OPALOpal Balance Investments Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar ILS · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $100,35 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₪606,29 Mn | ₪435,76 Mn | ₪372,34 Mn | ₪505,93 Mn | ₪486,38 Mn | ₪339,09 Mn | ₪373,47 Mn | ₪313,63 Mn | ₪239,04 Mn | ₪180,50 Mn | ₪142,28 Mn | ₪58,01 Mn | ₪41,66 Mn | ₪54.000 | ₪52.000 | ₪52,13 Mn | ₪169,72 Mn | ₪210,48 Mn | ₪198,39 Mn | ₪134,26 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₪12,29 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₪365,03 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₪241,27 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₪349,70 Mn | ₪202,20 Mn | ₪156,22 Mn | ₪303,13 Mn | ₪297,94 Mn | ₪167,79 Mn | ₪234,06 Mn | ₪232,07 Mn | ₪171,83 Mn | ₪128,35 Mn | ₪109,97 Mn | ₪39,26 Mn | ₪30,12 Mn | ₪0,00 | ₪1,20 Mn | ₪287.000 | ₪463.000 | ₪1,90 Mn | ₪68,13 Mn | ₪79,85 Mn |
| Net Borç† | ₪337,41 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₪102,25 Mn | ₪83,39 Mn | ₪92,92 Mn | ₪90,86 Mn | ₪67,51 Mn | ₪57,68 Mn | ₪66,59 Mn | ₪60,55 Mn | ₪48,88 Mn | ₪41,39 Mn | ₪34,90 Mn | ₪16,04 Mn | ₪13,91 Mn | ₪0,00 | ₪61,80 Mn | ₪135,63 Mn | ₪439,33 Mn | ₪384,37 Mn | ₪327,69 Mn | ₪179,99 Mn |
| Brüt Kâr | ₪84,73 Mn | ₪67,58 Mn | ₪73,02 Mn | ₪75,86 Mn | ₪59,80 Mn | ₪51,14 Mn | ₪56,95 Mn | ₪52,66 Mn | ₪41,42 Mn | — | — | — | — | ₪0,00 | ₪6,72 Mn | ₪13,46 Mn | ₪51,02 Mn | ₪48,82 Mn | ₪46,69 Mn | ₪11,61 Mn |
| FAVÖK | ₪59,74 Mn | ₪43,54 Mn | ₪37,06 Mn | ₪40,06 Mn | ₪37,87 Mn | ₪29,96 Mn | ₪36,28 Mn | ₪30,63 Mn | ₪21,29 Mn | ₪19,13 Mn | ₪14,08 Mn | ₪8,48 Mn | ₪8,27 Mn | — | — | — | — | — | — | — |
| Net Kâr | ₪40,40 Mn | ₪30,86 Mn | ₪26,38 Mn | ₪28,99 Mn | ₪26,95 Mn | ₪20,57 Mn | ₪26,58 Mn | ₪22,73 Mn | ₪16,00 Mn | ₪13,92 Mn | ₪10,55 Mn | ₪5,98 Mn | -₪2,16 Mn | -₪621.000 | ₪53,08 Mn | -₪49,17 Mn | -₪85,69 Mn | -₪64,07 Mn | -₪9,95 Mn | -₪36,43 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,39 | 0,30 | 0,25 | 0,28 | 0,26 | 0,20 | 0,30 | 0,28 | 0,20 | 0,18 | 0,15 | 0,13 | -0,14 | -0,19 | 9,00 | -974,00 | -1.697,00 | -1.271,00 | -197,10 | -721,40 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₪44,84 Mn | -₪33,89 Mn | ₪156,18 Mn | -₪3,80 Mn | -₪117,50 Mn | ₪53,83 Mn | ₪24,84 Mn | ₪22,85 Mn | ₪14,74 Mn | -₪18,57 Mn | -₪22,59 Mn | -₪7,75 Mn | -₪3,78 Mn | -₪285.000 | ₪150.000 | -₪35,65 Mn | -₪9,69 Mn | -₪26,14 Mn | -₪30,96 Mn | -₪29,00 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₪1,33 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 57,7% | 46,4% | 42,0% | 59,9% | 61,3% | 49,5% | 62,7% | 74,0% | 71,9% | 71,1% | 77,3% | 67,7% | 72,3% | 0,0% | 2.303,8% | 0,6% | 0,3% | 0,9% | 34,3% | 59,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,17 | 0,19 | 0,25 | 0,18 | 0,14 | 0,17 | 0,18 | 0,19 | 0,20 | 0,23 | 0,25 | 0,28 | 0,33 | 0,00 | 1.188,52 | 2,60 | 2,59 | 1,83 | 1,65 | 1,34 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,42 | 0,35 | 0,39 | 0,38 | 0,28 | 0,24 | 0,28 | 0,25 | 0,20 | 0,17 | 0,14 | 0,07 | 0,06 | 0,00 | 0,26 | 0,56 | 1,82 | 1,59 | 1,36 | 0,75 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 82,9% | 81,0% | 78,6% | 83,5% | 88,6% | 88,7% | 85,5% | 87,0% | 84,7% | — | — | — | — | — | 10,9% | 9,9% | 11,6% | 12,7% | 14,2% | 6,4% |
| FAVÖK Marjı | 58,4% | 52,2% | 39,9% | 44,1% | 56,1% | 51,9% | 54,5% | 50,6% | 43,6% | 46,2% | 40,3% | 52,9% | 59,4% | — | — | — | — | — | — | — |
| Net Kâr Marjı | 39,5% | 37,0% | 28,4% | 31,9% | 39,9% | 35,7% | 39,9% | 37,5% | 32,7% | 33,6% | 30,2% | 37,3% | -15,5% | — | 85,9% | -36,3% | -19,5% | -16,7% | -3,0% | -20,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -43,9% | -40,6% | 168,1% | -4,2% | -174,0% | 93,3% | 37,3% | 37,7% | 30,1% | -44,9% | -64,7% | -48,3% | -27,2% | — | 0,2% | -26,3% | -2,2% | -6,8% | -9,4% | -16,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Teva Pharmaceutical Industries Limited | 12740,00 | +%0,87 | |
| Bank Leumi Le-Israel B.M. | 7264,00 | +%1,69 | |
| Elbit Systems Ltd | 204400,00 | +%0,97 | |
| Bank Hapoalim BM | 7509,00 | +%2,60 | |
| Mizrahi Tefahot Bank Ltd | 22780,00 | +%3,03 | |
| Azrieli Group Ltd. | 36000,00 | +%1,81 | |
| Phoenix Financial Ltd | 17590,00 | +%3,41 |