KRURKerur Holdings Ltd
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar ILS · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $332,92 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₪1,26 Mr | ₪1,26 Mr | ₪1,30 Mr | ₪1,23 Mr | ₪1,22 Mr | ₪1,22 Mr | ₪1,11 Mr | ₪999,95 Mn | ₪879,74 Mn | ₪840,23 Mn | ₪759,38 Mn | ₪809,44 Mn | ₪759,69 Mn | ₪719,99 Mn | ₪683,70 Mn | ₪630,08 Mn | ₪645,95 Mn | ₪639,70 Mn | ₪554,96 Mn | ₪506,21 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₪577,83 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₪256,32 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₪1,00 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₪90,18 Mn | ₪97,26 Mn | ₪124,19 Mn | ₪86,35 Mn | ₪96,72 Mn | ₪102,38 Mn | ₪69,53 Mn | ₪82.000 | ₪25,32 Mn | ₪194.000 | ₪561.000 | ₪115.000 | ₪0,00 | ₪3,42 Mn | ₪28,92 Mn | ₪51,83 Mn | ₪98,23 Mn | ₪132,15 Mn | ₪62,80 Mn | ₪45,90 Mn |
| Net Borç† | -₪487,64 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₪790,15 Mn | ₪833,09 Mn | ₪977,44 Mn | ₪854,67 Mn | ₪992,08 Mn | ₪904,90 Mn | ₪922,55 Mn | ₪959,72 Mn | ₪950,47 Mn | ₪947,09 Mn | ₪913,04 Mn | ₪914,74 Mn | ₪969,36 Mn | ₪938,58 Mn | ₪904,17 Mn | ₪943,98 Mn | ₪864,61 Mn | ₪878,37 Mn | ₪860,66 Mn | ₪835,64 Mn |
| Brüt Kâr | ₪347,74 Mn | ₪360,69 Mn | ₪370,30 Mn | ₪328,76 Mn | ₪423,16 Mn | ₪387,03 Mn | ₪392,27 Mn | ₪420,17 Mn | ₪426,31 Mn | ₪425,73 Mn | ₪385,53 Mn | ₪390,35 Mn | ₪397,10 Mn | ₪365,33 Mn | ₪361,71 Mn | ₪384,71 Mn | ₪344,08 Mn | ₪335,73 Mn | ₪331,29 Mn | ₪325,63 Mn |
| FAVÖK | ₪146,11 Mn | ₪157,03 Mn | ₪161,47 Mn | ₪152,43 Mn | ₪219,48 Mn | ₪201,54 Mn | ₪182,90 Mn | ₪175,01 Mn | ₪197,54 Mn | ₪195,66 Mn | ₪167,68 Mn | ₪161,73 Mn | ₪164,78 Mn | ₪136,10 Mn | ₪133,15 Mn | ₪153,76 Mn | ₪136,04 Mn | ₪121,59 Mn | ₪124,30 Mn | ₪130,87 Mn |
| Net Kâr | ₪42,65 Mn | ₪77,31 Mn | ₪83,17 Mn | ₪61,53 Mn | ₪91,01 Mn | ₪79,78 Mn | ₪84,73 Mn | ₪72,81 Mn | ₪90,00 Mn | ₪92,22 Mn | ₪86,95 Mn | ₪60,98 Mn | ₪65,28 Mn | ₪60,40 Mn | ₪42,23 Mn | ₪54,43 Mn | ₪47,62 Mn | ₪29,96 Mn | ₪37,40 Mn | ₪72,78 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 3,39 | 6,15 | 6,61 | 4,89 | 7,24 | 6,34 | 6,74 | 5,79 | 7,16 | 7,33 | 6,91 | 4,85 | 5,19 | 4,80 | 3,36 | — | 3,79 | 2,38 | 3,19 | 5,82 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₪73,16 Mn | ₪99,00 Mn | ₪159,55 Mn | ₪71,51 Mn | ₪146,33 Mn | ₪128,31 Mn | ₪73,42 Mn | ₪121,78 Mn | ₪101,30 Mn | ₪108,43 Mn | ₪101,21 Mn | ₪91,66 Mn | ₪100,66 Mn | ₪68,68 Mn | ₪66,40 Mn | ₪88,72 Mn | ₪101,94 Mn | ₪48,09 Mn | ₪34,36 Mn | ₪14,50 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₪40,61 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 7,2% | 7,7% | 9,6% | 7,0% | 7,9% | 8,4% | 6,3% | 0,0% | 2,9% | 0,0% | 0,1% | 0,0% | 0,0% | 0,5% | 4,2% | 8,2% | 15,2% | 20,7% | 11,3% | 9,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,63 | 0,66 | 0,75 | 0,69 | 0,82 | 0,74 | 0,83 | 0,96 | 1,08 | 1,13 | 1,20 | 1,13 | 1,28 | 1,30 | 1,32 | 1,50 | 1,34 | 1,37 | 1,55 | 1,65 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,79 | 0,83 | 0,97 | 0,85 | 0,99 | 0,90 | 0,92 | 0,96 | 0,95 | 0,94 | 0,91 | 0,91 | 0,97 | 0,93 | 0,90 | 0,94 | 0,86 | 0,87 | 0,86 | 0,83 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 44,0% | 43,3% | 37,9% | 38,5% | 42,7% | 42,8% | 42,5% | 43,8% | 44,9% | 45,0% | 42,2% | 42,7% | 41,0% | 38,9% | 40,0% | 40,8% | 39,8% | 38,2% | 38,5% | 39,0% |
| FAVÖK Marjı | 18,5% | 18,8% | 16,5% | 17,8% | 22,1% | 22,3% | 19,8% | 18,2% | 20,8% | 20,7% | 18,4% | 17,7% | 17,0% | 14,5% | 14,7% | 16,3% | 15,7% | 13,8% | 14,4% | 15,7% |
| Net Kâr Marjı | 5,4% | 9,3% | 8,5% | 7,2% | 9,2% | 8,8% | 9,2% | 7,6% | 9,5% | 9,7% | 9,5% | 6,7% | 6,7% | 6,4% | 4,7% | 5,8% | 5,5% | 3,4% | 4,3% | 8,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 9,3% | 11,9% | 16,3% | 8,4% | 14,7% | 14,2% | 8,0% | 12,7% | 10,7% | 11,4% | 11,1% | 10,0% | 10,4% | 7,3% | 7,3% | 9,4% | 11,8% | 5,5% | 4,0% | 1,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Teva Pharmaceutical Industries Limited | 12740,00 | +%0,87 | |
| Bank Leumi Le-Israel B.M. | 7264,00 | +%1,69 | |
| Elbit Systems Ltd | 204400,00 | +%0,97 | |
| Bank Hapoalim BM | 7509,00 | +%2,60 | |
| Mizrahi Tefahot Bank Ltd | 22780,00 | +%3,03 | |
| Azrieli Group Ltd. | 36000,00 | +%1,81 | |
| Phoenix Financial Ltd | 17590,00 | +%3,41 |