MNRVMinrav Group Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar ILS · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $607,74 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₪2,37 Mr | ₪2,64 Mr | ₪2,65 Mr | ₪2,78 Mr | ₪2,61 Mr | ₪1,80 Mr | ₪2,32 Mr | ₪2,11 Mr | ₪1,99 Mr | ₪1,85 Mr | ₪1,90 Mr | ₪1,83 Mr | ₪1,76 Mr | ₪1,65 Mr | ₪1,53 Mr | ₪1,37 Mr | ₪1,18 Mr | ₪1,27 Mr | ₪1,14 Mr | ₪1,30 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₪86,32 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₪1,83 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₪541,18 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₪1,14 Mr | ₪1,29 Mr | ₪1,49 Mr | ₪1,65 Mr | ₪1,54 Mr | ₪779,90 Mn | ₪910,25 Mn | ₪878,76 Mn | ₪795,09 Mn | ₪599,30 Mn | ₪487,21 Mn | ₪444,28 Mn | ₪352,45 Mn | ₪424,44 Mn | ₪468,30 Mn | ₪482,31 Mn | ₪439,19 Mn | ₪496,62 Mn | ₪528,32 Mn | ₪888,66 Mn |
| Net Borç† | ₪964,52 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₪1,83 Mr | ₪1,61 Mr | ₪1,55 Mr | ₪1,47 Mr | ₪952,29 Mn | ₪838,32 Mn | ₪814,63 Mn | ₪781,72 Mn | ₪831,55 Mn | ₪905,24 Mn | ₪802,14 Mn | ₪547,18 Mn | ₪979,06 Mn | ₪775,67 Mn | ₪496,38 Mn | ₪379,64 Mn | ₪575,23 Mn | ₪549,36 Mn | ₪490,12 Mn | ₪432,24 Mn |
| Brüt Kâr | ₪180,84 Mn | ₪46,23 Mn | ₪99,03 Mn | ₪104,30 Mn | ₪46,53 Mn | ₪57,99 Mn | ₪93,55 Mn | ₪115,62 Mn | ₪94,02 Mn | ₪101,85 Mn | ₪103,92 Mn | ₪127,86 Mn | ₪124,35 Mn | ₪70,67 Mn | ₪62,79 Mn | ₪58,22 Mn | ₪73,73 Mn | ₪59,07 Mn | ₪63,09 Mn | ₪77,96 Mn |
| FAVÖK | ₪68,95 Mn | -₪58,88 Mn | ₪8,48 Mn | -₪10,71 Mn | -₪31,25 Mn | -₪8,60 Mn | -₪12,09 Mn | ₪51,90 Mn | ₪33,59 Mn | ₪43,69 Mn | ₪59,08 Mn | ₪79,45 Mn | ₪76,99 Mn | ₪30,52 Mn | ₪29,48 Mn | ₪22,13 Mn | ₪22,63 Mn | ₪556,58 Mn | ₪30,01 Mn | ₪59,08 Mn |
| Net Kâr | ₪18,45 Mn | -₪117,68 Mn | -₪41,51 Mn | -₪78,91 Mn | ₪64,88 Mn | -₪11,45 Mn | ₪80,92 Mn | ₪15,89 Mn | ₪23,72 Mn | ₪35,03 Mn | ₪46,29 Mn | ₪60,28 Mn | ₪63,22 Mn | ₪45,93 Mn | ₪7,27 Mn | -₪1,44 Mn | ₪98,84 Mn | -₪9,69 Mn | ₪56,32 Mn | ₪250.000 |
| Hisse Başı Kâr | 0,24 | — | — | — | 64,43 | -11,37 | 78,56 | 15,47 | 23,08 | 34,09 | 45,56 | 12,55 | 13,20 | 9,57 | 1,49 | -1,46 | 100,05 | -9,84 | 58,12 | 0,26 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₪20,56 Mn | ₪175,62 Mn | ₪111,58 Mn | ₪68,45 Mn | -₪284,44 Mn | -₪267,59 Mn | ₪78,37 Mn | ₪65,80 Mn | ₪8,32 Mn | -₪89,92 Mn | -₪35,57 Mn | ₪6,33 Mn | ₪40,94 Mn | ₪58,79 Mn | ₪49,68 Mn | -₪75,86 Mn | ₪31,76 Mn | ₪16,79 Mn | ₪32,16 Mn | -₪148,52 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₪19,55 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 47,9% | 49,0% | 56,1% | 59,4% | 59,2% | 43,3% | 39,3% | 41,6% | 39,9% | 32,4% | 25,6% | 24,2% | 20,1% | 25,7% | 30,5% | 35,1% | 37,2% | 39,0% | 46,4% | 68,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,77 | 0,61 | 0,58 | 0,53 | 0,37 | 0,47 | 0,35 | 0,37 | 0,42 | 0,49 | 0,42 | 0,30 | 0,56 | 0,47 | 0,32 | 0,28 | 0,49 | 0,43 | 0,43 | 0,33 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 3,38 | 2,98 | 2,86 | 2,71 | 1,76 | 1,55 | 1,51 | 1,44 | 1,54 | 1,67 | 1,48 | 1,01 | 1,81 | 1,43 | 0,92 | 0,70 | 1,06 | 1,02 | 0,91 | 0,80 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 9,9% | 2,9% | 6,4% | 7,1% | 4,9% | 6,9% | 11,5% | 14,8% | 11,3% | 11,3% | 13,0% | 23,4% | 12,7% | 9,1% | 12,7% | 15,3% | 12,8% | 10,8% | 12,9% | 18,0% |
| FAVÖK Marjı | 3,8% | -3,7% | 0,5% | -0,7% | -3,3% | -1,0% | -1,5% | 6,6% | 4,0% | 4,8% | 7,4% | 14,5% | 7,9% | 3,9% | 5,9% | 5,8% | 3,9% | 101,3% | 6,1% | 13,7% |
| Net Kâr Marjı | 1,0% | -7,3% | -2,7% | -5,4% | 6,8% | -1,4% | 9,9% | 2,0% | 2,9% | 3,9% | 5,8% | 11,0% | 6,5% | 5,9% | 1,5% | -0,4% | 17,2% | -1,8% | 11,5% | 0,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -1,1% | 10,9% | 7,2% | 4,7% | -29,9% | -31,9% | 9,6% | 8,4% | 1,0% | -9,9% | -4,4% | 1,2% | 4,2% | 7,6% | 10,0% | -20,0% | 5,5% | 3,1% | 6,6% | -34,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Teva Pharmaceutical Industries Limited | 12740,00 | +%0,87 | |
| Bank Leumi Le-Israel B.M. | 7264,00 | +%1,69 | |
| Elbit Systems Ltd | 204400,00 | +%0,97 | |
| Bank Hapoalim BM | 7509,00 | +%2,60 | |
| Mizrahi Tefahot Bank Ltd | 22780,00 | +%3,03 | |
| Azrieli Group Ltd. | 36000,00 | +%1,81 | |
| Phoenix Financial Ltd | 17590,00 | +%3,41 |