | 63,3% | 47,4% | 70,4% | 40,3% | 42,1% | 41,7% | 45,8% | 37,2% | 51,2% | 39,5% | 42,8% | 48,5% | 44,6% | 58,5% | 56,4% | -0,9% | -85,0% | -22,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Teva Pharmaceutical Industries Limited | 12580,00 | -%0,40 | |
| Bank Leumi Le-Israel B.M. | 7179,00 | +%0,50 | |
| Elbit Systems Ltd | 202330,00 | -%0,05 | |
| Bank Hapoalim BM | 7385,00 | +%0,90 | |
| Mizrahi Tefahot Bank Ltd | 22420,00 | +%1,40 | |
| Azrieli Group Ltd. | 35910,00 | +%1,56 | |
| Phoenix Financial Ltd | 17320,00 | +%1,82 |