NSTRNorstar Holdings, Inc.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar ILS · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $154,44 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₪33,29 Mr | ₪36,07 Mr | ₪39,00 Mr | ₪39,72 Mr | ₪41,36 Mr | ₪40,60 Mr | ₪42,80 Mr | ₪49,52 Mr | ₪49,06 Mr | ₪87,06 Mr | ₪84,60 Mr | ₪70,40 Mr | ₪68,81 Mr | ₪71,53 Mr | ₪67,21 Mr | ₪53,32 Mr | ₪52,45 Mr | ₪45,49 Mr | ₪49,47 Mr | ₪24,29 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₪879,00 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₪24,61 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₪8,69 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₪22,48 Mr | ₪23,88 Mr | ₪23,83 Mr | ₪25,08 Mr | ₪25,18 Mr | ₪25,78 Mr | ₪24,13 Mr | ₪29,81 Mr | ₪26,08 Mr | ₪37,25 Mr | ₪43,72 Mr | ₪35,85 Mr | ₪41,46 Mr | ₪44,13 Mr | ₪43,27 Mr | ₪35,76 Mr | ₪37,17 Mr | ₪32,70 Mr | ₪29,74 Mr | ₪17,27 Mr |
| Net Borç† | ₪21,48 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₪2,48 Mr | ₪2,72 Mr | ₪2,44 Mr | ₪2,31 Mr | ₪2,31 Mr | ₪2,42 Mr | ₪2,77 Mr | ₪2,85 Mr | ₪2,92 Mr | ₪2,88 Mr | ₪5,04 Mr | ₪6,48 Mr | ₪7,28 Mr | ₪7,00 Mr | ₪6,50 Mr | ₪5,29 Mr | ₪5,48 Mr | ₪5,07 Mr | ₪3,71 Mr | ₪2,55 Mr |
| Brüt Kâr | ₪1,61 Mr | ₪1,90 Mr | ₪1,64 Mr | ₪1,56 Mr | ₪1,61 Mr | ₪1,73 Mr | ₪1,97 Mr | ₪1,99 Mr | ₪2,03 Mr | ₪1,99 Mr | ₪3,40 Mr | ₪3,21 Mr | ₪3,90 Mr | ₪3,60 Mr | ₪3,53 Mr | ₪3,09 Mr | ₪3,54 Mr | ₪3,21 Mr | ₪2,43 Mr | ₪1,22 Mr |
| FAVÖK | ₪1,22 Mr | ₪1,42 Mr | ₪815,00 Mn | ₪1,21 Mr | ₪1,25 Mr | ₪1,29 Mr | ₪1,59 Mr | ₪1,61 Mr | ₪1,52 Mr | ₪1,37 Mr | ₪2,82 Mr | ₪2,63 Mr | ₪3,36 Mr | ₪3,05 Mr | ₪2,80 Mr | ₪2,48 Mr | ₪2,98 Mr | ₪2,77 Mr | ₪1,91 Mr | ₪1,44 Mr |
| Net Kâr | -₪23,00 Mn | -₪57,00 Mn | -₪665,00 Mn | -₪768,00 Mn | ₪354,00 Mn | -₪474,00 Mn | ₪400,00 Mn | -₪269,00 Mn | ₪214,00 Mn | ₪481,00 Mn | ₪381,00 Mn | -₪157,00 Mn | ₪542,00 Mn | ₪438,00 Mn | ₪103,00 Mn | ₪529,00 Mn | ₪523,00 Mn | -₪1,12 Mr | ₪555,00 Mn | ₪277,72 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,37 | -0,91 | -11,11 | -18,83 | 10,37 | -16,22 | 14,74 | -10,16 | 7,69 | 17,68 | 14,10 | -6,07 | 21,51 | 17,00 | 3,18 | 24,83 | 23,85 | -51,95 | 24,76 | 12,31 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₪416,00 Mn | ₪482,00 Mn | ₪447,00 Mn | ₪430,00 Mn | ₪276,00 Mn | ₪269,00 Mn | ₪784,00 Mn | ₪359,00 Mn | ₪630,00 Mn | ₪1,88 Mr | ₪1,51 Mr | ₪897,00 Mn | ₪1,15 Mr | ₪1,20 Mr | ₪1,08 Mr | ₪727,00 Mn | ₪748,00 Mn | ₪418,00 Mn | -₪6,60 Mr | -₪4,46 Mr |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₪11,00 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 67,5% | 66,2% | 61,1% | 63,1% | 60,9% | 63,5% | 56,4% | 60,2% | 53,2% | 42,8% | 51,7% | 50,9% | 60,3% | 61,7% | 64,4% | 67,1% | 70,9% | 71,9% | 60,1% | 71,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,07 | 0,08 | 0,06 | 0,06 | 0,06 | 0,06 | 0,06 | 0,06 | 0,06 | 0,03 | 0,06 | 0,09 | 0,11 | 0,10 | 0,10 | 0,10 | 0,10 | 0,11 | 0,08 | 0,11 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,29 | 0,31 | 0,28 | 0,27 | 0,27 | 0,28 | 0,32 | 0,33 | 0,34 | 0,33 | 0,58 | 0,75 | 0,84 | 0,81 | 0,75 | 0,61 | 0,63 | 0,58 | 0,43 | 0,29 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 64,7% | 69,6% | 67,2% | 67,6% | 69,7% | 71,5% | 71,1% | 69,6% | 69,5% | 69,1% | 67,3% | 49,5% | 53,5% | 51,5% | 54,4% | 58,5% | 64,5% | 63,3% | 65,4% | 47,9% |
| FAVÖK Marjı | 49,2% | 52,1% | 33,4% | 52,5% | 54,1% | 53,4% | 57,5% | 56,5% | 52,2% | 47,5% | 56,0% | 40,6% | 46,1% | 43,6% | 43,1% | 46,9% | 54,5% | 54,5% | 51,5% | 56,3% |
| Net Kâr Marjı | -0,9% | -2,1% | -27,2% | -33,3% | 15,3% | -19,6% | 14,5% | -9,4% | 7,3% | 16,7% | 7,6% | -2,4% | 7,4% | 6,3% | 1,6% | 10,0% | 9,5% | -22,1% | 14,9% | 10,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 16,7% | 17,7% | 18,3% | 18,6% | 11,9% | 11,1% | 28,3% | 12,6% | 21,6% | 65,2% | 29,9% | 13,8% | 15,8% | 17,1% | 16,7% | 13,8% | 13,7% | 8,2% | -177,7% | -174,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Teva Pharmaceutical Industries Limited | 12640,00 | -%0,78 | |
| Bank Leumi Le-Israel B.M. | 7280,00 | +%0,22 | |
| Elbit Systems Ltd | 218500,00 | +%6,90 | |
| Bank Hapoalim BM | 7572,00 | +%0,84 | |
| Mizrahi Tefahot Bank Ltd | 23020,00 | +%1,05 | |
| Azrieli Group Ltd. | 36150,00 | +%0,42 | |
| Phoenix Financial Ltd | 17930,00 | +%1,93 |