IMCOImco Industries Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar ILS · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $42,81 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₪373,27 Mn | ₪331,67 Mn | ₪229,60 Mn | ₪237,85 Mn | ₪215,38 Mn | ₪162,12 Mn | ₪154,54 Mn | ₪150,79 Mn | ₪160,78 Mn | ₪150,72 Mn | ₪155,42 Mn | ₪153,85 Mn | ₪154,21 Mn | ₪154,08 Mn | ₪143,31 Mn | ₪162,84 Mn | ₪153,76 Mn | ₪141,55 Mn | ₪97,48 Mn | ₪66,36 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₪2,86 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₪249,32 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₪123,95 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₪116,06 Mn | ₪93,47 Mn | ₪57,27 Mn | ₪60,76 Mn | ₪45,99 Mn | ₪17,04 Mn | ₪14,09 Mn | ₪14,03 Mn | ₪14,67 Mn | ₪15,87 Mn | ₪15,49 Mn | ₪16,87 Mn | ₪17,89 Mn | ₪18,91 Mn | ₪17,31 Mn | ₪20,29 Mn | ₪23,42 Mn | ₪25,18 Mn | ₪5,65 Mn | ₪931.000 |
| Net Borç† | ₪113,20 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₪354,56 Mn | ₪303,06 Mn | ₪266,32 Mn | ₪226,38 Mn | ₪196,00 Mn | ₪164,09 Mn | ₪149,02 Mn | ₪154,18 Mn | ₪140,20 Mn | ₪138,68 Mn | ₪126,47 Mn | ₪125,45 Mn | ₪126,26 Mn | ₪137,63 Mn | ₪125,87 Mn | ₪138,44 Mn | ₪170,27 Mn | ₪176,08 Mn | ₪119,86 Mn | ₪65,81 Mn |
| Brüt Kâr | ₪83,77 Mn | ₪69,50 Mn | ₪47,68 Mn | ₪34,23 Mn | ₪31,32 Mn | ₪25,02 Mn | ₪23,93 Mn | ₪19,33 Mn | ₪22,93 Mn | ₪26,99 Mn | ₪25,98 Mn | ₪26,20 Mn | ₪31,82 Mn | ₪34,12 Mn | ₪28,89 Mn | ₪41,97 Mn | ₪56,71 Mn | ₪49,67 Mn | ₪31,72 Mn | ₪18,02 Mn |
| FAVÖK | ₪48,15 Mn | ₪42,15 Mn | ₪25,06 Mn | ₪8,35 Mn | ₪5,79 Mn | ₪8,91 Mn | ₪5,37 Mn | -₪229.000 | ₪3,76 Mn | ₪7,33 Mn | ₪8,60 Mn | ₪8,43 Mn | ₪13,48 Mn | ₪17,07 Mn | ₪11,61 Mn | ₪24,23 Mn | ₪40,58 Mn | ₪34,06 Mn | ₪19,48 Mn | ₪9,38 Mn |
| Net Kâr | ₪21,21 Mn | ₪24,94 Mn | ₪6,21 Mn | -₪1,50 Mn | ₪1,51 Mn | ₪2,13 Mn | ₪101.000 | -₪4,15 Mn | ₪1,41 Mn | ₪3,82 Mn | ₪4,92 Mn | ₪6,42 Mn | ₪9,00 Mn | ₪9,58 Mn | ₪6,51 Mn | ₪16,73 Mn | ₪27,15 Mn | ₪26,44 Mn | ₪15,17 Mn | ₪6,78 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 4,11 | 4,93 | 1,24 | -0,30 | 0,30 | 0,42 | 0,02 | -0,83 | 0,28 | 0,76 | 0,98 | 1,28 | 1,80 | 1,91 | — | — | 5,42 | 5,28 | 3,03 | 1,35 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -₪1,02 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₪7,10 Mn | -₪39,02 Mn | ₪19,09 Mn | -₪18,03 Mn | -₪15,83 Mn | -₪3,38 Mn | ₪8,49 Mn | -₪5,33 Mn | -₪4,90 Mn | ₪4,33 Mn | ₪2,19 Mn | -₪10,67 Mn | ₪12,75 Mn | ₪9,11 Mn | ₪672.000 | ₪24,23 Mn | ₪44,63 Mn | ₪11,13 Mn | -₪11,04 Mn | ₪7,67 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₪7,06 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 31,1% | 28,2% | 24,9% | 25,5% | 21,4% | 10,5% | 9,1% | 9,3% | 9,1% | 10,5% | 10,0% | 11,0% | 11,6% | 12,3% | 12,1% | 12,5% | 15,2% | 17,8% | 5,8% | 1,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,95 | 0,91 | 1,16 | 0,95 | 0,91 | 1,01 | 0,96 | 1,02 | 0,87 | 0,92 | 0,81 | 0,82 | 0,82 | 0,89 | 0,88 | 0,85 | 1,11 | 1,24 | 1,23 | 0,99 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,86 | 2,45 | 2,15 | 1,83 | 1,58 | 1,32 | 1,20 | 1,24 | 1,13 | 1,12 | 1,02 | 1,01 | 1,02 | 1,11 | 1,02 | 1,12 | 1,37 | 1,42 | 0,97 | 0,53 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 23,6% | 22,9% | 17,9% | 15,1% | 16,0% | 15,2% | 16,1% | 12,5% | 16,4% | 19,5% | 20,5% | 20,9% | 25,2% | 24,8% | 22,9% | 30,3% | 33,3% | 28,2% | 26,5% | 27,4% |
| FAVÖK Marjı | 13,6% | 13,9% | 9,4% | 3,7% | 3,0% | 5,4% | 3,6% | -0,1% | 2,7% | 5,3% | 6,8% | 6,7% | 10,7% | 12,4% | 9,2% | 17,5% | 23,8% | 19,3% | 16,2% | 14,3% |
| Net Kâr Marjı | 6,0% | 8,2% | 2,3% | -0,7% | 0,8% | 1,3% | 0,1% | -2,7% | 1,0% | 2,8% | 3,9% | 5,1% | 7,1% | 7,0% | 5,2% | 12,1% | 15,9% | 15,0% | 12,7% | 10,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -2,0% | -12,9% | 7,2% | -8,0% | -8,1% | -2,1% | 5,7% | -3,5% | -3,5% | 3,1% | 1,7% | -8,5% | 10,1% | 6,6% | 0,5% | 17,5% | 26,2% | 6,3% | -9,2% | 11,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Teva Pharmaceutical Industries Limited | 12740,00 | +%0,87 | |
| Bank Leumi Le-Israel B.M. | 7264,00 | +%1,69 | |
| Elbit Systems Ltd | 204400,00 | +%0,97 | |
| Bank Hapoalim BM | 7509,00 | +%2,60 | |
| Mizrahi Tefahot Bank Ltd | 22780,00 | +%3,03 | |
| Azrieli Group Ltd. | 36000,00 | +%1,81 | |
| Phoenix Financial Ltd | 17590,00 | +%3,41 |