NFTANaphtha Israel Petroleum Corp Ltd
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar ILS · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $764,99 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₪5,72 Mr | ₪5,95 Mr | ₪5,73 Mr | ₪5,56 Mr | ₪5,46 Mr | ₪5,97 Mr | ₪6,15 Mr | ₪7,42 Mr | ₪6,96 Mr | ₪7,56 Mr | ₪7,34 Mr | ₪7,40 Mr | ₪6,59 Mr | ₪5,40 Mr | ₪3,23 Mr | ₪1,36 Mr | ₪1,36 Mr | ₪1,01 Mr | ₪866,53 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₪588,38 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₪2,79 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₪2,94 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₪1,40 Mr | ₪1,34 Mr | ₪1,54 Mr | ₪1,59 Mr | ₪1,84 Mr | ₪2,41 Mr | ₪2,47 Mr | ₪3,11 Mr | ₪3,37 Mr | ₪2,55 Mr | ₪3,08 Mr | ₪3,57 Mr | ₪3,68 Mr | ₪2,62 Mr | ₪1,28 Mr | ₪419,19 Mn | ₪445,62 Mn | ₪577,18 Mn | ₪232,99 Mn |
| Net Borç† | ₪505,50 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | ₪2,27 Mr | ₪2,45 Mr | ₪2,04 Mr | ₪1,85 Mr | ₪1,36 Mr | ₪1,64 Mr | ₪2,10 Mr | ₪2,08 Mr | ₪1,89 Mr | ₪1,91 Mr | ₪1,83 Mr | ₪1,79 Mr | ₪1,17 Mr | ₪222,62 Mn | ₪196,39 Mn | ₪190,23 Mn | ₪160,91 Mn | ₪220,60 Mn | ₪107,19 Mn |
| Brüt Kâr | ₪1,18 Mr | ₪1,33 Mr | ₪1,22 Mr | ₪1,29 Mr | ₪949,95 Mn | ₪1,23 Mr | ₪1,54 Mr | ₪1,57 Mr | ₪1,43 Mr | ₪1,43 Mr | ₪1,32 Mr | ₪1,28 Mr | ₪795,34 Mn | ₪61,23 Mn | ₪68,47 Mn | ₪49,53 Mn | ₪38,12 Mn | ₪72,19 Mn | ₪46,77 Mn |
| FAVÖK | ₪907,70 Mn | ₪1,05 Mr | ₪980,37 Mn | ₪1,05 Mr | ₪822,23 Mn | ₪1,35 Mr | ₪1,70 Mr | ₪1,74 Mr | ₪1,60 Mr | ₪1,62 Mr | ₪1,49 Mr | ₪1,42 Mr | ₪890,32 Mn | ₪52,20 Mn | ₪64,43 Mn | ₪65,23 Mn | ₪60,97 Mn | ₪120,51 Mn | ₪55,77 Mn |
| Net Kâr | ₪222,69 Mn | ₪337,72 Mn | ₪166,04 Mn | ₪233,07 Mn | ₪414,82 Mn | ₪220,85 Mn | ₪333,71 Mn | ₪287,22 Mn | ₪128,66 Mn | ₪226,51 Mn | ₪123,35 Mn | ₪72,83 Mn | ₪44,82 Mn | ₪2,64 Mn | ₪47,70 Mn | ₪15,48 Mn | ₪57,97 Mn | -₪87,03 Mn | ₪1,70 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 2,34 | 3,55 | 1,75 | 2,46 | 4,41 | 2,29 | 3,40 | 2,93 | 1,31 | 2,32 | 1,26 | 0,75 | 0,46 | 0,03 | 0,56 | 0,19 | 0,79 | -1,51 | 0,03 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₪743,00 Mn | ₪573,60 Mn | ₪448,75 Mn | ₪738,41 Mn | ₪372,18 Mn | ₪751,51 Mn | ₪1,30 Mr | ₪1,30 Mr | ₪1,12 Mr | ₪1,04 Mr | ₪837,92 Mn | ₪771,34 Mn | -₪175,50 Mn | -₪1,48 Mr | -₪1,17 Mr | ₪33,35 Mn | ₪90,83 Mn | -₪269,59 Mn | -₪327,15 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₪146,25 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 24,4% | 22,5% | 27,0% | 28,5% | 33,6% | 40,4% | 40,2% | 41,9% | 48,4% | 33,8% | 42,0% | 48,3% | 55,9% | 48,5% | 39,6% | 30,7% | 32,8% | 57,1% | 26,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,40 | 0,41 | 0,36 | 0,33 | 0,25 | 0,27 | 0,34 | 0,28 | 0,27 | 0,25 | 0,25 | 0,24 | 0,18 | 0,04 | 0,06 | 0,14 | 0,12 | 0,22 | 0,12 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,77 | 0,84 | 0,70 | 0,63 | 0,46 | 0,56 | 0,71 | 0,71 | 0,64 | 0,65 | 0,62 | 0,61 | 0,40 | 0,08 | 0,07 | 0,06 | 0,05 | 0,08 | 0,04 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 52,0% | 54,4% | 59,6% | 69,5% | 69,9% | 74,9% | 73,6% | 75,2% | 75,6% | 75,3% | 72,1% | 71,4% | 68,2% | 27,5% | 34,9% | 26,0% | 23,7% | 32,7% | 43,6% |
| FAVÖK Marjı | 40,1% | 42,8% | 48,0% | 57,0% | 60,5% | 82,5% | 80,9% | 83,6% | 84,6% | 84,9% | 81,1% | 79,2% | 76,3% | 23,4% | 32,8% | 34,3% | 37,9% | 54,6% | 52,0% |
| Net Kâr Marjı | 9,8% | 13,8% | 8,1% | 12,6% | 30,5% | 13,5% | 15,9% | 13,8% | 6,8% | 11,9% | 6,7% | 4,1% | 3,8% | 1,2% | 24,3% | 8,1% | 36,0% | -39,5% | 1,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 32,8% | 23,4% | 21,9% | 39,9% | 27,4% | 45,9% | 62,1% | 62,3% | 59,1% | 54,6% | 45,8% | 43,1% | -15,0% | -666,1% | -595,2% | 17,5% | 56,4% | -122,2% | -305,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Teva Pharmaceutical Industries Limited | 12740,00 | +%0,87 | |
| Bank Leumi Le-Israel B.M. | 7264,00 | +%1,69 | |
| Elbit Systems Ltd | 204400,00 | +%0,97 | |
| Bank Hapoalim BM | 7509,00 | +%2,60 | |
| Mizrahi Tefahot Bank Ltd | 22780,00 | +%3,03 | |
| Azrieli Group Ltd. | 36000,00 | +%1,81 | |
| Phoenix Financial Ltd | 17590,00 | +%3,41 |