INCRInterCure Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar ILS · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $63,85 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₪690,55 Mn | ₪762,57 Mn | ₪786,61 Mn | ₪958,01 Mn | ₪696,54 Mn | ₪326,27 Mn | ₪282,23 Mn | ₪35,92 Mn | ₪23,92 Mn | ₪27,75 Mn | ₪12,58 Mn | ₪2,64 Mn | ₪6,14 Mn | ₪14,51 Mn | ₪2,93 Mn | ₪4,66 Mn | ₪8,44 Mn | ₪17,94 Mn | ₪46,90 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₪48,50 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₪294,19 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₪396,36 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₪183,01 Mn | ₪211,40 Mn | ₪195,68 Mn | ₪255,16 Mn | ₪108,91 Mn | ₪6,68 Mn | ₪17,05 Mn | ₪12,78 Mn | ₪2,93 Mn | ₪2,39 Mn | ₪0,00 | ₪350.231 | ₪0,00 | ₪1,31 Mn | ₪40,50 Mn | ₪36,24 Mn | ₪32,44 Mn | ₪29,61 Mn | ₪30,21 Mn |
| Net Borç† | ₪134,30 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | ₪270,20 Mn | ₪238,84 Mn | ₪355,55 Mn | ₪388,68 Mn | ₪219,68 Mn | ₪65,03 Mn | ₪8,93 Mn | ₪0,00 | ₪0,00 | ₪0,00 | ₪1,39 Mn | ₪5,19 Mn | ₪8,55 Mn | ₪8,74 Mn | ₪11,35 Mn | ₪13,91 Mn | ₪16,74 Mn | ₪24,08 Mn | ₪36,59 Mn |
| Brüt Kâr | ₪17,51 Mn | ₪14,04 Mn | ₪100,99 Mn | ₪144,29 Mn | ₪82,04 Mn | ₪29,64 Mn | ₪1,17 Mn | -₪10.000 | -₪3.597 | ₪0,00 | ₪858.633 | ₪3,45 Mn | ₪6,49 Mn | ₪6,57 Mn | ₪8,42 Mn | ₪10,10 Mn | ₪10,96 Mn | ₪16,65 Mn | ₪27,37 Mn |
| FAVÖK | -₪53,39 Mn | -₪67,94 Mn | ₪24,45 Mn | ₪60,75 Mn | ₪35,56 Mn | ₪5,02 Mn | -₪82,21 Mn | -₪9,80 Mn | -₪1,15 Mn | — | -₪1,52 Mn | -₪1,93 Mn | -₪1,70 Mn | -₪2,13 Mn | -₪1,47 Mn | -₪4,74 Mn | -₪11,24 Mn | -₪23,94 Mn | -₪21,12 Mn |
| Net Kâr | -₪35,71 Mn | -₪67,80 Mn | -₪61,96 Mn | ₪44,82 Mn | ₪4,69 Mn | -₪37,23 Mn | -₪5,89 Mn | -₪12,80 Mn | -₪5,44 Mn | ₪264.875 | -₪1,87 Mn | -₪3,48 Mn | -₪6,85 Mn | ₪44,84 Mn | -₪6,39 Mn | -₪13,22 Mn | -₪17,27 Mn | -₪21,79 Mn | -₪28,99 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -3,32 | -7,39 | -6,80 | 4,94 | 0,57 | -7,33 | -1,26 | -3,56 | -1,60 | 0,09 | -1,04 | -11,55 | -29,13 | 373,51 | -80.863,40 | -168.691,64 | -228.236,82 | -287.329,99 | -419.695,49 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -₪390.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₪4,80 Mn | -₪86,49 Mn | -₪76,31 Mn | ₪14,24 Mn | ₪10,99 Mn | -₪13,04 Mn | -₪39,71 Mn | -₪1,58 Mn | -₪953.200 | -₪1,17 Mn | -₪1,69 Mn | -₪1,74 Mn | -₪3,45 Mn | -₪1,62 Mn | -₪822.980 | -₪3,35 Mn | -₪12,43 Mn | -₪30,80 Mn | -₪22,56 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₪3,55 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 26,5% | 27,7% | 24,9% | 26,6% | 15,6% | 2,0% | 6,0% | 35,6% | 12,3% | 8,6% | 0,0% | 13,3% | 0,0% | 9,1% | 1.380,8% | 777,0% | 384,3% | 165,0% | 64,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,39 | 0,31 | 0,45 | 0,41 | 0,32 | 0,20 | 0,03 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,11 | 1,97 | 1,39 | 0,60 | 3,87 | 2,98 | 1,98 | 1,34 | 0,78 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,68 | 0,60 | 0,90 | 0,98 | 0,55 | 0,16 | 0,02 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,01 | 0,02 | 0,02 | 0,03 | 0,04 | 0,04 | 0,06 | 0,09 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 6,5% | 5,9% | 28,4% | 37,1% | 37,3% | 45,6% | 13,1% | — | — | — | 61,6% | 66,4% | 75,9% | 75,1% | 74,2% | 72,6% | 65,5% | 69,1% | 74,8% |
| FAVÖK Marjı | -19,8% | -28,4% | 6,9% | 15,6% | 16,2% | 7,7% | -921,1% | — | — | — | -108,6% | -37,1% | -19,8% | -24,3% | -12,9% | -34,1% | -67,1% | -99,4% | -57,7% |
| Net Kâr Marjı | -13,2% | -28,4% | -17,4% | 11,5% | 2,1% | -57,2% | -66,0% | — | — | — | -134,0% | -67,1% | -80,1% | 512,9% | -56,4% | -95,0% | -103,1% | -90,5% | -79,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -1,8% | -36,2% | -21,5% | 3,7% | 5,0% | -20,0% | -444,9% | — | — | — | -120,9% | -33,6% | -40,4% | -18,5% | -7,3% | -24,1% | -74,3% | -127,9% | -61,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Teva Pharmaceutical Industries Limited | 12690,00 | -%0,39 | |
| Bank Leumi Le-Israel B.M. | 7283,00 | +%0,26 | |
| Elbit Systems Ltd | 219980,00 | +%7,62 | |
| Bank Hapoalim BM | 7550,00 | +%0,55 | |
| Mizrahi Tefahot Bank Ltd | 22950,00 | +%0,75 | |
| Azrieli Group Ltd. | 35660,00 | -%0,94 | |
| Phoenix Financial Ltd | 17800,00 | +%1,19 |