MTRXMatrix IT Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar ILS · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $3,14 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₪4,61 Mr | ₪4,48 Mr | ₪4,08 Mr | ₪4,00 Mr | ₪3,44 Mr | ₪3,22 Mr | ₪2,96 Mr | ₪2,35 Mr | ₪1,97 Mr | ₪1,91 Mr | ₪1,72 Mr | ₪1,58 Mr | ₪1,51 Mr | ₪1,51 Mr | ₪1,41 Mr | ₪1,20 Mr | ₪1,16 Mr | ₪1,21 Mr | ₪1,25 Mr | ₪830,57 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₪902,94 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₪3,39 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₪1,21 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₪1,12 Mr | ₪1,16 Mr | ₪1,17 Mr | ₪1,40 Mr | ₪1,05 Mr | ₪1,01 Mr | ₪1,01 Mr | ₪593,78 Mn | ₪449,85 Mn | ₪466,07 Mn | ₪430,11 Mn | ₪388,65 Mn | ₪319,85 Mn | ₪354,62 Mn | ₪334,48 Mn | ₪203,34 Mn | ₪278,25 Mn | ₪300,64 Mn | ₪393,07 Mn | ₪97,23 Mn |
| Net Borç† | ₪219,43 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₪6,24 Mr | ₪5,58 Mr | ₪5,23 Mr | ₪4,67 Mr | ₪4,36 Mr | ₪3,85 Mr | ₪3,60 Mr | ₪3,17 Mr | ₪2,86 Mr | ₪2,54 Mr | ₪2,28 Mr | ₪2,10 Mr | ₪1,93 Mr | ₪1,98 Mr | ₪1,76 Mr | ₪1,53 Mr | ₪1,45 Mr | ₪1,43 Mr | ₪1,29 Mr | ₪1,18 Mr |
| Brüt Kâr | ₪863,10 Mn | ₪766,67 Mn | ₪688,99 Mn | ₪612,21 Mn | ₪557,03 Mn | ₪498,48 Mn | ₪460,44 Mn | ₪446,42 Mn | ₪406,17 Mn | ₪377,78 Mn | ₪350,85 Mn | ₪320,73 Mn | ₪314,59 Mn | ₪313,74 Mn | ₪305,35 Mn | ₪289,17 Mn | ₪272,14 Mn | ₪282,10 Mn | ₪276,97 Mn | ₪249,77 Mn |
| FAVÖK | ₪720,94 Mn | ₪636,88 Mn | ₪596,72 Mn | ₪512,52 Mn | ₪477,05 Mn | ₪414,16 Mn | ₪378,71 Mn | ₪251,34 Mn | ₪222,81 Mn | ₪200,19 Mn | ₪184,55 Mn | ₪169,49 Mn | ₪166,92 Mn | ₪170,37 Mn | ₪162,31 Mn | ₪145,24 Mn | ₪131,95 Mn | ₪126,16 Mn | ₪114,86 Mn | ₪103,00 Mn |
| Net Kâr | ₪307,28 Mn | ₪272,42 Mn | ₪227,33 Mn | ₪334,67 Mn | ₪195,34 Mn | ₪172,60 Mn | ₪159,05 Mn | ₪138,32 Mn | ₪123,04 Mn | ₪112,44 Mn | ₪99,78 Mn | ₪89,87 Mn | ₪85,97 Mn | ₪86,42 Mn | ₪96,21 Mn | ₪88,73 Mn | ₪87,37 Mn | ₪67,76 Mn | ₪84,32 Mn | ₪74,70 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 4,81 | 4,29 | 3,58 | 5,30 | 3,09 | 2,74 | 2,54 | 2,23 | 1,99 | 1,84 | 1,64 | 1,49 | 1,43 | 1,44 | 1,60 | 1,49 | 1,49 | 1,16 | 1,45 | 1,35 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₪800,80 Mn | ₪577,68 Mn | ₪457,33 Mn | ₪348,63 Mn | ₪184,14 Mn | ₪498,74 Mn | ₪230,07 Mn | ₪93,50 Mn | ₪161,83 Mn | ₪100,47 Mn | ₪88,37 Mn | ₪68,83 Mn | ₪115,76 Mn | ₪116,39 Mn | ₪6,06 Mn | ₪82,90 Mn | ₪122,62 Mn | ₪89,13 Mn | ₪79,07 Mn | ₪50,23 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₪34,47 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 24,4% | 25,8% | 28,7% | 35,0% | 30,6% | 31,6% | 34,3% | 25,3% | 22,8% | 24,5% | 24,9% | 24,5% | 21,2% | 23,5% | 23,8% | 16,9% | 23,9% | 24,8% | 31,5% | 11,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,35 | 1,25 | 1,28 | 1,17 | 1,27 | 1,20 | 1,21 | 1,35 | 1,45 | 1,34 | 1,32 | 1,33 | 1,28 | 1,31 | 1,25 | 1,27 | 1,25 | 1,18 | 1,04 | 1,42 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 5,14 | 4,59 | 4,31 | 3,85 | 3,59 | 3,17 | 2,96 | 2,61 | 2,35 | 2,09 | 1,88 | 1,73 | 1,59 | 1,63 | 1,45 | 1,26 | 1,19 | 1,18 | 1,06 | 0,97 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 13,8% | 13,7% | 13,2% | 13,1% | 12,8% | 12,9% | 12,8% | 14,1% | 14,2% | 14,8% | 15,4% | 15,3% | 16,3% | 15,8% | 17,4% | 18,9% | 18,8% | 19,8% | 21,5% | 21,2% |
| FAVÖK Marjı | 11,6% | 11,4% | 11,4% | 11,0% | 10,9% | 10,7% | 10,5% | 7,9% | 7,8% | 7,9% | 8,1% | 8,1% | 8,6% | 8,6% | 9,2% | 9,5% | 9,1% | 8,8% | 8,9% | 8,8% |
| Net Kâr Marjı | 4,9% | 4,9% | 4,3% | 7,2% | 4,5% | 4,5% | 4,4% | 4,4% | 4,3% | 4,4% | 4,4% | 4,3% | 4,5% | 4,4% | 5,5% | 5,8% | 6,0% | 4,7% | 6,5% | 6,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 12,8% | 10,4% | 8,7% | 7,5% | 4,2% | 12,9% | 6,4% | 3,0% | 5,7% | 3,9% | 3,9% | 3,3% | 6,0% | 5,9% | 0,3% | 5,4% | 8,5% | 6,2% | 6,1% | 4,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Teva Pharmaceutical Industries Limited | 12600,00 | -%0,24 | |
| Bank Leumi Le-Israel B.M. | 7184,00 | +%0,57 | |
| Elbit Systems Ltd | 201430,00 | -%0,50 | |
| Bank Hapoalim BM | 7394,00 | +%1,02 | |
| Mizrahi Tefahot Bank Ltd | 22450,00 | +%1,54 | |
| Azrieli Group Ltd. | 35840,00 | +%1,36 | |
| Phoenix Financial Ltd | 17280,00 | +%1,59 |