ORLOil Refineries Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar ILS · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $2,28 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₪14,18 Mr | ₪16,22 Mr | ₪16,77 Mr | ₪15,97 Mr | ₪13,65 Mr | ₪12,59 Mr | ₪14,49 Mr | ₪14,26 Mr | ₪13,94 Mr | ₪14,12 Mr | ₪13,62 Mr | ₪14,40 Mr | ₪15,72 Mr | ₪18,46 Mr | ₪17,23 Mr | ₪15,49 Mr | ₪14,72 Mr | ₪9,09 Mr | ₪11,93 Mr | ₪10,50 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₪1,96 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₪8,62 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₪5,56 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₪4,48 Mr | ₪4,60 Mr | ₪4,75 Mr | ₪5,03 Mr | ₪5,17 Mr | ₪5,17 Mr | ₪5,11 Mr | ₪5,48 Mr | ₪5,62 Mr | ₪6,04 Mr | ₪6,83 Mr | ₪6,56 Mr | ₪7,58 Mr | ₪8,93 Mr | ₪9,31 Mr | ₪8,08 Mr | ₪6,91 Mr | ₪5,10 Mr | ₪5,36 Mr | ₪3,99 Mr |
| Net Borç† | ₪2,52 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₪20,15 Mr | ₪27,92 Mr | ₪30,70 Mr | ₪36,38 Mr | ₪21,24 Mr | ₪13,98 Mr | ₪22,89 Mr | ₪23,92 Mr | ₪20,17 Mr | ₪16,59 Mr | ₪21,32 Mr | ₪33,37 Mr | ₪36,08 Mr | ₪37,30 Mr | ₪34,21 Mr | ₪25,35 Mr | ₪20,19 Mr | ₪29,58 Mr | ₪21,51 Mr | ₪28,50 Mr |
| Brüt Kâr | ₪576,02 Mn | ₪1,58 Mr | ₪2,69 Mr | ₪2,67 Mr | ₪1,92 Mr | -₪56,14 Mn | ₪1,39 Mr | ₪1,62 Mr | ₪2,13 Mr | ₪1,85 Mr | ₪2,19 Mr | ₪656,98 Mn | ₪882,21 Mn | ₪341,61 Mn | ₪688,28 Mn | ₪808,01 Mn | ₪979,61 Mn | -₪219,36 Mn | ₪1,65 Mr | ₪1,72 Mr |
| FAVÖK | ₪676,05 Mn | ₪1,47 Mr | ₪2,66 Mr | ₪2,59 Mr | ₪2,02 Mr | ₪196,70 Mn | ₪1,50 Mr | ₪1,77 Mr | ₪2,17 Mr | ₪1,89 Mr | ₪2,16 Mr | ₪761,75 Mn | ₪925,60 Mn | ₪208,63 Mn | ₪655,83 Mn | ₪717,51 Mn | ₪898,94 Mn | -₪326,60 Mn | ₪1,57 Mr | ₪1,80 Mr |
| Net Kâr | ₪162,11 Mn | ₪418,29 Mn | ₪1,51 Mr | ₪1,48 Mr | ₪816,71 Mn | -₪943,38 Mn | ₪353,95 Mn | ₪672,68 Mn | ₪942,10 Mn | ₪605,93 Mn | ₪872,79 Mn | -₪331,30 Mn | -₪602,29 Mn | -₪765,30 Mn | -₪311,57 Mn | ₪286,56 Mn | ₪1,37 Mr | -₪391,22 Mn | ₪582,10 Mn | ₪2,00 Mr |
| Hisse Başı Kâr | 0,05 | 0,13 | 0,48 | 0,46 | 0,25 | -0,29 | 0,11 | 0,21 | 0,30 | 0,19 | 0,27 | -0,10 | -0,22 | -0,28 | -0,12 | 0,11 | 0,51 | -0,18 | 0,26 | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₪165,56 Mn | ₪655,20 Mn | ₪1,69 Mr | ₪1,38 Mr | -₪587,47 Mn | ₪902,29 Mn | ₪618,03 Mn | ₪888,15 Mn | ₪449,90 Mn | ₪888,17 Mn | -₪168,39 Mn | ₪2,16 Mr | -₪492,11 Mn | ₪805,95 Mn | -₪1,13 Mr | -₪1,06 Mr | -₪539,39 Mn | -₪1,43 Mn | -₪608,24 Mn | -₪324,22 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₪893,35 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 31,6% | 28,3% | 28,3% | 31,5% | 37,9% | 41,1% | 35,2% | 38,4% | 40,3% | 42,8% | 50,1% | 45,5% | 48,2% | 48,4% | 54,0% | 52,1% | 47,0% | 56,1% | 45,0% | 38,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,42 | 1,72 | 1,83 | 2,28 | 1,56 | 1,11 | 1,58 | 1,68 | 1,45 | 1,18 | 1,57 | 2,32 | 2,30 | 2,02 | 1,99 | 1,64 | 1,37 | 3,26 | 1,80 | 2,71 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 3,62 | 5,02 | 5,52 | 6,54 | 3,82 | 2,51 | 4,11 | 4,30 | 3,62 | 2,98 | 3,83 | 6,00 | 6,48 | 6,70 | 6,15 | 4,56 | 3,63 | 5,32 | 3,87 | 5,12 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 2,9% | 5,7% | 8,8% | 7,3% | 9,0% | -0,4% | 6,1% | 6,8% | 10,6% | 11,2% | 10,3% | 2,0% | 2,4% | 0,9% | 2,0% | 3,2% | 4,9% | -0,7% | 7,7% | 6,1% |
| FAVÖK Marjı | 3,4% | 5,3% | 8,7% | 7,1% | 9,5% | 1,4% | 6,5% | 7,4% | 10,8% | 11,4% | 10,1% | 2,3% | 2,6% | 0,6% | 1,9% | 2,8% | 4,5% | -1,1% | 7,3% | 6,3% |
| Net Kâr Marjı | 0,8% | 1,5% | 4,9% | 4,1% | 3,8% | -6,7% | 1,5% | 2,8% | 4,7% | 3,7% | 4,1% | -1,0% | -1,7% | -2,1% | -0,9% | 1,1% | 6,8% | -1,3% | 2,7% | 7,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -0,8% | 2,3% | 5,5% | 3,8% | -2,8% | 6,5% | 2,7% | 3,7% | 2,2% | 5,4% | -0,8% | 6,5% | -1,4% | 2,2% | -3,3% | -4,2% | -2,7% | -0,0% | -2,8% | -1,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Teva Pharmaceutical Industries Limited | 12620,00 | -%0,08 | |
| Bank Leumi Le-Israel B.M. | 7234,00 | +%1,27 | |
| Elbit Systems Ltd | 205210,00 | +%1,37 | |
| Bank Hapoalim BM | 7448,00 | +%1,76 | |
| Mizrahi Tefahot Bank Ltd | 22660,00 | +%2,49 | |
| Azrieli Group Ltd. | 36120,00 | +%2,15 | |
| Phoenix Financial Ltd | 17590,00 | +%3,41 |