HRONHiron Trade Investments & Industrial Buildings Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar ILS · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $332,80 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₪1,43 Mr | ₪1,35 Mr | ₪1,28 Mr | ₪1,26 Mr | ₪1,19 Mr | ₪1,08 Mr | ₪1,07 Mr | ₪879,48 Mn | ₪792,05 Mn | ₪798,63 Mn | ₪755,87 Mn | ₪730,04 Mn | ₪684,56 Mn | ₪655,18 Mn | ₪626,86 Mn | ₪548,47 Mn | ₪478,57 Mn | ₪467,22 Mn | ₪263,34 Mn | ₪211,86 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₪42.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₪302,84 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₪1,13 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₪45,14 Mn | ₪46,30 Mn | ₪62,84 Mn | ₪52,37 Mn | ₪92,39 Mn | ₪121,04 Mn | ₪157,38 Mn | ₪73,18 Mn | ₪73,87 Mn | ₪104,30 Mn | ₪124,45 Mn | ₪131,70 Mn | ₪132,79 Mn | ₪148,39 Mn | ₪153,70 Mn | ₪116,27 Mn | ₪106,48 Mn | ₪116,86 Mn | ₪117,52 Mn | ₪84,25 Mn |
| Net Borç† | ₪45,10 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₪125,80 Mn | ₪126,19 Mn | ₪119,03 Mn | ₪134,23 Mn | ₪143,34 Mn | ₪123,59 Mn | ₪121,00 Mn | ₪116,52 Mn | ₪118,84 Mn | ₪113,71 Mn | ₪115,92 Mn | ₪114,87 Mn | ₪109,90 Mn | ₪108,03 Mn | ₪94,36 Mn | ₪79,61 Mn | ₪74,18 Mn | ₪69,37 Mn | ₪71,93 Mn | ₪63,65 Mn |
| Brüt Kâr | ₪83,12 Mn | ₪83,51 Mn | ₪77,30 Mn | ₪70,06 Mn | ₪78,28 Mn | ₪70,61 Mn | ₪58,97 Mn | ₪59,46 Mn | ₪61,23 Mn | ₪55,73 Mn | ₪36,87 Mn | ₪42,95 Mn | ₪47,45 Mn | ₪45,04 Mn | ₪38,10 Mn | ₪38,70 Mn | ₪36,02 Mn | ₪30,39 Mn | ₪18,38 Mn | ₪17,46 Mn |
| FAVÖK | ₪67,10 Mn | ₪68,84 Mn | ₪63,36 Mn | ₪56,60 Mn | ₪63,49 Mn | ₪55,17 Mn | ₪43,55 Mn | ₪43,90 Mn | ₪37,59 Mn | ₪43,26 Mn | ₪24,00 Mn | ₪30,49 Mn | ₪35,57 Mn | ₪34,28 Mn | ₪27,81 Mn | ₪24,89 Mn | ₪21,68 Mn | ₪18,43 Mn | ₪20,02 Mn | ₪16,28 Mn |
| Net Kâr | ₪88,45 Mn | ₪83,78 Mn | ₪67,99 Mn | ₪108,04 Mn | ₪127,55 Mn | ₪59,28 Mn | ₪70,75 Mn | ₪80,42 Mn | ₪39,54 Mn | ₪70,97 Mn | ₪33,58 Mn | ₪32,91 Mn | ₪36,27 Mn | ₪36,15 Mn | ₪19,95 Mn | ₪49,80 Mn | ₪44,76 Mn | ₪13,13 Mn | ₪4,90 Mn | ₪6,01 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 267,88 | 225,95 | 183,20 | 271,69 | 320,74 | 149,07 | 177,91 | 202,24 | 99,65 | 177,04 | 83,77 | 82,08 | 90,48 | 90,18 | 49,77 | 124,23 | — | — | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₪49,35 Mn | ₪43,87 Mn | ₪54,79 Mn | ₪55,90 Mn | ₪39,08 Mn | ₪45,36 Mn | ₪39,03 Mn | ₪34,98 Mn | ₪40,77 Mn | ₪35,55 Mn | ₪25,01 Mn | ₪24,39 Mn | ₪19,59 Mn | ₪13,67 Mn | -₪29,94 Mn | -₪9,32 Mn | ₪8,34 Mn | -₪2,11 Mn | -₪32,98 Mn | -₪1,61 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₪843.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 3,2% | 3,4% | 4,9% | 4,2% | 7,8% | 11,2% | 14,8% | 8,3% | 9,3% | 13,1% | 16,5% | 18,0% | 19,4% | 22,6% | 24,5% | 21,2% | 22,3% | 25,0% | 44,6% | 39,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,09 | 0,09 | 0,09 | 0,11 | 0,12 | 0,11 | 0,11 | 0,13 | 0,15 | 0,14 | 0,15 | 0,16 | 0,16 | 0,16 | 0,15 | 0,15 | 0,16 | 0,15 | 0,27 | 0,30 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,11 | 0,11 | 0,11 | 0,12 | 0,13 | 0,11 | 0,11 | 0,10 | 0,11 | 0,10 | 0,10 | 0,10 | 0,10 | 0,10 | 0,08 | 0,07 | 0,07 | 0,06 | 0,06 | 0,06 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 66,1% | 66,2% | 64,9% | 52,2% | 54,6% | 57,1% | 48,7% | 51,0% | 51,5% | 49,0% | 31,8% | 37,4% | 43,2% | 41,7% | 40,4% | 48,6% | 48,5% | 43,8% | 25,6% | 27,4% |
| FAVÖK Marjı | 53,3% | 54,6% | 53,2% | 42,2% | 44,3% | 44,6% | 36,0% | 37,7% | 31,6% | 38,0% | 20,7% | 26,5% | 32,4% | 31,7% | 29,5% | 31,3% | 29,2% | 26,6% | 27,8% | 25,6% |
| Net Kâr Marjı | 70,3% | 66,4% | 57,1% | 80,5% | 89,0% | 48,0% | 58,5% | 69,0% | 33,3% | 62,4% | 29,0% | 28,6% | 33,0% | 33,5% | 21,1% | 62,6% | 60,3% | 18,9% | 6,8% | 9,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 39,2% | 34,8% | 46,0% | 41,6% | 27,3% | 36,7% | 32,3% | 30,0% | 34,3% | 31,3% | 21,6% | 21,2% | 17,8% | 12,7% | -31,7% | -11,7% | 11,2% | -3,0% | -45,8% | -2,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Teva Pharmaceutical Industries Limited | 12740,00 | +%0,87 | |
| Bank Leumi Le-Israel B.M. | 7264,00 | +%1,69 | |
| Elbit Systems Ltd | 204400,00 | +%0,97 | |
| Bank Hapoalim BM | 7509,00 | +%2,60 | |
| Mizrahi Tefahot Bank Ltd | 22780,00 | +%3,03 | |
| Azrieli Group Ltd. | 36000,00 | +%1,81 | |
| Phoenix Financial Ltd | 17590,00 | +%3,41 |