MLTHMALAM-TEAM HOLDINGS LTD
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar ILS · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $629,50 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₪2,66 Mr | ₪2,50 Mr | ₪11,68 Mr | ₪11,29 Mr | ₪10,76 Mr | ₪9,97 Mr | ₪8,95 Mr | ₪7,88 Mr | ₪7,33 Mr | ₪6,85 Mr | ₪6,73 Mr | ₪6,47 Mr | ₪6,07 Mr | ₪5,82 Mr | ₪5,70 Mr | ₪5,51 Mr | ₪5,68 Mr | ₪6,44 Mr | ₪3,11 Mr | ₪2,33 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₪500,85 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₪1,86 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₪793,78 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₪971,41 Mn | ₪938,38 Mn | ₪731,53 Mn | ₪4,28 Mr | ₪4,11 Mr | ₪3,95 Mr | ₪3,41 Mr | ₪2,93 Mr | ₪2,84 Mr | ₪3,03 Mr | ₪3,15 Mr | ₪3,29 Mr | ₪3,15 Mr | ₪3,09 Mr | ₪2,96 Mr | ₪2,94 Mr | ₪2,94 Mr | ₪3,04 Mr | ₪1,39 Mr | ₪1,21 Mr |
| Net Borç† | ₪457,34 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₪4,14 Mr | ₪3,78 Mr | ₪3,03 Mr | ₪2,70 Mr | ₪2,93 Mr | ₪2,82 Mr | ₪2,59 Mr | ₪2,70 Mr | ₪2,40 Mr | ₪2,35 Mr | ₪2,36 Mr | ₪2,21 Mr | ₪2,32 Mr | ₪2,57 Mr | ₪2,30 Mr | ₪2,57 Mr | ₪2,44 Mr | ₪1,68 Mr | ₪1,70 Mr | ₪1,48 Mr |
| Brüt Kâr | ₪408,33 Mn | ₪376,13 Mn | ₪315,97 Mn | ₪305,37 Mn | ₪718,54 Mn | ₪672,63 Mn | ₪589,34 Mn | ₪598,66 Mn | ₪576,81 Mn | ₪564,20 Mn | ₪549,44 Mn | ₪503,05 Mn | ₪507,75 Mn | ₪518,27 Mn | ₪453,38 Mn | ₪584,27 Mn | ₪436,16 Mn | ₪310,52 Mn | ₪284,37 Mn | ₪235,79 Mn |
| FAVÖK | ₪325,97 Mn | ₪311,10 Mn | ₪258,51 Mn | ₪237,08 Mn | ₪660,91 Mn | ₪596,14 Mn | ₪497,27 Mn | ₪436,80 Mn | ₪423,46 Mn | ₪404,26 Mn | ₪394,94 Mn | ₪347,05 Mn | ₪337,59 Mn | ₪328,97 Mn | ₪261,19 Mn | ₪344,78 Mn | ₪209,45 Mn | ₪147,47 Mn | ₪168,95 Mn | ₪163,83 Mn |
| Net Kâr | ₪50,09 Mn | ₪59,04 Mn | ₪315,80 Mn | ₪355,91 Mn | ₪486,85 Mn | ₪201,48 Mn | ₪344,51 Mn | ₪248,18 Mn | ₪231,73 Mn | ₪252,71 Mn | ₪220,36 Mn | ₪125,50 Mn | ₪99,19 Mn | ₪61,23 Mn | ₪95,82 Mn | ₪95,38 Mn | ₪48,48 Mn | ₪51,82 Mn | ₪62,02 Mn | ₪39,00 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 7,82 | 9,22 | 47,84 | 51,58 | 67,62 | 27,44 | 44,71 | 32,21 | 30,08 | 32,80 | 28,60 | 16,29 | 12,87 | 7,95 | 12,44 | 12,38 | 6,29 | 6,73 | 7,63 | 5,06 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -₪24,76 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₪128,28 Mn | ₪241,66 Mn | ₪402,88 Mn | ₪48,05 Mn | ₪155,86 Mn | ₪320,12 Mn | ₪146,79 Mn | -₪100,17 Mn | ₪140,19 Mn | ₪47,24 Mn | ₪18,78 Mn | -₪27,37 Mn | -₪100,80 Mn | ₪1,86 Mn | ₪58,42 Mn | ₪118,09 Mn | ₪149,48 Mn | ₪5,20 Mn | -₪128,72 Mn | ₪33,09 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₪90,75 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 36,5% | 37,5% | 6,3% | 37,9% | 38,2% | 39,6% | 38,1% | 37,2% | 38,8% | 44,2% | 46,8% | 50,9% | 51,9% | 53,1% | 51,9% | 53,3% | 51,8% | 47,2% | 44,8% | 51,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,56 | 1,51 | 0,26 | 0,24 | 0,27 | 0,28 | 0,29 | 0,34 | 0,33 | 0,34 | 0,35 | 0,34 | 0,38 | 0,44 | 0,40 | 0,47 | 0,43 | 0,26 | 0,55 | 0,63 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 5,21 | 4,76 | 3,82 | 3,41 | 3,69 | 3,55 | 3,26 | 3,40 | 3,02 | 2,97 | 2,97 | 2,78 | 2,93 | 3,24 | 2,89 | 3,23 | 3,07 | 2,11 | 2,14 | 1,86 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 9,9% | 9,9% | 10,4% | 11,3% | 24,5% | 23,8% | 22,8% | 22,2% | 24,0% | 24,0% | 23,3% | 22,8% | 21,8% | 20,1% | 19,8% | 22,8% | 17,9% | 18,5% | 16,7% | 16,0% |
| FAVÖK Marjı | 7,9% | 8,2% | 8,5% | 8,8% | 22,6% | 21,1% | 19,2% | 16,2% | 17,7% | 17,2% | 16,7% | 15,7% | 14,5% | 12,8% | 11,4% | 13,4% | 8,6% | 8,8% | 9,9% | 11,1% |
| Net Kâr Marjı | 1,2% | 1,6% | 10,4% | 13,2% | 16,6% | 7,1% | 13,3% | 9,2% | 9,7% | 10,7% | 9,3% | 5,7% | 4,3% | 2,4% | 4,2% | 3,7% | 2,0% | 3,1% | 3,6% | 2,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 3,1% | 6,4% | 13,3% | 1,8% | 5,3% | 11,3% | 5,7% | -3,7% | 5,8% | 2,0% | 0,8% | -1,2% | -4,3% | 0,1% | 2,5% | 4,6% | 6,1% | 0,3% | -7,6% | 2,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Teva Pharmaceutical Industries Limited | 12740,00 | +%0,87 | |
| Bank Leumi Le-Israel B.M. | 7264,00 | +%1,69 | |
| Elbit Systems Ltd | 204400,00 | +%0,97 | |
| Bank Hapoalim BM | 7509,00 | +%2,60 | |
| Mizrahi Tefahot Bank Ltd | 22780,00 | +%3,03 | |
| Azrieli Group Ltd. | 36000,00 | +%1,81 | |
| Phoenix Financial Ltd | 17590,00 | +%3,41 |