ROTSRotshtein Realestate Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar ILS · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $383,30 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₪2,45 Mr | ₪2,47 Mr | ₪2,13 Mr | ₪1,94 Mr | ₪1,52 Mr | ₪1,06 Mr | ₪685,39 Mn | ₪664,23 Mn | ₪689,42 Mn | ₪651,77 Mn | ₪769,02 Mn | ₪450,26 Mn | ₪396,01 Mn | ₪427,32 Mn | ₪350,31 Mn | ₪241,91 Mn | ₪213,47 Mn | ₪154,02 Mn | ₪127,77 Mn | ₪136,04 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₪237,79 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₪1,65 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₪804,92 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₪1,10 Mr | ₪1,17 Mr | ₪1,14 Mr | ₪867,76 Mn | ₪796,42 Mn | ₪604,23 Mn | ₪359,37 Mn | ₪408,21 Mn | ₪270,04 Mn | ₪265,22 Mn | ₪256,58 Mn | ₪148,65 Mn | ₪91,60 Mn | ₪95,34 Mn | ₪164,29 Mn | ₪74,77 Mn | ₪63,93 Mn | ₪93,33 Mn | ₪91,76 Mn | ₪83,43 Mn |
| Net Borç† | ₪859,25 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₪450,16 Mn | ₪779,74 Mn | ₪702,59 Mn | ₪825,14 Mn | ₪523,96 Mn | ₪307,45 Mn | ₪348,02 Mn | ₪352,54 Mn | ₪295,82 Mn | ₪393,02 Mn | ₪52,76 Mn | ₪169,11 Mn | ₪227,03 Mn | ₪75,30 Mn | ₪133,56 Mn | ₪109,62 Mn | ₪48,04 Mn | ₪44,67 Mn | ₪50,78 Mn | ₪66,81 Mn |
| Brüt Kâr | ₪97,99 Mn | ₪211,21 Mn | ₪164,52 Mn | ₪239,31 Mn | ₪105,81 Mn | ₪63,14 Mn | ₪87,26 Mn | ₪74,62 Mn | ₪49,27 Mn | ₪40,95 Mn | ₪9,56 Mn | ₪25,20 Mn | ₪27,62 Mn | ₪22,61 Mn | ₪39,96 Mn | ₪23,60 Mn | ₪1,45 Mn | ₪4,49 Mn | ₪8,11 Mn | ₪9,87 Mn |
| FAVÖK | ₪43,25 Mn | ₪156,35 Mn | ₪118,05 Mn | ₪196,19 Mn | ₪65,82 Mn | ₪34,63 Mn | ₪59,70 Mn | ₪49,81 Mn | ₪26,49 Mn | ₪21,45 Mn | -₪4,78 Mn | ₪10,09 Mn | ₪12,76 Mn | ₪9,97 Mn | ₪27,32 Mn | ₪13,41 Mn | -₪5,87 Mn | -₪2,16 Mn | ₪4,30 Mn | ₪7,48 Mn |
| Net Kâr | ₪207,86 Mn | ₪100,75 Mn | ₪73,91 Mn | ₪177,66 Mn | ₪71,17 Mn | ₪49,58 Mn | ₪25,33 Mn | ₪19,54 Mn | ₪12,13 Mn | ₪7,89 Mn | -₪6,02 Mn | ₪9,09 Mn | ₪10,53 Mn | ₪7,65 Mn | ₪12,99 Mn | ₪7,73 Mn | -₪10,56 Mn | -₪6,18 Mn | -₪2,72 Mn | ₪3,24 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 11,94 | 6,05 | 4,72 | 10,46 | 4,72 | 3,53 | 1,90 | 1,47 | 0,91 | 0,59 | -0,45 | 0,72 | 0,89 | 0,76 | 1,21 | 0,79 | -1,14 | -0,79 | -0,35 | 0,42 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₪164,75 Mn | ₪191,98 Mn | -₪368,28 Mn | ₪45,25 Mn | -₪47,63 Mn | -₪104,91 Mn | ₪66,47 Mn | -₪120,98 Mn | ₪23,77 Mn | ₪15,57 Mn | -₪93,64 Mn | -₪44,04 Mn | ₪52,26 Mn | ₪53,97 Mn | -₪64,14 Mn | -₪10,10 Mn | ₪66,41 Mn | -₪4,64 Mn | — | -₪6,52 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₪3,51 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 44,7% | 47,3% | 53,5% | 44,6% | 52,4% | 56,9% | 52,4% | 61,5% | 39,2% | 40,7% | 33,4% | 33,0% | 23,1% | 22,3% | 46,9% | 30,9% | 29,9% | 60,6% | 71,8% | 61,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,18 | 0,32 | 0,33 | 0,42 | 0,34 | 0,29 | 0,51 | 0,53 | 0,43 | 0,60 | 0,07 | 0,38 | 0,57 | 0,18 | 0,38 | 0,45 | 0,23 | 0,29 | 0,40 | 0,49 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,56 | 0,97 | 0,87 | 1,03 | 0,65 | 0,38 | 0,43 | 0,44 | 0,37 | 0,49 | 0,07 | 0,21 | 0,28 | 0,09 | 0,17 | 0,14 | 0,06 | 0,06 | 0,06 | 0,08 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 21,8% | 27,1% | 23,4% | 29,0% | 20,2% | 20,5% | 25,1% | 21,2% | 16,7% | 10,4% | 18,1% | 14,9% | 12,2% | 30,0% | 29,9% | 21,5% | 3,0% | 10,0% | 16,0% | 14,8% |
| FAVÖK Marjı | 9,6% | 20,1% | 16,8% | 23,8% | 12,6% | 11,3% | 17,2% | 14,1% | 9,0% | 5,5% | -9,1% | 6,0% | 5,6% | 13,2% | 20,5% | 12,2% | -12,2% | -4,8% | 8,5% | 11,2% |
| Net Kâr Marjı | 46,2% | 12,9% | 10,5% | 21,5% | 13,6% | 16,1% | 7,3% | 5,5% | 4,1% | 2,0% | -11,4% | 5,4% | 4,6% | 10,2% | 9,7% | 7,1% | -22,0% | -13,8% | -5,4% | 4,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -36,6% | 24,6% | -52,4% | 5,5% | -9,1% | -34,1% | 19,1% | -34,3% | 8,0% | 4,0% | -177,5% | -26,0% | 23,0% | 71,7% | -48,0% | -9,2% | 138,2% | -10,4% | — | -9,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Teva Pharmaceutical Industries Limited | 12740,00 | +%0,87 | |
| Bank Leumi Le-Israel B.M. | 7264,00 | +%1,69 | |
| Elbit Systems Ltd | 204400,00 | +%0,97 | |
| Bank Hapoalim BM | 7509,00 | +%2,60 | |
| Mizrahi Tefahot Bank Ltd | 22780,00 | +%3,03 | |
| Azrieli Group Ltd. | 36000,00 | +%1,81 | |
| Phoenix Financial Ltd | 17590,00 | +%3,41 |