LHISLachish Industries Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar ILS · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $31,79 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₪116,92 Mn | ₪115,07 Mn | ₪120,46 Mn | ₪107,61 Mn | ₪92,79 Mn | ₪83,18 Mn | ₪73,28 Mn | ₪74,69 Mn | ₪67,29 Mn | ₪56,85 Mn | ₪61,23 Mn | ₪72,03 Mn | ₪66,17 Mn | ₪64,01 Mn | ₪62,58 Mn | ₪53,42 Mn | ₪55,34 Mn | ₪78,39 Mn | ₪83,12 Mn | ₪80,58 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₪29,28 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₪45,37 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₪71,55 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₪1,30 Mn | ₪3,69 Mn | ₪6,54 Mn | ₪7,46 Mn | ₪5,06 Mn | ₪4,69 Mn | ₪5,88 Mn | ₪6,22 Mn | ₪8,28 Mn | ₪7,30 Mn | ₪8,16 Mn | ₪5,70 Mn | ₪11,38 Mn | ₪11,03 Mn | ₪16,54 Mn | ₪13,18 Mn | ₪16,34 Mn | ₪29,39 Mn | ₪28,50 Mn | ₪25,46 Mn |
| Net Borç† | -₪27,98 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₪157,70 Mn | ₪168,57 Mn | ₪184,05 Mn | ₪132,77 Mn | ₪119,18 Mn | ₪122,55 Mn | ₪118,70 Mn | ₪108,82 Mn | ₪78,48 Mn | ₪76,69 Mn | ₪99,05 Mn | ₪111,09 Mn | ₪97,95 Mn | ₪99,30 Mn | ₪82,60 Mn | ₪69,83 Mn | ₪75,03 Mn | ₪115,55 Mn | ₪100,09 Mn | ₪101,55 Mn |
| Brüt Kâr | ₪35,36 Mn | ₪44,07 Mn | ₪49,82 Mn | ₪29,03 Mn | ₪24,39 Mn | ₪31,18 Mn | ₪24,31 Mn | ₪26,96 Mn | ₪14,16 Mn | ₪17,69 Mn | ₪23,02 Mn | ₪27,05 Mn | ₪23,58 Mn | ₪22,64 Mn | ₪18,89 Mn | ₪11,20 Mn | ₪18,46 Mn | ₪19,21 Mn | ₪19,37 Mn | ₪22,36 Mn |
| FAVÖK | ₪13,67 Mn | ₪20,34 Mn | ₪20,80 Mn | ₪9,61 Mn | ₪7,80 Mn | ₪10,91 Mn | ₪5,58 Mn | ₪6,63 Mn | -₪61.000 | ₪2,83 Mn | ₪4,69 Mn | ₪7,54 Mn | ₪7,55 Mn | ₪7,48 Mn | ₪5,22 Mn | -₪2,42 Mn | ₪3,35 Mn | -₪861.000 | ₪1,99 Mn | ₪2,49 Mn |
| Net Kâr | ₪10,16 Mn | ₪14,36 Mn | ₪15,29 Mn | ₪5,93 Mn | ₪4,62 Mn | ₪8,28 Mn | ₪3,26 Mn | ₪4,65 Mn | -₪868.000 | ₪1,59 Mn | ₪3,27 Mn | ₪4,87 Mn | ₪5,29 Mn | ₪4,89 Mn | ₪1,73 Mn | -₪4,15 Mn | ₪2,61 Mn | -₪8,83 Mn | ₪12.000 | -₪2,71 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 1,21 | 1,72 | 1,83 | 0,71 | 0,56 | 1,02 | 0,40 | 0,58 | -0,11 | 0,20 | 0,41 | 0,61 | 0,67 | 0,62 | — | — | — | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -₪1,55 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₪20,74 Mn | ₪10,54 Mn | — | ₪717.000 | ₪5,25 Mn | ₪9,25 Mn | ₪2,64 Mn | ₪1,36 Mn | ₪2,07 Mn | ₪1,40 Mn | ₪4,63 Mn | ₪944.000 | ₪7,19 Mn | ₪8,28 Mn | -₪2,55 Mn | ₪2,94 Mn | ₪9,08 Mn | ₪5,24 Mn | -₪150.000 | -₪1,43 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₪1,12 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 1,1% | 3,2% | 5,4% | 6,9% | 5,5% | 5,6% | 8,0% | 8,3% | 12,3% | 12,8% | 13,3% | 7,9% | 17,2% | 17,2% | 26,4% | 24,7% | 29,5% | 37,5% | 34,3% | 31,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,35 | 1,46 | 1,53 | 1,23 | 1,28 | 1,47 | 1,62 | 1,46 | 1,17 | 1,35 | 1,62 | 1,54 | 1,48 | 1,55 | 1,32 | 1,31 | 1,36 | 1,47 | 1,20 | 1,26 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,20 | 2,36 | 2,57 | 1,86 | 1,67 | 1,71 | 1,66 | 1,52 | 1,10 | 1,07 | 1,38 | 1,55 | 1,37 | 1,39 | 1,15 | 0,98 | 1,05 | 1,62 | 1,40 | 1,42 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 22,4% | 26,1% | 27,1% | 21,9% | 20,5% | 25,4% | 20,5% | 24,8% | 18,0% | 23,1% | 23,2% | 24,3% | 24,1% | 22,8% | 22,9% | 16,0% | 24,6% | 16,6% | 19,4% | 22,0% |
| FAVÖK Marjı | 8,7% | 12,1% | 11,3% | 7,2% | 6,5% | 8,9% | 4,7% | 6,1% | -0,1% | 3,7% | 4,7% | 6,8% | 7,7% | 7,5% | 6,3% | -3,5% | 4,5% | -0,7% | 2,0% | 2,4% |
| Net Kâr Marjı | 6,4% | 8,5% | 8,3% | 4,5% | 3,9% | 6,8% | 2,7% | 4,3% | -1,1% | 2,1% | 3,3% | 4,4% | 5,4% | 4,9% | 2,1% | -5,9% | 3,5% | -7,6% | 0,0% | -2,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 13,1% | 6,3% | — | 0,5% | 4,4% | 7,5% | 2,2% | 1,3% | 2,6% | 1,8% | 4,7% | 0,8% | 7,3% | 8,3% | -3,1% | 4,2% | 12,1% | 4,5% | -0,1% | -1,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Teva Pharmaceutical Industries Limited | 12920,00 | +%1,41 | |
| Bank Leumi Le-Israel B.M. | 7269,00 | +%0,07 | |
| Elbit Systems Ltd | 217670,00 | +%6,49 | |
| Bank Hapoalim BM | 7537,00 | +%0,37 | |
| Mizrahi Tefahot Bank Ltd | 22940,00 | +%0,70 | |
| Azrieli Group Ltd. | 35710,00 | -%0,81 | |
| Phoenix Financial Ltd | 17770,00 | +%1,02 |