NTONeto M.E. Holdings Ltd
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar ILS · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $209,79 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₪2,35 Mr | ₪2,07 Mr | ₪1,93 Mr | ₪1,92 Mr | ₪1,69 Mr | ₪1,65 Mr | ₪1,57 Mr | ₪1,50 Mr | ₪1,43 Mr | ₪1,42 Mr | ₪1,36 Mr | ₪1,12 Mr | ₪1,14 Mr | ₪1,16 Mr | ₪965,03 Mn | ₪943,88 Mn | ₪855,07 Mn | ₪866,65 Mn | ₪788,90 Mn | ₪735,45 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₪24,50 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₪1,04 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₪1,31 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₪492,69 Mn | ₪449,29 Mn | ₪649,27 Mn | ₪785,80 Mn | ₪610,79 Mn | ₪404,21 Mn | ₪429,62 Mn | ₪233,39 Mn | ₪289,75 Mn | ₪227,85 Mn | ₪218,81 Mn | ₪58,58 Mn | ₪146,45 Mn | ₪249,82 Mn | ₪126,48 Mn | ₪167,67 Mn | ₪186,39 Mn | ₪259,58 Mn | ₪302,34 Mn | ₪357,83 Mn |
| Net Borç† | ₪468,12 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₪5,22 Mr | ₪4,81 Mr | ₪4,38 Mr | ₪4,20 Mr | ₪3,55 Mr | ₪3,24 Mr | ₪2,85 Mr | ₪2,59 Mr | ₪2,45 Mr | ₪2,55 Mr | ₪2,51 Mr | ₪2,35 Mr | ₪2,31 Mr | ₪2,05 Mr | ₪1,78 Mr | ₪1,68 Mr | ₪1,62 Mr | ₪1,69 Mr | ₪1,47 Mr | ₪1,49 Mr |
| Brüt Kâr | ₪668,45 Mn | ₪624,24 Mn | ₪455,07 Mn | ₪482,00 Mn | ₪516,56 Mn | ₪463,52 Mn | ₪381,45 Mn | ₪357,24 Mn | ₪356,39 Mn | ₪353,74 Mn | ₪316,55 Mn | ₪295,81 Mn | ₪283,13 Mn | ₪239,33 Mn | ₪264,76 Mn | ₪298,75 Mn | ₪199,21 Mn | ₪291,73 Mn | ₪275,89 Mn | ₪272,93 Mn |
| FAVÖK | ₪373,25 Mn | ₪343,00 Mn | ₪197,45 Mn | ₪229,40 Mn | ₪299,99 Mn | ₪258,20 Mn | ₪175,25 Mn | ₪150,64 Mn | ₪158,62 Mn | ₪160,92 Mn | ₪144,07 Mn | ₪126,29 Mn | ₪115,04 Mn | ₪90,15 Mn | ₪122,88 Mn | ₪157,49 Mn | ₪153,50 Mn | ₪141,42 Mn | ₪127,50 Mn | ₪107,00 Mn |
| Net Kâr | ₪86,70 Mn | ₪81,40 Mn | ₪43,03 Mn | ₪61,59 Mn | ₪91,49 Mn | ₪127,28 Mn | ₪84,46 Mn | ₪82,28 Mn | ₪78,69 Mn | ₪98,68 Mn | ₪93,72 Mn | ₪61,78 Mn | ₪62,70 Mn | ₪35,24 Mn | ₪67,96 Mn | ₪76,73 Mn | ₪71,87 Mn | ₪71,15 Mn | ₪105,69 Mn | ₪48,43 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 25,98 | 24,47 | 12,93 | 17,92 | 26,77 | 37,35 | 24,79 | 24,15 | 23,10 | 28,96 | 27,51 | 18,13 | 18,40 | 9,97 | 19,17 | 21,64 | 20,27 | 20,07 | 29,81 | 13,66 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₪116,18 Mn | ₪252,73 Mn | ₪141,33 Mn | -₪113,35 Mn | ₪49,11 Mn | ₪107,05 Mn | ₪99,28 Mn | ₪155,03 Mn | ₪18,11 Mn | ₪43,60 Mn | ₪37,61 Mn | ₪114,69 Mn | ₪119,42 Mn | -₪109,30 Mn | ₪46,45 Mn | ₪98,12 Mn | ₪90,18 Mn | ₪61,15 Mn | ₪19,45 Mn | ₪49,04 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₪45,92 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 21,0% | 21,7% | 33,7% | 41,0% | 36,0% | 24,4% | 27,3% | 15,6% | 20,3% | 16,0% | 16,0% | 5,2% | 12,8% | 21,5% | 13,1% | 17,8% | 21,8% | 30,0% | 38,3% | 48,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 2,22 | 2,32 | 2,27 | 2,19 | 2,10 | 1,96 | 1,81 | 1,73 | 1,71 | 1,79 | 1,84 | 2,10 | 2,02 | 1,76 | 1,85 | 1,78 | 1,90 | 1,95 | 1,86 | 2,03 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 4,00 | 3,68 | 3,35 | 3,21 | 2,72 | 2,48 | 2,18 | 1,98 | 1,87 | 1,95 | 1,92 | 1,80 | 1,77 | 1,57 | 1,37 | 1,29 | 1,24 | 1,29 | 1,12 | 1,14 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 12,8% | 13,0% | 10,4% | 11,5% | 14,5% | 14,3% | 13,4% | 13,8% | 14,6% | 13,9% | 12,6% | 12,6% | 12,2% | 11,7% | 14,8% | 17,8% | 12,3% | 17,3% | 18,8% | 18,3% |
| FAVÖK Marjı | 7,1% | 7,1% | 4,5% | 5,5% | 8,4% | 8,0% | 6,2% | 5,8% | 6,5% | 6,3% | 5,7% | 5,4% | 5,0% | 4,4% | 6,9% | 9,4% | 9,5% | 8,4% | 8,7% | 7,2% |
| Net Kâr Marjı | 1,7% | 1,7% | 1,0% | 1,5% | 2,6% | 3,9% | 3,0% | 3,2% | 3,2% | 3,9% | 3,7% | 2,6% | 2,7% | 1,7% | 3,8% | 4,6% | 4,4% | 4,2% | 7,2% | 3,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -2,2% | 5,3% | 3,2% | -2,7% | 1,4% | 3,3% | 3,5% | 6,0% | 0,7% | 1,7% | 1,5% | 4,9% | 5,2% | -5,3% | 2,6% | 5,8% | 5,6% | 3,6% | 1,3% | 3,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Teva Pharmaceutical Industries Limited | 12640,00 | -%0,78 | |
| Bank Leumi Le-Israel B.M. | 7290,00 | +%0,36 | |
| Elbit Systems Ltd | 216410,00 | +%5,88 | |
| Bank Hapoalim BM | 7584,00 | +%1,00 | |
| Mizrahi Tefahot Bank Ltd | 23030,00 | +%1,10 | |
| Azrieli Group Ltd. | 36150,00 | +%0,42 | |
| Phoenix Financial Ltd | 17920,00 | +%1,88 |