RIT1REIT 1 Ltd
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar ILS · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,44 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₪9,92 Mr | ₪8,70 Mr | ₪8,16 Mr | ₪7,71 Mr | ₪6,77 Mr | ₪5,51 Mr | ₪5,39 Mr | ₪4,66 Mr | ₪4,28 Mr | ₪3,75 Mr | ₪3,36 Mr | ₪2,82 Mr | ₪2,47 Mr | ₪2,27 Mr | ₪1,88 Mr | ₪1,46 Mr | ₪1,14 Mr | ₪1,04 Mr | ₪744,23 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₪372,58 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₪5,26 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₪4,66 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₪5,06 Mr | ₪4,33 Mr | ₪3,95 Mr | ₪3,72 Mr | ₪3,41 Mr | ₪2,74 Mr | ₪2,64 Mr | ₪2,26 Mr | ₪2,09 Mr | ₪1,90 Mr | ₪1,67 Mr | ₪1,31 Mr | ₪1,29 Mr | ₪1,30 Mr | ₪1,05 Mr | ₪751,15 Mn | ₪570,38 Mn | ₪516,79 Mn | ₪231,95 Mn |
| Net Borç† | ₪4,67 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | ₪509,87 Mn | ₪453,64 Mn | ₪288,56 Mn | ₪238,68 Mn | ₪330,39 Mn | ₪310,15 Mn | ₪336,42 Mn | ₪313,82 Mn | ₪283,21 Mn | ₪251,49 Mn | ₪226,65 Mn | ₪199,40 Mn | ₪185,97 Mn | ₪152,51 Mn | ₪129,84 Mn | ₪105,32 Mn | ₪76,60 Mn | ₪64,76 Mn | ₪36,24 Mn |
| Brüt Kâr | ₪487,91 Mn | ₪430,83 Mn | ₪265,91 Mn | ₪217,31 Mn | ₪308,79 Mn | ₪290,04 Mn | ₪316,90 Mn | ₪250,38 Mn | ₪271,63 Mn | ₪237,91 Mn | ₪217,31 Mn | ₪194,07 Mn | ₪181,87 Mn | — | — | — | — | — | — |
| FAVÖK | ₪437,49 Mn | ₪367,60 Mn | ₪199,15 Mn | ₪156,76 Mn | ₪291,52 Mn | ₪267,67 Mn | ₪282,68 Mn | — | ₪264,22 Mn | ₪208,76 Mn | ₪185,49 Mn | ₪158,23 Mn | ₪157,99 Mn | ₪82,53 Mn | — | ₪50,18 Mn | ₪35,24 Mn | ₪25,13 Mn | ₪55,47 Mn |
| Net Kâr | ₪497,25 Mn | ₪292,58 Mn | ₪351,12 Mn | ₪564,68 Mn | ₪507,70 Mn | ₪151,66 Mn | ₪423,69 Mn | ₪271,42 Mn | ₪337,05 Mn | ₪217,37 Mn | ₪180,75 Mn | ₪172,40 Mn | ₪141,47 Mn | ₪92,41 Mn | ₪101,37 Mn | ₪69,09 Mn | ₪30,87 Mn | -₪26,84 Mn | ₪84,98 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 2,50 | 1,50 | 1,81 | 2,99 | 2,83 | 0,85 | 2,37 | 1,56 | 2,00 | 1,32 | 1,12 | 1,19 | 1,12 | 0,94 | 1,12 | 0,84 | — | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₪267,45 Mn | ₪289,58 Mn | ₪207,09 Mn | ₪204,46 Mn | ₪206,02 Mn | ₪165,45 Mn | ₪189,66 Mn | ₪192,95 Mn | ₪177,55 Mn | ₪157,03 Mn | ₪137,80 Mn | ₪130,11 Mn | ₪104,54 Mn | ₪102,90 Mn | ₪56,32 Mn | ₪72,71 Mn | ₪41,08 Mn | ₪36,60 Mn | ₪23,70 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | ₪0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 51,0% | 49,8% | 48,4% | 48,2% | 50,4% | 49,7% | 49,0% | 48,6% | 48,8% | 50,9% | 49,5% | 46,5% | 52,0% | 57,0% | 55,8% | 51,4% | 50,0% | 49,7% | 31,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,05 | 0,05 | 0,04 | 0,03 | 0,05 | 0,06 | 0,06 | 0,07 | 0,07 | 0,07 | 0,07 | 0,07 | 0,08 | 0,07 | 0,07 | 0,07 | 0,07 | 0,06 | 0,05 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,11 | 0,10 | 0,06 | 0,05 | 0,07 | 0,07 | 0,07 | 0,07 | 0,06 | 0,05 | 0,05 | 0,04 | 0,04 | 0,03 | 0,03 | 0,02 | 0,02 | 0,01 | 0,01 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 95,7% | 95,0% | 92,1% | 91,0% | 93,5% | 93,5% | 94,2% | 79,8% | 95,9% | 94,6% | 95,9% | 97,3% | 97,8% | — | — | — | — | — | — |
| FAVÖK Marjı | 85,8% | 81,0% | 69,0% | 65,7% | 88,2% | 86,3% | 84,0% | — | 93,3% | 83,0% | 81,8% | 79,4% | 85,0% | 54,1% | — | 47,6% | 46,0% | 38,8% | 153,0% |
| Net Kâr Marjı | 97,5% | 64,5% | 121,7% | 236,6% | 153,7% | 48,9% | 125,9% | 86,5% | 119,0% | 86,4% | 79,7% | 86,5% | 76,1% | 60,6% | 78,1% | 65,6% | 40,3% | -41,4% | 234,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 52,5% | 63,8% | 71,8% | 85,7% | 62,4% | 53,3% | 56,4% | 61,5% | 62,7% | 62,4% | 60,8% | 65,3% | 56,2% | 67,5% | 43,4% | 69,0% | 53,6% | 56,5% | 65,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Teva Pharmaceutical Industries Limited | 12740,00 | +%0,87 | |
| Bank Leumi Le-Israel B.M. | 7264,00 | +%1,69 | |
| Elbit Systems Ltd | 204400,00 | +%0,97 | |
| Bank Hapoalim BM | 7509,00 | +%2,60 | |
| Mizrahi Tefahot Bank Ltd | 22780,00 | +%3,03 | |
| Azrieli Group Ltd. | 36000,00 | +%1,81 | |
| Phoenix Financial Ltd | 17590,00 | +%3,41 |