LODZLODZIA REAL ESTATE LTD.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar ILS · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $25,43 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₪488,12 Mn | ₪510,45 Mn | ₪486,57 Mn | ₪417,16 Mn | ₪281,42 Mn | ₪204,28 Mn | ₪209,57 Mn | ₪219,15 Mn | ₪179,49 Mn | ₪296,94 Mn | ₪322,84 Mn | ₪182,87 Mn | ₪161,44 Mn | ₪163,12 Mn | ₪141,52 Mn | ₪139,51 Mn | ₪128,73 Mn | ₪123,25 Mn | ₪136,00 Mn | ₪38,99 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₪16,36 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₪236,97 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₪251,15 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₪190,93 Mn | ₪202,26 Mn | ₪184,59 Mn | ₪139,06 Mn | ₪60,40 Mn | ₪36,81 Mn | ₪36,99 Mn | ₪31,20 Mn | ₪0,00 | ₪0,00 | ₪0,00 | ₪0,00 | ₪0,00 | ₪0,00 | ₪0,00 | ₪0,00 | ₪0,00 | ₪0,00 | ₪0,00 | ₪0,00 |
| Net Borç† | ₪174,57 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₪33,56 Mn | ₪31,11 Mn | ₪24,49 Mn | ₪14,36 Mn | ₪8,28 Mn | ₪5,97 Mn | ₪5,27 Mn | ₪10,04 Mn | ₪8,65 Mn | ₪5,05 Mn | ₪11,56 Mn | ₪10,44 Mn | ₪10,17 Mn | ₪9,13 Mn | ₪8,92 Mn | ₪9,23 Mn | ₪8,51 Mn | ₪8,10 Mn | ₪7,74 Mn | ₪7,78 Mn |
| Brüt Kâr | ₪20,68 Mn | ₪17,40 Mn | ₪11,96 Mn | ₪7,28 Mn | ₪4,99 Mn | ₪3,88 Mn | ₪3,28 Mn | ₪9,28 Mn | ₪8,26 Mn | ₪4,58 Mn | ₪11,10 Mn | ₪9,69 Mn | ₪9,91 Mn | ₪8,80 Mn | ₪8,21 Mn | ₪9,01 Mn | ₪8,28 Mn | ₪7,94 Mn | ₪7,61 Mn | ₪5,50 Mn |
| FAVÖK | ₪9,65 Mn | ₪8,02 Mn | ₪3,77 Mn | ₪709.000 | ₪1,02 Mn | -₪373.000 | -₪1,21 Mn | ₪3,42 Mn | ₪3,77 Mn | ₪616.000 | ₪7,43 Mn | ₪5,95 Mn | ₪6,66 Mn | ₪5,44 Mn | ₪4,67 Mn | ₪5,32 Mn | ₪5,70 Mn | ₪4,86 Mn | ₪5,01 Mn | ₪4,55 Mn |
| Net Kâr | ₪2,03 Mn | ₪5,31 Mn | ₪8,81 Mn | ₪28,97 Mn | ₪33,46 Mn | -₪149.000 | ₪8,88 Mn | ₪1,94 Mn | ₪4,90 Mn | ₪12,59 Mn | ₪105,69 Mn | ₪19,62 Mn | ₪4,10 Mn | ₪22,94 Mn | ₪1,93 Mn | ₪9,74 Mn | ₪14,93 Mn | -₪10,00 Mn | ₪4,70 Mn | ₪8,31 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,50 | 1,30 | 2,16 | 7,06 | 8,37 | -0,04 | 2,22 | 0,49 | 1,23 | 3,15 | 26,43 | 4,91 | 1,02 | 5,74 | 0,48 | 2,43 | 3,73 | -2,50 | 1,16 | 2,02 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₪2,80 Mn | -₪1,93 Mn | -₪7,92 Mn | -₪5,97 Mn | -₪235.000 | ₪8,32 Mn | ₪285.000 | ₪2,33 Mn | -₪60,55 Mn | -₪59,77 Mn | ₪5,28 Mn | ₪5,91 Mn | ₪4,02 Mn | ₪4,83 Mn | ₪4,11 Mn | ₪4,42 Mn | ₪4,15 Mn | ₪2,81 Mn | ₪3,96 Mn | ₪4,59 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₪1,04 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 39,1% | 39,6% | 37,9% | 33,3% | 21,5% | 18,0% | 17,7% | 14,2% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,07 | 0,06 | 0,05 | 0,03 | 0,03 | 0,03 | 0,03 | 0,05 | 0,05 | 0,02 | 0,04 | 0,06 | 0,06 | 0,06 | 0,06 | 0,07 | 0,07 | 0,07 | 0,06 | 0,20 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,13 | 0,12 | 0,10 | 0,06 | 0,03 | 0,02 | 0,02 | 0,04 | 0,03 | 0,02 | 0,05 | 0,04 | 0,04 | 0,04 | 0,04 | 0,04 | 0,03 | 0,03 | 0,03 | 0,03 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 61,6% | 55,9% | 48,9% | 50,7% | 60,2% | 65,0% | 62,3% | 92,4% | 95,4% | 90,8% | 96,0% | 92,9% | 97,5% | 96,3% | 92,1% | 97,6% | 97,3% | 98,0% | 98,4% | 70,6% |
| FAVÖK Marjı | 28,8% | 25,8% | 15,4% | 4,9% | 12,3% | -6,2% | -23,0% | 34,0% | 43,6% | 12,2% | 64,3% | 57,0% | 65,5% | 59,5% | 52,4% | 57,6% | 67,0% | 60,0% | 64,7% | 58,4% |
| Net Kâr Marjı | 6,0% | 17,1% | 36,0% | 201,7% | 404,0% | -2,5% | 168,4% | 19,3% | 56,7% | 249,2% | 914,0% | 188,0% | 40,3% | 251,1% | 21,6% | 105,5% | 175,4% | -123,4% | 60,7% | 106,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -8,3% | -6,2% | -32,3% | -41,5% | -2,8% | 139,3% | 5,4% | 23,3% | -700,1% | -1.183,5% | 45,6% | 56,6% | 39,5% | 52,9% | 46,1% | 47,9% | 48,8% | 34,7% | 51,1% | 59,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Teva Pharmaceutical Industries Limited | 12920,00 | +%1,41 | |
| Bank Leumi Le-Israel B.M. | 7269,00 | +%0,07 | |
| Elbit Systems Ltd | 217670,00 | +%6,49 | |
| Bank Hapoalim BM | 7537,00 | +%0,37 | |
| Mizrahi Tefahot Bank Ltd | 22940,00 | +%0,70 | |
| Azrieli Group Ltd. | 35710,00 | -%0,81 | |
| Phoenix Financial Ltd | 17770,00 | +%1,02 |