NAWINawi Group Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar ILS · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $518,23 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₪5,39 Mr | ₪4,13 Mr | ₪3,40 Mr | ₪3,43 Mr | ₪3,34 Mr | ₪1,98 Mr | ₪2,59 Mr | ₪2,23 Mr | ₪2,12 Mr | ₪1,76 Mr | ₪1,30 Mr | ₪1,14 Mr | ₪901,25 Mn | ₪651,15 Mn | ₪467,01 Mn | ₪681.000 | ₪20,82 Mn | ₪134,01 Mn | ₪134,62 Mn | ₪123,25 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₪6,07 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₪4,37 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₪1,01 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₪4,33 Mr | ₪3,16 Mr | ₪2,53 Mr | ₪2,70 Mr | ₪2,66 Mr | ₪1,35 Mr | ₪1,99 Mr | ₪1,71 Mr | ₪1,63 Mr | ₪1,28 Mr | ₪927,13 Mn | ₪823,12 Mn | ₪655,65 Mn | ₪475,18 Mn | ₪366,15 Mn | ₪1,83 Mn | ₪5,03 Mn | ₪88,51 Mn | ₪77,55 Mn | ₪74,41 Mn |
| Net Borç† | ₪4,31 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₪524,09 Mn | ₪379,96 Mn | ₪377,67 Mn | ₪253,09 Mn | ₪169,03 Mn | ₪136,02 Mn | ₪154,21 Mn | ₪145,39 Mn | ₪130,96 Mn | ₪115,18 Mn | ₪100,72 Mn | ₪112,20 Mn | ₪98,91 Mn | ₪94,58 Mn | ₪61,63 Mn | -₪345.000 | ₪3,40 Mn | ₪10,01 Mn | ₪7,61 Mn | ₪3,66 Mn |
| Brüt Kâr | ₪516,81 Mn | ₪373,69 Mn | ₪373,07 Mn | ₪248,07 Mn | ₪164,72 Mn | ₪130,66 Mn | ₪145,40 Mn | ₪134,20 Mn | ₪121,52 Mn | ₪112,57 Mn | ₪98,48 Mn | ₪110,18 Mn | ₪97,00 Mn | ₪91,95 Mn | ₪59,42 Mn | -₪633.000 | ₪3,02 Mn | ₪9,58 Mn | ₪7,13 Mn | ₪3,50 Mn |
| FAVÖK | ₪477,82 Mn | ₪343,23 Mn | ₪327,05 Mn | ₪236,61 Mn | ₪164,88 Mn | ₪113,92 Mn | ₪107,31 Mn | ₪108,47 Mn | ₪97,16 Mn | ₪106,29 Mn | ₪90,20 Mn | ₪99,61 Mn | ₪89,56 Mn | ₪85,50 Mn | ₪55,12 Mn | -₪9,64 Mn | -₪4,84 Mn | ₪2,52 Mn | ₪2,58 Mn | -₪1,67 Mn |
| Net Kâr | ₪235,64 Mn | ₪156,81 Mn | ₪142,70 Mn | ₪136,25 Mn | ₪110,11 Mn | ₪74,37 Mn | ₪52,30 Mn | ₪72,12 Mn | ₪59,19 Mn | ₪64,80 Mn | ₪59,09 Mn | ₪63,44 Mn | ₪59,86 Mn | ₪52,17 Mn | ₪45,13 Mn | -₪9,72 Mn | -₪6,88 Mn | -₪4,17 Mn | -₪4,15 Mn | -₪3,65 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 7,20 | 4,79 | 4,36 | 4,16 | 3,36 | 2,27 | 1,60 | 2,20 | 1,81 | 2,34 | 2,14 | 2,30 | 2,18 | 1,93 | 1,67 | -8,11 | -5,75 | -2,32 | -2,32 | -2,71 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₪1,07 Mr | -₪696,24 Mn | ₪296,48 Mn | -₪21,10 Mn | -₪1,07 Mr | ₪667,55 Mn | -₪164,05 Mn | -₪61,66 Mn | -₪324,48 Mn | -₪416,32 Mn | -₪76,64 Mn | -₪142,78 Mn | -₪179,86 Mn | -₪101,23 Mn | -₪415,09 Mn | ₪6,92 Mn | ₪40,43 Mn | -₪16,56 Mn | -₪47,60 Mn | -₪26,95 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₪4,34 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 80,3% | 76,5% | 74,3% | 78,8% | 79,5% | 68,1% | 76,8% | 77,0% | 76,7% | 72,9% | 71,3% | 72,2% | 72,7% | 73,0% | 78,4% | 268,6% | 24,1% | 66,0% | 57,6% | 60,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,10 | 0,09 | 0,11 | 0,07 | 0,05 | 0,07 | 0,06 | 0,07 | 0,06 | 0,07 | 0,08 | 0,10 | 0,11 | 0,15 | 0,13 | -0,51 | 0,16 | 0,07 | 0,06 | 0,03 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,52 | 0,37 | 0,37 | 0,25 | 0,17 | 0,13 | 0,15 | 0,14 | 0,13 | 0,11 | 0,10 | 0,11 | 0,10 | 0,09 | 0,06 | -0,00 | 0,00 | 0,01 | 0,01 | 0,00 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 98,6% | 98,3% | 98,8% | 98,0% | 97,4% | 96,1% | 94,3% | 92,3% | 92,8% | 97,7% | 97,8% | 98,2% | 98,1% | 97,2% | 96,4% | 183,5% | 89,0% | 95,7% | 93,7% | 95,5% |
| FAVÖK Marjı | 91,2% | 90,3% | 86,6% | 93,5% | 97,5% | 83,7% | 69,6% | 74,6% | 74,2% | 92,3% | 89,6% | 88,8% | 90,5% | 90,4% | 89,4% | 2.794,8% | -142,4% | 25,2% | 33,9% | -45,7% |
| Net Kâr Marjı | 45,0% | 41,3% | 37,8% | 53,8% | 65,1% | 54,7% | 33,9% | 49,6% | 45,2% | 56,3% | 58,7% | 56,5% | 60,5% | 55,2% | 73,2% | 2.817,1% | -202,5% | -41,6% | -54,6% | -99,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -204,7% | -183,2% | 78,5% | -8,3% | -633,2% | 490,8% | -106,4% | -42,4% | -247,8% | -361,5% | -76,1% | -127,3% | -181,8% | -107,0% | -673,5% | -2.004,6% | 1.190,2% | -165,4% | -625,5% | -736,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Teva Pharmaceutical Industries Limited | 12740,00 | +%0,87 | |
| Bank Leumi Le-Israel B.M. | 7264,00 | +%1,69 | |
| Elbit Systems Ltd | 204400,00 | +%0,97 | |
| Bank Hapoalim BM | 7509,00 | +%2,60 | |
| Mizrahi Tefahot Bank Ltd | 22780,00 | +%3,03 | |
| Azrieli Group Ltd. | 36000,00 | +%1,81 | |
| Phoenix Financial Ltd | 17590,00 | +%3,41 |