RMNRAM-ON INVESTMENTS & HOLDINGS (1999) LTD.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar ILS · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $57,76 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₪204,23 Mn | ₪257,36 Mn | ₪259,96 Mn | ₪240,90 Mn | ₪226,42 Mn | ₪260,24 Mn | ₪220,95 Mn | ₪215,50 Mn | ₪212,25 Mn | ₪191,33 Mn | ₪292,06 Mn | ₪321,89 Mn | ₪281,52 Mn | ₪275,55 Mn | ₪246,31 Mn | ₪239,58 Mn | ₪206,86 Mn | ₪208,60 Mn | ₪211,15 Mn | ₪182,78 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₪3,92 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₪23,23 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₪181,00 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₪15,22 Mn | ₪17,99 Mn | ₪23,44 Mn | ₪0,00 | ₪0,00 | ₪0,00 | ₪0,00 | ₪0,00 | ₪0,00 | ₪0,00 | ₪0,00 | ₪91,33 Mn | ₪31,32 Mn | ₪21,30 Mn | ₪35,56 Mn | ₪33,06 Mn | ₪52,53 Mn | ₪63,46 Mn | ₪62,66 Mn | ₪55,85 Mn |
| Net Borç† | -₪6,80 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₪3,69 Mn | ₪3,66 Mn | ₪3,50 Mn | ₪3,79 Mn | ₪3,78 Mn | ₪3,05 Mn | ₪3,02 Mn | ₪3,01 Mn | ₪3,00 Mn | ₪3,00 Mn | ₪1,50 Mn | ₪415,89 Mn | ₪379,19 Mn | ₪368,88 Mn | ₪348,37 Mn | ₪312,75 Mn | ₪217,64 Mn | ₪253,59 Mn | ₪267,31 Mn | ₪232,53 Mn |
| Brüt Kâr | ₪3,06 Mn | ₪3,03 Mn | ₪2,81 Mn | ₪3,04 Mn | ₪2,94 Mn | ₪2,41 Mn | ₪2,39 Mn | ₪2,41 Mn | ₪2,40 Mn | ₪2,40 Mn | ₪906.000 | ₪84,73 Mn | ₪70,26 Mn | ₪62,25 Mn | ₪57,82 Mn | ₪56,31 Mn | ₪39,92 Mn | ₪28,25 Mn | ₪35,61 Mn | ₪28,59 Mn |
| FAVÖK | ₪484.000 | ₪337.000 | -₪132.000 | -₪275.000 | -₪31.000 | ₪138.000 | ₪714.000 | ₪740.000 | ₪756.000 | ₪1,48 Mn | ₪4,92 Mn | ₪55,15 Mn | ₪45,67 Mn | ₪43,29 Mn | ₪40,08 Mn | ₪39,74 Mn | ₪25,65 Mn | ₪16,83 Mn | ₪27,39 Mn | ₪21,14 Mn |
| Net Kâr | -₪18,95 Mn | ₪17,29 Mn | ₪4,82 Mn | ₪39,04 Mn | ₪48,00 Mn | ₪100,76 Mn | ₪9,04 Mn | ₪15,56 Mn | ₪32,38 Mn | ₪17,16 Mn | ₪19,89 Mn | ₪40,20 Mn | ₪25,05 Mn | ₪31,43 Mn | ₪30,50 Mn | ₪30,26 Mn | ₪16,07 Mn | ₪7,78 Mn | ₪15,60 Mn | ₪12,30 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -1,13 | 1,04 | 0,29 | 2,34 | 2,89 | 6,07 | 0,54 | 0,93 | 1,90 | 1,00 | 1,16 | 2,39 | 1,49 | 1,84 | 1,81 | 1,79 | 0,96 | 0,49 | 1,01 | 0,83 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₪6,84 Mn | ₪13,35 Mn | ₪10,78 Mn | ₪9,26 Mn | -₪1,35 Mn | ₪28,62 Mn | ₪3,61 Mn | ₪19,70 Mn | ₪11,79 Mn | -₪1,37 Mn | -₪6,83 Mn | ₪21,79 Mn | ₪2,40 Mn | ₪23,25 Mn | ₪7,88 Mn | ₪8,02 Mn | ₪33,21 Mn | ₪1,26 Mn | -₪1,38 Mn | -₪36,35 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | ₪0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 7,5% | 7,0% | 9,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 28,4% | 11,1% | 7,7% | 14,4% | 13,8% | 25,4% | 30,4% | 29,7% | 30,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,02 | 0,01 | 0,01 | 0,02 | 0,02 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,02 | 0,01 | 1,29 | 1,35 | 1,34 | 1,41 | 1,31 | 1,05 | 1,22 | 1,27 | 1,27 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,02 | 0,02 | 0,02 | 0,02 | 0,02 | 0,02 | 0,02 | 0,02 | 0,02 | 0,02 | 0,01 | 2,30 | 2,09 | 2,04 | 1,92 | 1,73 | 1,20 | 1,40 | 1,48 | 1,28 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 82,8% | 82,7% | 80,4% | 80,3% | 77,9% | 79,2% | 79,0% | 80,1% | 80,1% | 80,1% | 60,3% | 20,4% | 18,5% | 16,9% | 16,6% | 18,0% | 18,3% | 11,1% | 13,3% | 12,3% |
| FAVÖK Marjı | 13,1% | 9,2% | -3,8% | -7,3% | -0,8% | 4,5% | 23,6% | 24,6% | 25,2% | 49,3% | 327,2% | 13,3% | 12,0% | 11,7% | 11,5% | 12,7% | 11,8% | 6,6% | 10,2% | 9,1% |
| Net Kâr Marjı | -512,9% | 472,3% | 137,8% | 1.030,1% | 1.270,8% | 3.305,8% | 298,8% | 517,2% | 1.079,4% | 572,1% | 1.324,0% | 9,7% | 6,6% | 8,5% | 8,8% | 9,7% | 7,4% | 3,1% | 5,8% | 5,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 185,2% | 364,9% | 308,0% | 244,2% | -35,8% | 938,9% | 119,4% | 654,6% | 393,2% | -45,6% | -454,5% | 5,2% | 0,6% | 6,3% | 2,3% | 2,6% | 15,3% | 0,5% | -0,5% | -15,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Teva Pharmaceutical Industries Limited | 12740,00 | +%0,87 | |
| Bank Leumi Le-Israel B.M. | 7264,00 | +%1,69 | |
| Elbit Systems Ltd | 204400,00 | +%0,97 | |
| Bank Hapoalim BM | 7509,00 | +%2,60 | |
| Mizrahi Tefahot Bank Ltd | 22780,00 | +%3,03 | |
| Azrieli Group Ltd. | 36000,00 | +%1,81 | |
| Phoenix Financial Ltd | 17590,00 | +%3,41 |