QLTUQualitau Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar ILS · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $564,86 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₪245,98 Mn | ₪224,29 Mn | ₪170,52 Mn | ₪142,77 Mn | ₪92,57 Mn | ₪83,45 Mn | ₪71,96 Mn | ₪64,96 Mn | ₪58,79 Mn | ₪42,84 Mn | ₪38,31 Mn | ₪37,94 Mn | ₪41,30 Mn | ₪44,72 Mn | ₪35,98 Mn | ₪27,94 Mn | ₪26,30 Mn | ₪55,56 Mn | ₪62,83 Mn | ₪79,80 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₪114,68 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₪36,22 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₪209,76 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₪9,93 Mn | ₪13,43 Mn | ₪262.866 | ₪2,15 Mn | ₪3,62 Mn | ₪9,64 Mn | ₪1,05 Mn | ₪0,00 | ₪0,00 | ₪1,39 Mn | ₪2,33 Mn | ₪2,33 Mn | ₪0,00 | ₪1,23 Mn | ₪1,67 Mn | ₪1,99 Mn | ₪1,28 Mn | ₪1,16 Mn | ₪1,92 Mn | ₪0,00 |
| Net Borç† | -₪104,75 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₪211,29 Mn | ₪171,19 Mn | ₪151,62 Mn | ₪138,33 Mn | ₪93,83 Mn | ₪77,44 Mn | ₪95,17 Mn | ₪66,49 Mn | ₪81,58 Mn | ₪61,54 Mn | ₪52,72 Mn | ₪37,51 Mn | ₪58,95 Mn | ₪60,55 Mn | ₪49,39 Mn | ₪43,54 Mn | ₪19,17 Mn | ₪49,13 Mn | ₪51,60 Mn | ₪72,36 Mn |
| Brüt Kâr | ₪147,51 Mn | ₪111,73 Mn | ₪99,50 Mn | ₪89,68 Mn | ₪55,75 Mn | ₪44,55 Mn | ₪53,98 Mn | ₪39,07 Mn | ₪49,65 Mn | ₪36,58 Mn | ₪31,56 Mn | ₪19,50 Mn | ₪36,99 Mn | ₪38,58 Mn | ₪31,61 Mn | ₪27,17 Mn | ₪6,63 Mn | ₪28,80 Mn | ₪28,80 Mn | ₪43,64 Mn |
| FAVÖK | ₪87,89 Mn | ₪63,55 Mn | ₪54,67 Mn | ₪51,46 Mn | ₪21,76 Mn | ₪13,64 Mn | ₪17,07 Mn | ₪4,35 Mn | ₪15,80 Mn | ₪5,61 Mn | ₪3,48 Mn | -₪6,14 Mn | ₪7,51 Mn | ₪7,91 Mn | ₪4,99 Mn | ₪2,93 Mn | -₪14,76 Mn | -₪1,61 Mn | -₪7,50 Mn | ₪5,14 Mn |
| Net Kâr | ₪74,41 Mn | ₪51,48 Mn | ₪45,36 Mn | ₪39,11 Mn | ₪20,76 Mn | ₪9,44 Mn | ₪12,37 Mn | ₪3,00 Mn | ₪14,28 Mn | ₪3,06 Mn | ₪738.192 | -₪8,46 Mn | ₪5,46 Mn | ₪6,60 Mn | ₪3,27 Mn | ₪787.512 | -₪26,41 Mn | -₪1,43 Mn | -₪11,12 Mn | ₪2,63 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 16,13 | 11,17 | 9,91 | 8,58 | 4,66 | 2,22 | 2,91 | 0,71 | 3,36 | 0,74 | 0,17 | -2,04 | 1,38 | 1,75 | 0,83 | 0,23 | -8,83 | -0,44 | -3,29 | 0,77 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -₪17,28 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₪24,09 Mn | ₪59,21 Mn | ₪59,91 Mn | ₪25,24 Mn | ₪18,78 Mn | ₪247.610 | ₪31,33 Mn | -₪1,50 Mn | ₪1,21 Mn | ₪1,76 Mn | -₪3,76 Mn | -₪7,62 Mn | ₪11,78 Mn | ₪455.060 | -₪762.150 | -₪403.090 | -₪7,62 Mn | ₪1,52 Mn | -₪5,08 Mn | ₪3,38 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₪286.286 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 4,0% | 6,0% | 0,2% | 1,5% | 3,9% | 11,6% | 1,5% | 0,0% | 0,0% | 3,2% | 6,1% | 6,2% | 0,0% | 2,8% | 4,7% | 7,1% | 4,9% | 2,1% | 3,1% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,86 | 0,76 | 0,89 | 0,97 | 1,01 | 0,93 | 1,32 | 1,02 | 1,39 | 1,44 | 1,38 | 0,99 | 1,43 | 1,35 | 1,37 | 1,56 | 0,73 | 0,88 | 0,82 | 0,91 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,01 | 0,82 | 0,72 | 0,66 | 0,45 | 0,37 | 0,45 | 0,32 | 0,39 | 0,29 | 0,25 | 0,18 | 0,28 | 0,29 | 0,24 | 0,21 | 0,09 | 0,23 | 0,25 | 0,34 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 69,8% | 65,3% | 65,6% | 64,8% | 59,4% | 57,5% | 56,7% | 58,8% | 60,9% | 59,5% | 59,9% | 52,0% | 62,7% | 63,7% | 64,0% | 62,4% | 34,6% | 58,6% | 55,8% | 60,3% |
| FAVÖK Marjı | 41,6% | 37,1% | 36,1% | 37,2% | 23,2% | 17,6% | 17,9% | 6,5% | 19,4% | 9,1% | 6,6% | -16,4% | 12,7% | 13,1% | 10,1% | 6,7% | -77,0% | -3,3% | -14,5% | 7,1% |
| Net Kâr Marjı | 35,2% | 30,1% | 29,9% | 28,3% | 22,1% | 12,2% | 13,0% | 4,5% | 17,5% | 5,0% | 1,4% | -22,6% | 9,3% | 10,9% | 6,6% | 1,8% | -137,8% | -2,9% | -21,6% | 3,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 11,4% | 34,6% | 39,5% | 18,2% | 20,0% | 0,3% | 32,9% | -2,3% | 1,5% | 2,9% | -7,1% | -20,3% | 20,0% | 0,8% | -1,5% | -0,9% | -39,7% | 3,1% | -9,8% | 4,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Teva Pharmaceutical Industries Limited | 12740,00 | +%0,87 | |
| Bank Leumi Le-Israel B.M. | 7264,00 | +%1,69 | |
| Elbit Systems Ltd | 204400,00 | +%0,97 | |
| Bank Hapoalim BM | 7509,00 | +%2,60 | |
| Mizrahi Tefahot Bank Ltd | 22780,00 | +%3,03 | |
| Azrieli Group Ltd. | 36000,00 | +%1,81 | |
| Phoenix Financial Ltd | 17590,00 | +%3,41 |