ISRSIsras Investment Co. Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar ILS · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,36 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₪10,56 Mr | ₪10,01 Mr | ₪9,55 Mr | ₪9,24 Mr | ₪8,90 Mr | ₪8,21 Mr | ₪7,37 Mr | ₪6,44 Mr | ₪5,86 Mr | ₪5,66 Mr | ₪5,51 Mr | ₪5,32 Mr | ₪4,88 Mr | ₪4,67 Mr | ₪4,57 Mr | ₪4,33 Mr | ₪4,60 Mr | ₪5,40 Mr | ₪2,19 Mr | ₪1,56 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₪661,81 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₪5,45 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₪5,11 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₪4,16 Mr | ₪3,92 Mr | ₪3,61 Mr | ₪3,59 Mr | ₪3,68 Mr | ₪3,57 Mr | ₪3,10 Mr | ₪2,67 Mr | ₪2,26 Mr | ₪2,23 Mr | ₪2,12 Mr | ₪2,89 Mr | ₪2,68 Mr | ₪2,59 Mr | ₪2,44 Mr | ₪2,37 Mr | ₪2,41 Mr | ₪2,51 Mr | ₪940,88 Mn | ₪927,39 Mn |
| Net Borç† | ₪3,49 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₪581,02 Mn | ₪702,22 Mn | ₪583,18 Mn | ₪534,14 Mn | ₪668,90 Mn | ₪594,37 Mn | ₪451,56 Mn | ₪704,03 Mn | ₪489,50 Mn | ₪460,00 Mn | ₪613,21 Mn | ₪452,75 Mn | ₪602,79 Mn | ₪800,51 Mn | ₪548,96 Mn | ₪835,54 Mn | ₪852,43 Mn | ₪207,15 Mn | ₪264,24 Mn | ₪201,86 Mn |
| Brüt Kâr | ₪483,43 Mn | ₪543,91 Mn | ₪475,84 Mn | ₪430,77 Mn | ₪453,08 Mn | ₪419,36 Mn | ₪342,52 Mn | ₪352,79 Mn | ₪337,79 Mn | ₪333,61 Mn | ₪325,96 Mn | ₪296,90 Mn | ₪302,35 Mn | ₪286,35 Mn | ₪230,18 Mn | ₪312,13 Mn | ₪144,04 Mn | ₪112,69 Mn | ₪84,53 Mn | ₪53,82 Mn |
| FAVÖK | ₪445,80 Mn | ₪527,32 Mn | ₪424,05 Mn | ₪407,89 Mn | ₪424,33 Mn | ₪380,04 Mn | ₪306,52 Mn | ₪318,48 Mn | ₪299,68 Mn | ₪294,83 Mn | ₪288,03 Mn | ₪256,29 Mn | ₪257,59 Mn | ₪239,95 Mn | ₪183,39 Mn | ₪263,08 Mn | ₪99,69 Mn | ₪98,74 Mn | ₪77,73 Mn | ₪69,51 Mn |
| Net Kâr | ₪386,61 Mn | ₪533,84 Mn | ₪466,18 Mn | ₪574,99 Mn | ₪795,54 Mn | ₪293,11 Mn | ₪523,87 Mn | ₪377,83 Mn | ₪308,20 Mn | ₪313,30 Mn | ₪277,07 Mn | ₪155,57 Mn | ₪140,62 Mn | ₪87,21 Mn | ₪122,92 Mn | ₪110,46 Mn | ₪49,18 Mn | ₪99,35 Mn | ₪73,10 Mn | ₪32,54 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 77,74 | 104,72 | 87,45 | 106,40 | 147,21 | 54,88 | 96,94 | 69,92 | 59,65 | 62,41 | 57,90 | 32,68 | 29,54 | 18,37 | 26,09 | 23,97 | 10,66 | 21,04 | 15,72 | 8,15 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₪59,88 Mn | ₪262,35 Mn | ₪220,33 Mn | ₪89,79 Mn | ₪8,71 Mn | ₪54,28 Mn | ₪19,19 Mn | -₪138,43 Mn | ₪76,21 Mn | ₪37,34 Mn | -₪40,84 Mn | -₪60,65 Mn | -₪195,10 Mn | -₪17,04 Mn | -₪90,44 Mn | -₪166,53 Mn | -₪83,28 Mn | ₪27,91 Mn | -₪54,48 Mn | -₪17,31 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₪280,34 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 39,4% | 39,1% | 37,7% | 38,8% | 41,4% | 43,5% | 42,0% | 41,5% | 38,6% | 39,4% | 38,4% | 54,2% | 55,0% | 55,5% | 53,3% | 54,8% | 52,4% | 46,6% | 43,0% | 59,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,06 | 0,07 | 0,06 | 0,06 | 0,08 | 0,07 | 0,06 | 0,11 | 0,08 | 0,08 | 0,11 | 0,09 | 0,12 | 0,17 | 0,12 | 0,19 | 0,19 | 0,04 | 0,12 | 0,13 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,11 | 0,14 | 0,11 | 0,10 | 0,13 | 0,12 | 0,09 | 0,14 | 0,10 | 0,09 | 0,12 | 0,09 | 0,12 | 0,16 | 0,11 | 0,16 | 0,17 | 0,04 | 0,05 | 0,04 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 83,2% | 77,5% | 81,6% | 80,6% | 67,7% | 70,6% | 75,9% | 50,1% | 69,0% | 72,5% | 53,2% | 65,6% | 50,2% | 35,8% | 41,9% | 37,4% | 16,9% | 54,4% | 32,0% | 26,7% |
| FAVÖK Marjı | 76,7% | 75,1% | 72,7% | 76,4% | 63,4% | 63,9% | 67,9% | 45,2% | 61,2% | 64,1% | 47,0% | 56,6% | 42,7% | 30,0% | 33,4% | 31,5% | 11,7% | 47,7% | 29,4% | 34,4% |
| Net Kâr Marjı | 66,5% | 76,0% | 79,9% | 107,6% | 118,9% | 49,3% | 116,0% | 53,7% | 63,0% | 68,1% | 45,2% | 34,4% | 23,3% | 10,9% | 22,4% | 13,2% | 5,8% | 48,0% | 27,7% | 16,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 10,3% | 37,4% | 37,8% | 16,8% | 1,3% | 9,1% | 4,3% | -19,7% | 15,6% | 8,1% | -6,7% | -13,4% | -32,4% | -2,1% | -16,5% | -19,9% | -9,8% | 13,5% | -20,6% | -8,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Teva Pharmaceutical Industries Limited | 12740,00 | +%0,87 | |
| Bank Leumi Le-Israel B.M. | 7264,00 | +%1,69 | |
| Elbit Systems Ltd | 204400,00 | +%0,97 | |
| Bank Hapoalim BM | 7509,00 | +%2,60 | |
| Mizrahi Tefahot Bank Ltd | 22780,00 | +%3,03 | |
| Azrieli Group Ltd. | 36000,00 | +%1,81 | |
| Phoenix Financial Ltd | 17590,00 | +%3,41 |