MGORMega Or Holdings Ltd
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar ILS · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $6,12 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₪10,29 Mr | ₪8,73 Mr | ₪7,83 Mr | ₪7,23 Mr | ₪6,82 Mr | ₪5,17 Mr | ₪4,12 Mr | ₪2,87 Mr | ₪2,42 Mr | ₪2,01 Mr | ₪1,47 Mr | ₪1,02 Mr | ₪808,69 Mn | ₪460,26 Mn | ₪305,67 Mn | ₪426,63 Mn | ₪302,63 Mn | ₪252,25 Mn | ₪128,50 Mn | ₪34,25 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₪1,17 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₪6,28 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₪4,00 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₪5,49 Mr | ₪4,87 Mr | ₪4,59 Mr | ₪4,31 Mr | ₪3,81 Mr | ₪2,93 Mr | ₪2,36 Mr | ₪1,76 Mr | ₪1,37 Mr | ₪1,20 Mr | ₪811,81 Mn | ₪588,75 Mn | ₪421,53 Mn | ₪189,72 Mn | ₪99,91 Mn | ₪184,52 Mn | ₪89,92 Mn | ₪55,47 Mn | ₪88,66 Mn | ₪22,99 Mn |
| Net Borç† | ₪4,27 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₪333,69 Mn | ₪277,12 Mn | ₪243,72 Mn | ₪209,65 Mn | ₪157,75 Mn | ₪132,87 Mn | ₪114,46 Mn | ₪98,28 Mn | ₪84,25 Mn | ₪65,13 Mn | ₪45,09 Mn | ₪36,66 Mn | ₪25,28 Mn | ₪17,58 Mn | ₪15,72 Mn | ₪23,30 Mn | ₪16,82 Mn | ₪10,14 Mn | ₪13,08 Mn | ₪2,70 Mn |
| Brüt Kâr | ₪314,15 Mn | ₪260,14 Mn | ₪226,97 Mn | ₪191,42 Mn | ₪143,34 Mn | ₪121,22 Mn | ₪105,42 Mn | ₪90,37 Mn | ₪76,69 Mn | ₪58,69 Mn | ₪38,64 Mn | ₪30,38 Mn | ₪19,87 Mn | ₪13,41 Mn | ₪11,47 Mn | ₪19,77 Mn | ₪11,46 Mn | ₪6,03 Mn | ₪3,14 Mn | ₪1,42 Mn |
| FAVÖK | ₪267,02 Mn | ₪217,90 Mn | ₪193,41 Mn | ₪167,19 Mn | ₪118,00 Mn | ₪88,52 Mn | ₪82,61 Mn | ₪73,58 Mn | ₪62,19 Mn | ₪46,06 Mn | ₪26,87 Mn | ₪20,53 Mn | ₪11,27 Mn | ₪6,20 Mn | ₪2,73 Mn | ₪13,81 Mn | ₪7,20 Mn | ₪3,56 Mn | ₪2,62 Mn | ₪1,01 Mn |
| Net Kâr | ₪844,34 Mn | ₪657,72 Mn | ₪252,85 Mn | -₪232,44 Mn | ₪730,61 Mn | ₪329,42 Mn | ₪352,08 Mn | ₪147,44 Mn | ₪140,44 Mn | ₪100,77 Mn | ₪69,81 Mn | ₪56,41 Mn | ₪50,17 Mn | ₪30,63 Mn | ₪25,82 Mn | ₪23,92 Mn | ₪21,75 Mn | ₪36,54 Mn | -₪763.000 | ₪365.000 |
| Hisse Başı Kâr | 22,87 | 17,96 | 6,90 | -6,38 | 20,09 | 9,09 | 10,88 | 4,90 | 4,92 | 3,67 | 2,85 | 2,42 | 2,91 | 1,87 | 1,56 | 1,50 | 1,58 | 10,19 | -0,27 | 0,18 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₪250,88 Mn | ₪165,44 Mn | ₪167,84 Mn | ₪93,39 Mn | ₪69,58 Mn | -₪39,73 Mn | ₪54,76 Mn | ₪25,70 Mn | ₪7,54 Mn | ₪27,29 Mn | -₪702.000 | ₪16,04 Mn | ₪3,09 Mn | ₪3,42 Mn | ₪1,71 Mn | ₪6,62 Mn | ₪2,00 Mn | -₪79,89 Mn | -₪47,67 Mn | -₪4,59 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₪3,01 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 53,4% | 55,8% | 58,6% | 59,7% | 55,8% | 56,6% | 57,3% | 61,2% | 56,5% | 59,6% | 55,2% | 57,5% | 52,1% | 41,2% | 32,7% | 43,3% | 29,7% | 22,0% | 69,0% | 67,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,03 | 0,03 | 0,03 | 0,03 | 0,02 | 0,03 | 0,03 | 0,03 | 0,03 | 0,03 | 0,03 | 0,04 | 0,03 | 0,04 | 0,05 | 0,05 | 0,06 | 0,04 | 0,10 | 0,08 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,08 | 0,07 | 0,06 | 0,05 | 0,04 | 0,03 | 0,03 | 0,02 | 0,02 | 0,02 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,00 | 0,00 | 0,01 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 94,1% | 93,9% | 93,1% | 91,3% | 90,9% | 91,2% | 92,1% | 91,9% | 91,0% | 90,1% | 85,7% | 82,9% | 78,6% | 76,3% | 73,0% | 84,9% | 68,1% | 59,5% | 24,0% | 52,8% |
| FAVÖK Marjı | 80,0% | 78,6% | 79,4% | 79,7% | 74,8% | 66,6% | 72,2% | 74,9% | 73,8% | 70,7% | 59,6% | 56,0% | 44,6% | 35,3% | 17,3% | 59,3% | 42,8% | 35,1% | 20,0% | 37,6% |
| Net Kâr Marjı | 253,0% | 237,3% | 103,7% | -110,9% | 463,1% | 247,9% | 307,6% | 150,0% | 166,7% | 154,7% | 154,8% | 153,9% | 198,4% | 174,2% | 164,3% | 102,7% | 129,3% | 360,4% | -5,8% | 13,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 75,2% | 59,7% | 68,9% | 44,5% | 44,1% | -29,9% | 47,8% | 26,1% | 8,9% | 41,9% | -1,6% | 43,8% | 12,2% | 19,4% | 10,9% | 28,4% | 11,9% | -788,1% | -364,6% | -170,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Teva Pharmaceutical Industries Limited | 12640,00 | +%0,08 | |
| Bank Leumi Le-Israel B.M. | 7232,00 | +%1,25 | |
| Elbit Systems Ltd | 202050,00 | -%0,19 | |
| Bank Hapoalim BM | 7447,00 | +%1,75 | |
| Mizrahi Tefahot Bank Ltd | 22590,00 | +%2,17 | |
| Azrieli Group Ltd. | 36060,00 | +%1,98 | |
| Phoenix Financial Ltd | 17550,00 | +%3,17 |