NISANissan Medical Industries Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar ILS · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $28,26 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₪617,94 Mn | ₪710,90 Mn | ₪708,72 Mn | ₪739,57 Mn | ₪733,24 Mn | ₪703,44 Mn | ₪704,30 Mn | ₪735,85 Mn | ₪719,93 Mn | ₪803,01 Mn | ₪762,69 Mn | ₪524,21 Mn | ₪500,64 Mn | ₪458,14 Mn | ₪483,19 Mn | ₪437,24 Mn | ₪481,36 Mn | ₪467,61 Mn | ₪480,51 Mn | ₪538,11 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₪17,70 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₪310,82 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₪307,12 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₪189,76 Mn | ₪202,50 Mn | ₪198,26 Mn | ₪251,08 Mn | ₪240,84 Mn | ₪240,66 Mn | ₪292,06 Mn | ₪315,66 Mn | ₪355,59 Mn | ₪413,69 Mn | ₪384,06 Mn | ₪250,09 Mn | ₪256,02 Mn | ₪281,83 Mn | ₪298,80 Mn | ₪273,65 Mn | ₪280,97 Mn | ₪288,27 Mn | ₪297,38 Mn | ₪342,07 Mn |
| Net Borç† | ₪172,06 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₪651,78 Mn | ₪664,08 Mn | ₪733,91 Mn | ₪684,65 Mn | ₪668,37 Mn | ₪721,48 Mn | ₪605,46 Mn | ₪658,39 Mn | ₪584,39 Mn | ₪509,48 Mn | ₪529,96 Mn | ₪512,21 Mn | ₪466,79 Mn | ₪473,09 Mn | ₪432,26 Mn | ₪385,56 Mn | ₪423,83 Mn | ₪395,38 Mn | ₪379,72 Mn | ₪212,76 Mn |
| Brüt Kâr | ₪86,88 Mn | ₪96,35 Mn | ₪133,88 Mn | ₪81,35 Mn | ₪142,59 Mn | ₪179,44 Mn | ₪93,61 Mn | ₪117,69 Mn | ₪87,63 Mn | ₪105,06 Mn | ₪152,71 Mn | ₪120,86 Mn | ₪107,44 Mn | ₪96,93 Mn | ₪90,68 Mn | ₪76,84 Mn | ₪97,60 Mn | ₪66,53 Mn | ₪56,56 Mn | ₪40,28 Mn |
| FAVÖK | ₪46,64 Mn | ₪55,16 Mn | ₪90,07 Mn | ₪24,26 Mn | ₪88,94 Mn | ₪135,11 Mn | ₪62,87 Mn | ₪86,85 Mn | ₪53,65 Mn | ₪73,07 Mn | ₪113,10 Mn | ₪83,62 Mn | ₪75,42 Mn | ₪65,15 Mn | ₪63,35 Mn | ₪50,29 Mn | ₪67,59 Mn | ₪33,59 Mn | ₪26,78 Mn | ₪15,61 Mn |
| Net Kâr | ₪4,17 Mn | ₪7,91 Mn | ₪5,65 Mn | -₪36,05 Mn | ₪36,01 Mn | ₪56,85 Mn | ₪15,71 Mn | ₪25,10 Mn | ₪12,71 Mn | ₪17,91 Mn | ₪37,13 Mn | ₪603.000 | ₪46,70 Mn | ₪11,17 Mn | ₪5,04 Mn | -₪4,09 Mn | ₪9,74 Mn | -₪5,28 Mn | -₪10,70 Mn | -₪1,96 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,46 | 0,87 | 0,62 | -3,97 | 3,93 | 6,26 | 1,73 | 2,76 | 1,40 | 1,97 | 4,09 | 0,07 | 5,14 | 1,23 | 0,55 | -0,50 | 1,10 | -0,69 | -1,64 | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₪24,21 Mn | ₪6,96 Mn | ₪79,58 Mn | -₪8,54 Mn | ₪5,19 Mn | ₪98,93 Mn | ₪33,74 Mn | ₪61,87 Mn | ₪26,34 Mn | -₪26,37 Mn | -₪99,36 Mn | -₪7,94 Mn | ₪50,21 Mn | ₪51,13 Mn | ₪3,87 Mn | ₪4,17 Mn | ₪38,50 Mn | ₪9,16 Mn | -₪5,98 Mn | -₪37,30 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₪26,13 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 30,7% | 28,5% | 28,0% | 33,9% | 32,8% | 34,2% | 41,5% | 42,9% | 49,4% | 51,5% | 50,4% | 47,7% | 51,1% | 61,5% | 61,8% | 62,6% | 58,4% | 61,6% | 61,9% | 63,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,05 | 0,93 | 1,04 | 0,93 | 0,91 | 1,03 | 0,86 | 0,89 | 0,81 | 0,63 | 0,69 | 0,98 | 0,93 | 1,03 | 0,89 | 0,88 | 0,88 | 0,85 | 0,79 | 0,40 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,12 | 2,16 | 2,39 | 2,23 | 2,18 | 2,35 | 1,97 | 2,14 | 1,90 | 1,66 | 1,73 | 1,67 | 1,52 | 1,54 | 1,41 | 1,26 | 1,38 | 1,29 | 1,24 | 0,69 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 13,3% | 14,5% | 18,2% | 11,9% | 21,3% | 24,9% | 15,5% | 17,9% | 15,0% | 20,6% | 28,8% | 23,6% | 23,0% | 20,5% | 21,0% | 19,9% | 23,0% | 16,8% | 14,9% | 18,9% |
| FAVÖK Marjı | 7,2% | 8,3% | 12,3% | 3,5% | 13,3% | 18,7% | 10,4% | 13,2% | 9,2% | 14,3% | 21,3% | 16,3% | 16,2% | 13,8% | 14,7% | 13,0% | 15,9% | 8,5% | 7,1% | 7,3% |
| Net Kâr Marjı | 0,6% | 1,2% | 0,8% | -5,3% | 5,4% | 7,9% | 2,6% | 3,8% | 2,2% | 3,5% | 7,0% | 0,1% | 10,0% | 2,4% | 1,2% | -1,1% | 2,3% | -1,3% | -2,8% | -0,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 3,7% | 1,0% | 10,8% | -1,2% | 0,8% | 13,7% | 5,6% | 9,4% | 4,5% | -5,2% | -18,7% | -1,5% | 10,8% | 10,8% | 0,9% | 1,1% | 9,1% | 2,3% | -1,6% | -17,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Teva Pharmaceutical Industries Limited | 12740,00 | +%0,87 | |
| Bank Leumi Le-Israel B.M. | 7264,00 | +%1,69 | |
| Elbit Systems Ltd | 204400,00 | +%0,97 | |
| Bank Hapoalim BM | 7509,00 | +%2,60 | |
| Mizrahi Tefahot Bank Ltd | 22780,00 | +%3,03 | |
| Azrieli Group Ltd. | 36000,00 | +%1,81 | |
| Phoenix Financial Ltd | 17590,00 | +%3,41 |