INTRInter-Gamma Investment Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar ILS · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $33,66 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₪327,11 Mn | ₪324,71 Mn | ₪370,51 Mn | ₪301,19 Mn | ₪260,00 Mn | ₪60,27 Mn | ₪65,23 Mn | ₪56,82 Mn | ₪324,74 Mn | ₪1,28 Mr | ₪871,80 Mn | ₪930,01 Mn | ₪854,34 Mn | ₪1,13 Mr | ₪1,14 Mr | ₪1,17 Mr | ₪1,16 Mr | ₪1,15 Mr | ₪1,11 Mr | ₪820,10 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₪1,15 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₪68,67 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₪258,44 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₪11,76 Mn | ₪16,96 Mn | ₪66,81 Mn | ₪10,02 Mn | ₪6,00 Mn | ₪11,38 Mn | ₪17,01 Mn | ₪21,61 Mn | ₪27,01 Mn | ₪587,05 Mn | ₪386,36 Mn | ₪433,13 Mn | ₪383,79 Mn | ₪387,68 Mn | ₪414,02 Mn | ₪453,70 Mn | ₪419,62 Mn | ₪400,92 Mn | ₪341,75 Mn | ₪215,80 Mn |
| Net Borç† | ₪10,62 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₪19,77 Mn | ₪19,01 Mn | ₪19,08 Mn | ₪19,84 Mn | ₪17,70 Mn | ₪16,91 Mn | ₪16,76 Mn | ₪29,95 Mn | ₪30,00 Mn | ₪54,62 Mn | ₪573,38 Mn | ₪516,24 Mn | ₪745,85 Mn | ₪1,11 Mr | ₪1,03 Mr | ₪1,03 Mr | ₪996,98 Mn | ₪943,09 Mn | ₪812,06 Mn | ₪596,05 Mn |
| Brüt Kâr | ₪14,24 Mn | ₪13,86 Mn | ₪13,91 Mn | ₪14,93 Mn | ₪13,02 Mn | ₪9,19 Mn | ₪8,47 Mn | ₪14,57 Mn | ₪10,92 Mn | ₪16,48 Mn | ₪188,09 Mn | ₪163,68 Mn | ₪216,65 Mn | ₪313,81 Mn | ₪285,65 Mn | ₪280,36 Mn | ₪292,73 Mn | ₪303,49 Mn | ₪288,23 Mn | ₪224,91 Mn |
| FAVÖK | ₪7,16 Mn | ₪6,27 Mn | ₪6,75 Mn | ₪10,03 Mn | ₪8,16 Mn | ₪9,07 Mn | ₪8,27 Mn | ₪13,34 Mn | ₪6,87 Mn | ₪4,74 Mn | ₪74,92 Mn | ₪52,98 Mn | ₪64,95 Mn | ₪135,61 Mn | ₪107,49 Mn | ₪99,38 Mn | ₪124,15 Mn | ₪123,66 Mn | ₪114,63 Mn | ₪88,20 Mn |
| Net Kâr | ₪6,83 Mn | ₪8,41 Mn | ₪9,32 Mn | ₪31,91 Mn | ₪31,10 Mn | ₪3,74 Mn | ₪2,92 Mn | ₪21,32 Mn | -₪112,19 Mn | ₪77,31 Mn | -₪49,52 Mn | -₪10,32 Mn | ₪25,26 Mn | ₪12,38 Mn | -₪1,03 Mn | -₪5,86 Mn | -₪1,97 Mn | -₪6,04 Mn | ₪17,18 Mn | ₪48,06 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 3,32 | 4,15 | 4,59 | 15,73 | 15,33 | 1,72 | 1,42 | 11,03 | -58,07 | 40,02 | -25,63 | -5,34 | 13,07 | 6,20 | -0,53 | -2,43 | -0,28 | -0,89 | 2,33 | 6,34 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₪7,83 Mn | ₪1,36 Mn | ₪5,35 Mn | ₪7,88 Mn | ₪8,96 Mn | ₪5,57 Mn | ₪5,92 Mn | ₪9,72 Mn | -₪231,09 Mn | -₪105,20 Mn | ₪24,27 Mn | ₪32,85 Mn | ₪36,19 Mn | ₪32,12 Mn | ₪36,64 Mn | -₪9,54 Mn | ₪45,15 Mn | ₪48,34 Mn | ₪37,05 Mn | ₪12,98 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₪88.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 3,6% | 5,2% | 18,0% | 3,3% | 2,3% | 18,9% | 26,1% | 38,0% | 8,3% | 45,8% | 44,3% | 46,6% | 44,9% | 34,4% | 36,2% | 38,9% | 36,1% | 35,0% | 30,7% | 26,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,06 | 0,06 | 0,05 | 0,07 | 0,07 | 0,28 | 0,26 | 0,53 | 0,09 | 0,04 | 0,66 | 0,56 | 0,87 | 0,99 | 0,90 | 0,88 | 0,86 | 0,82 | 0,73 | 0,73 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,08 | 0,07 | 0,07 | 0,08 | 0,07 | 0,07 | 0,06 | 0,12 | 0,12 | 0,21 | 2,22 | 2,00 | 2,89 | 4,30 | 3,99 | 3,98 | 3,86 | 3,65 | 3,14 | 2,31 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 72,0% | 72,9% | 72,9% | 75,3% | 73,6% | 54,3% | 50,6% | 48,6% | 36,4% | 30,2% | 32,8% | 31,7% | 29,0% | 28,3% | 27,7% | 27,3% | 29,4% | 32,2% | 35,5% | 37,7% |
| FAVÖK Marjı | 36,2% | 33,0% | 35,4% | 50,6% | 46,1% | 53,6% | 49,3% | 44,5% | 22,9% | 8,7% | 13,1% | 10,3% | 8,7% | 12,2% | 10,4% | 9,7% | 12,5% | 13,1% | 14,1% | 14,8% |
| Net Kâr Marjı | 34,6% | 44,3% | 48,8% | 160,9% | 175,7% | 22,1% | 17,4% | 71,2% | -374,0% | 141,5% | -8,6% | -2,0% | 3,4% | 1,1% | -0,1% | -0,6% | -0,2% | -0,6% | 2,1% | 8,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 39,6% | 7,1% | 28,0% | 39,7% | 50,6% | 33,0% | 35,3% | 32,5% | -770,3% | -192,6% | 4,2% | 6,4% | 4,9% | 2,9% | 3,6% | -0,9% | 4,5% | 5,1% | 4,6% | 2,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Teva Pharmaceutical Industries Limited | 12770,00 | +%0,24 | |
| Bank Leumi Le-Israel B.M. | 7310,00 | +%0,63 | |
| Elbit Systems Ltd | 219800,00 | +%7,53 | |
| Bank Hapoalim BM | 7572,00 | +%0,84 | |
| Mizrahi Tefahot Bank Ltd | 23010,00 | +%1,01 | |
| Azrieli Group Ltd. | 35790,00 | -%0,58 | |
| Phoenix Financial Ltd | 17830,00 | +%1,36 |