MTAVMEITAV INVESTMENTS HOUSE LTD
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar ILS · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $3,38 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₪6,70 Mr | ₪5,48 Mr | ₪4,88 Mr | ₪4,75 Mr | ₪4,14 Mr | ₪3,53 Mr | ₪3,25 Mr | ₪2,86 Mr | ₪31,50 Mr | ₪30,89 Mr | ₪33,06 Mr | ₪36,91 Mr | ₪31,93 Mr | ₪22,45 Mr | ₪18,41 Mr | ₪903,05 Mn | ₪624,78 Mn | ₪606,85 Mn | ₪862,86 Mn | ₪566,93 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₪352,80 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₪4,53 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₪2,16 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₪3,50 Mr | ₪3,02 Mr | ₪2,75 Mr | ₪2,73 Mr | ₪2,13 Mr | ₪1,56 Mr | ₪1,75 Mr | ₪1,35 Mr | ₪1,33 Mr | ₪1,45 Mr | ₪878,00 Mn | ₪984,00 Mn | ₪31,03 Mr | ₪21,74 Mr | ₪17,87 Mr | ₪372,45 Mn | ₪103,14 Mn | ₪187,62 Mn | ₪247,76 Mn | ₪160,57 Mn |
| Net Borç† | ₪2,53 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₪2,03 Mr | ₪1,63 Mr | ₪1,33 Mr | ₪1,20 Mr | ₪1,14 Mr | ₪1,01 Mr | ₪934,00 Mn | ₪892,00 Mn | ₪878,00 Mn | ₪775,00 Mn | ₪736,00 Mn | ₪788,00 Mn | ₪698,00 Mn | ₪436,00 Mn | ₪457,51 Mn | ₪389,90 Mn | ₪409,43 Mn | ₪146,39 Mn | ₪312,04 Mn | ₪221,93 Mn |
| Brüt Kâr | ₪1,86 Mr | ₪1,50 Mr | ₪1,21 Mr | ₪1,11 Mr | ₪1,05 Mr | ₪924,00 Mn | ₪833,00 Mn | ₪805,00 Mn | ₪639,00 Mn | ₪584,00 Mn | ₪551,00 Mn | — | ₪508,00 Mn | ₪353,00 Mn | ₪369,83 Mn | ₪169,83 Mn | — | ₪142,92 Mn | ₪309,14 Mn | ₪156,01 Mn |
| FAVÖK | ₪1,03 Mr | ₪765,00 Mn | ₪529,00 Mn | ₪414,00 Mn | ₪431,00 Mn | ₪359,00 Mn | ₪295,00 Mn | ₪242,00 Mn | ₪259,00 Mn | ₪226,00 Mn | ₪216,00 Mn | ₪189,00 Mn | ₪161,00 Mn | ₪95,00 Mn | ₪166,27 Mn | ₪103,11 Mn | ₪180,05 Mn | -₪28,38 Mn | ₪129,41 Mn | ₪87,95 Mn |
| Net Kâr | ₪843,00 Mn | ₪256,00 Mn | ₪130,00 Mn | ₪74,00 Mn | -₪414,00 Mn | ₪162,00 Mn | ₪78,00 Mn | ₪67,00 Mn | ₪95,00 Mn | ₪80,00 Mn | ₪88,00 Mn | ₪79,00 Mn | ₪11,00 Mn | ₪27,00 Mn | ₪71,88 Mn | ₪77,23 Mn | ₪148,23 Mn | -₪104,39 Mn | ₪65,75 Mn | ₪43,81 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 10,66 | 3,26 | 1,66 | 1,09 | -6,39 | 2,50 | 1,17 | 1,01 | 1,42 | 1,23 | 1,38 | 1,24 | 0,19 | 0,77 | 2,05 | 2,17 | 4,17 | -2,94 | 1,93 | 1,78 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₪180,00 Mn | -₪581,00 Mn | ₪203,00 Mn | -₪245,00 Mn | -₪342,00 Mn | ₪176,00 Mn | -₪116,00 Mn | ₪29,00 Mn | ₪2,10 Mr | ₪162,00 Mn | ₪123,00 Mn | ₪106,00 Mn | -₪5,53 Mr | ₪40,00 Mn | ₪13,61 Mn | ₪74,44 Mn | ₪31,83 Mn | ₪52,35 Mn | ₪72,11 Mn | ₪35,47 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₪63,00 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 52,3% | 55,2% | 56,3% | 57,5% | 51,5% | 44,1% | 54,0% | 47,2% | 4,2% | 4,7% | 2,7% | 2,7% | 97,2% | 96,8% | 97,1% | 41,2% | 16,5% | 30,9% | 28,7% | 28,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,30 | 0,30 | 0,27 | 0,25 | 0,28 | 0,29 | 0,29 | 0,31 | 0,03 | 0,03 | 0,02 | 0,02 | 0,02 | 0,02 | 0,02 | 0,43 | 0,66 | 0,24 | 0,36 | 0,39 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,94 | 0,76 | 0,61 | 0,56 | 0,53 | 0,47 | 0,43 | 0,41 | 0,41 | 0,36 | 0,34 | 0,36 | 0,32 | 0,20 | 0,21 | 0,18 | 0,19 | 0,07 | 0,14 | 0,10 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 91,5% | 91,5% | 91,2% | 92,4% | 92,2% | 91,1% | 89,2% | 90,2% | 72,8% | 75,4% | 74,9% | — | 72,8% | 81,0% | 80,8% | 43,6% | — | 97,6% | 99,1% | 70,3% |
| FAVÖK Marjı | 51,0% | 46,8% | 39,9% | 34,4% | 37,7% | 35,4% | 31,6% | 27,1% | 29,5% | 29,2% | 29,3% | 24,0% | 23,1% | 21,8% | 36,3% | 26,4% | 44,0% | -19,4% | 41,5% | 39,6% |
| Net Kâr Marjı | 41,5% | 15,7% | 9,8% | 6,2% | -36,2% | 16,0% | 8,4% | 7,5% | 10,8% | 10,3% | 12,0% | 10,0% | 1,6% | 6,2% | 15,7% | 19,8% | 36,2% | -71,3% | 21,1% | 19,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -8,9% | -35,6% | 15,3% | -20,4% | -29,9% | 17,4% | -12,4% | 3,3% | 239,7% | 20,9% | 16,7% | 13,5% | -792,8% | 9,2% | 3,0% | 19,1% | 7,8% | 35,8% | 23,1% | 16,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Teva Pharmaceutical Industries Limited | 12600,00 | -%0,24 | |
| Bank Leumi Le-Israel B.M. | 7224,00 | +%1,13 | |
| Elbit Systems Ltd | 205200,00 | +%1,36 | |
| Bank Hapoalim BM | 7443,00 | +%1,69 | |
| Mizrahi Tefahot Bank Ltd | 22630,00 | +%2,35 | |
| Azrieli Group Ltd. | 36130,00 | +%2,18 | |
| Phoenix Financial Ltd | 17510,00 | +%2,94 |