INRMInrom Construction Industries Ltd
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar ILS · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,30 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₪2,14 Mr | ₪2,03 Mr | ₪1,42 Mr | ₪1,28 Mr | ₪1,10 Mr | ₪1,04 Mr | ₪903,52 Mn | ₪753,82 Mn | ₪755,54 Mn | ₪699,69 Mn | ₪733,79 Mn | ₪660,45 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₪130,09 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₪830,76 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₪1,31 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₪452,30 Mn | ₪424,67 Mn | ₪326,71 Mn | ₪343,08 Mn | ₪219,38 Mn | ₪269,81 Mn | ₪333,16 Mn | ₪221,17 Mn | ₪215,49 Mn | ₪190,17 Mn | ₪189,59 Mn | ₪233,42 Mn |
| Net Borç† | ₪281,93 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||
| Ciro | ₪1,40 Mr | ₪1,12 Mr | ₪1,12 Mr | ₪1,19 Mr | ₪1,03 Mr | ₪936,67 Mn | ₪953,41 Mn | ₪982,39 Mn | ₪996,27 Mn | ₪923,93 Mn | ₪874,69 Mn | ₪833,19 Mn |
| Brüt Kâr | ₪432,46 Mn | ₪303,84 Mn | ₪359,93 Mn | ₪404,96 Mn | ₪348,52 Mn | ₪358,11 Mn | ₪360,03 Mn | ₪361,56 Mn | ₪377,82 Mn | ₪355,98 Mn | ₪321,79 Mn | ₪300,98 Mn |
| FAVÖK | ₪252,20 Mn | ₪136,65 Mn | ₪181,93 Mn | ₪234,27 Mn | ₪198,93 Mn | ₪219,37 Mn | ₪212,78 Mn | ₪206,39 Mn | ₪218,26 Mn | ₪199,21 Mn | ₪166,22 Mn | ₪146,77 Mn |
| Net Kâr | ₪156,13 Mn | ₪109,63 Mn | ₪192,97 Mn | ₪129,07 Mn | ₪99,42 Mn | ₪104,19 Mn | ₪116,13 Mn | ₪112,91 Mn | ₪113,86 Mn | ₪100,17 Mn | ₪80,01 Mn | ₪76,77 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 1,05 | 0,75 | 1,54 | 1,03 | 0,79 | 0,96 | 1,07 | 1,04 | 1,05 | 0,92 | 0,79 | 0,77 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₪64,40 Mn | -₪44,31 Mn | ₪140,76 Mn | ₪23,98 Mn | ₪113,05 Mn | ₪130,06 Mn | ₪106,49 Mn | ₪126,27 Mn | ₪120,66 Mn | ₪93,12 Mn | ₪108,39 Mn | ₪42,32 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₪168,54 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||
| Borç / Aktif | 21,1% | 20,9% | 23,1% | 26,9% | 20,0% | 26,1% | 36,9% | 29,3% | 28,5% | 27,2% | 25,8% | 35,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,65 | 0,55 | 0,79 | 0,94 | 0,94 | 0,90 | 1,06 | 1,30 | 1,32 | 1,32 | 1,19 | 1,26 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,07 | 0,85 | 0,85 | 0,91 | 0,79 | 0,71 | 0,73 | 0,75 | 0,76 | 0,70 | 0,67 | 0,64 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 30,9% | 27,2% | 32,2% | 33,9% | 33,8% | 38,2% | 37,8% | 36,8% | 37,9% | 38,5% | 36,8% | 36,1% |
| FAVÖK Marjı | 18,0% | 12,3% | 16,3% | 19,6% | 19,3% | 23,4% | 22,3% | 21,0% | 21,9% | 21,6% | 19,0% | 17,6% |
| Net Kâr Marjı | 11,2% | 9,8% | 17,2% | 10,8% | 9,6% | 11,1% | 12,2% | 11,5% | 11,4% | 10,8% | 9,1% | 9,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 4,6% | -4,0% | 12,6% | 2,0% | 11,0% | 13,9% | 11,2% | 12,9% | 12,1% | 10,1% | 12,4% | 5,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Teva Pharmaceutical Industries Limited | 12740,00 | +%0,87 | |
| Bank Leumi Le-Israel B.M. | 7264,00 | +%1,69 | |
| Elbit Systems Ltd | 204400,00 | +%0,97 | |
| Bank Hapoalim BM | 7509,00 | +%2,60 | |
| Mizrahi Tefahot Bank Ltd | 22780,00 | +%3,03 | |
| Azrieli Group Ltd. | 36000,00 | +%1,81 | |
| Phoenix Financial Ltd | 17590,00 | +%3,41 |