RSELRSL Electronics Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar ILS · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $33,46 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₪44,63 Mn | ₪59,39 Mn | ₪38,24 Mn | ₪36,44 Mn | ₪35,89 Mn | ₪28,47 Mn | ₪30,64 Mn | ₪25,19 Mn | ₪22,00 Mn | ₪23,23 Mn | ₪27,13 Mn | ₪27,56 Mn | ₪29,61 Mn | ₪35,33 Mn | ₪27,58 Mn | ₪47,35 Mn | ₪64,10 Mn | ₪73,41 Mn | ₪63,64 Mn | ₪65,79 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₪10,78 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₪11,49 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₪31,74 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₪2,93 Mn | ₪1,88 Mn | ₪1,45 Mn | ₪1,72 Mn | ₪10,26 Mn | ₪3,88 Mn | ₪4,72 Mn | ₪4,74 Mn | ₪4,25 Mn | ₪7,05 Mn | ₪5,91 Mn | ₪6,76 Mn | ₪9,31 Mn | ₪12,27 Mn | ₪14,97 Mn | ₪13,68 Mn | ₪8,56 Mn | ₪15,84 Mn | ₪2,38 Mn | ₪4,00 Mn |
| Net Borç† | -₪7,85 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₪41,29 Mn | ₪54,04 Mn | ₪31,11 Mn | ₪35,86 Mn | ₪23,84 Mn | ₪20,71 Mn | ₪22,05 Mn | ₪24,55 Mn | ₪19,24 Mn | ₪20,39 Mn | ₪25,73 Mn | ₪23,20 Mn | ₪31,65 Mn | ₪51,73 Mn | ₪12,70 Mn | ₪18,44 Mn | ₪55,25 Mn | ₪44,84 Mn | ₪53,63 Mn | ₪52,72 Mn |
| Brüt Kâr | ₪16,30 Mn | ₪28,64 Mn | ₪14,55 Mn | ₪15,16 Mn | ₪7,83 Mn | ₪6,85 Mn | ₪7,49 Mn | ₪8,81 Mn | ₪7,76 Mn | ₪7,02 Mn | ₪13,27 Mn | ₪12,52 Mn | ₪14,87 Mn | ₪24,14 Mn | ₪1,49 Mn | ₪4,47 Mn | ₪26,16 Mn | ₪16,63 Mn | ₪21,18 Mn | ₪25,14 Mn |
| FAVÖK | ₪7,65 Mn | ₪17,87 Mn | ₪7,45 Mn | ₪8,81 Mn | ₪2,14 Mn | -₪284.000 | ₪288.000 | ₪2,27 Mn | ₪1,20 Mn | -₪2,04 Mn | ₪2,34 Mn | ₪1,41 Mn | ₪4,17 Mn | ₪14,66 Mn | -₪11,07 Mn | -₪10,79 Mn | ₪8,56 Mn | -₪2,78 Mn | ₪3,24 Mn | ₪5,33 Mn |
| Net Kâr | ₪5,49 Mn | ₪16,18 Mn | ₪5,94 Mn | ₪7,44 Mn | ₪268.000 | -₪1,85 Mn | ₪7,16 Mn | ₪3,14 Mn | ₪268.000 | -₪2,27 Mn | ₪3,37 Mn | ₪314.000 | ₪1,78 Mn | ₪13,50 Mn | -₪23,18 Mn | -₪15,29 Mn | ₪2,86 Mn | -₪7,21 Mn | ₪904.000 | ₪3,44 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,54 | 1,46 | 0,59 | 0,74 | 0,03 | -0,18 | 0,71 | 0,31 | 0,03 | -0,22 | 0,33 | 0,03 | 0,18 | 1,33 | -2,29 | -1,51 | 0,28 | -0,71 | 0,09 | 0,34 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -₪2,00 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₪23,27 Mn | -₪5,50 Mn | ₪8,25 Mn | ₪13,90 Mn | -₪6,53 Mn | ₪263.000 | ₪255.000 | ₪427.000 | ₪149.000 | -₪5,50 Mn | ₪3,50 Mn | ₪5,17 Mn | ₪466.000 | ₪6,65 Mn | -₪3,61 Mn | -₪3,74 Mn | ₪7,45 Mn | -₪14,68 Mn | -₪1,02 Mn | ₪3,94 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₪145.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 6,6% | 3,2% | 3,8% | 4,7% | 28,6% | 13,6% | 15,4% | 18,8% | 19,3% | 30,4% | 21,8% | 24,5% | 31,4% | 34,7% | 54,3% | 28,9% | 13,4% | 21,6% | 3,7% | 6,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,93 | 0,91 | 0,81 | 0,98 | 0,66 | 0,73 | 0,72 | 0,97 | 0,87 | 0,88 | 0,95 | 0,84 | 1,07 | 1,46 | 0,46 | 0,39 | 0,86 | 0,61 | 0,84 | 0,80 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,30 | 1,70 | 0,98 | 1,13 | 0,75 | 0,65 | 0,69 | 0,77 | 0,61 | 0,64 | 0,81 | 0,73 | 1,00 | 1,63 | 0,40 | 0,58 | 1,74 | 1,41 | 1,69 | 1,66 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 39,5% | 53,0% | 46,8% | 42,3% | 32,8% | 33,1% | 34,0% | 35,9% | 40,3% | 34,4% | 51,6% | 54,0% | 47,0% | 46,7% | 11,7% | 24,3% | 47,3% | 37,1% | 39,5% | 47,7% |
| FAVÖK Marjı | 18,5% | 33,1% | 24,0% | 24,6% | 9,0% | -1,4% | 1,3% | 9,2% | 6,2% | -10,0% | 9,1% | 6,1% | 13,2% | 28,3% | -87,2% | -58,5% | 15,5% | -6,2% | 6,0% | 10,1% |
| Net Kâr Marjı | 13,3% | 29,9% | 19,1% | 20,7% | 1,1% | -8,9% | 32,5% | 12,8% | 1,4% | -11,1% | 13,1% | 1,4% | 5,6% | 26,1% | -182,5% | -82,9% | 5,2% | -16,1% | 1,7% | 6,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 56,4% | -10,2% | 26,5% | 38,8% | -27,4% | 1,3% | 1,2% | 1,7% | 0,8% | -27,0% | 13,6% | 22,3% | 1,5% | 12,9% | -28,4% | -20,3% | 13,5% | -32,7% | -1,9% | 7,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Teva Pharmaceutical Industries Limited | 12640,00 | -%0,78 | |
| Bank Leumi Le-Israel B.M. | 7277,00 | +%0,18 | |
| Elbit Systems Ltd | 219690,00 | +%7,48 | |
| Bank Hapoalim BM | 7544,00 | +%0,47 | |
| Mizrahi Tefahot Bank Ltd | 22970,00 | +%0,83 | |
| Azrieli Group Ltd. | 36060,00 | +%0,17 | |
| Phoenix Financial Ltd | 17880,00 | +%1,65 |