SANO1Sano-Brunos Enterprises Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar ILS · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,29 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₪2,70 Mr | ₪2,52 Mr | ₪2,37 Mr | ₪2,15 Mr | ₪1,96 Mr | ₪1,81 Mr | ₪1,60 Mr | ₪1,47 Mr | ₪1,33 Mr | ₪1,33 Mr | ₪1,26 Mr | ₪1,18 Mr | ₪1,09 Mr | ₪1,04 Mr | ₪1,01 Mr | ₪979,34 Mn | ₪856,80 Mn | ₪746,67 Mn | ₪706,96 Mn | ₪601,03 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₪294,60 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₪464,42 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₪2,24 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₪38,24 Mn | ₪157,62 Mn | ₪167,74 Mn | ₪179,21 Mn | ₪159,12 Mn | ₪190,35 Mn | ₪165,20 Mn | ₪137,54 Mn | ₪132,39 Mn | ₪162,14 Mn | ₪86,53 Mn | ₪61,10 Mn | ₪66,91 Mn | ₪64,35 Mn | ₪64,52 Mn | ₪68,91 Mn | ₪71,57 Mn | ₪62,12 Mn | ₪49,92 Mn | ₪31,34 Mn |
| Net Borç† | -₪489,69 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₪2,24 Mr | ₪2,27 Mr | ₪2,13 Mr | ₪1,91 Mr | ₪1,83 Mr | ₪1,80 Mr | ₪1,58 Mr | ₪1,50 Mr | ₪1,45 Mr | ₪1,49 Mr | ₪1,48 Mr | ₪1,52 Mr | ₪1,48 Mr | ₪1,47 Mr | ₪1,41 Mr | ₪1,35 Mr | ₪1,16 Mr | ₪1,08 Mr | ₪990,92 Mn | ₪856,74 Mn |
| Brüt Kâr | ₪816,57 Mn | ₪843,76 Mn | ₪769,79 Mn | ₪626,78 Mn | ₪677,38 Mn | ₪698,06 Mn | ₪592,32 Mn | ₪566,98 Mn | ₪551,92 Mn | ₪530,92 Mn | ₪512,42 Mn | ₪552,38 Mn | ₪526,33 Mn | ₪473,30 Mn | ₪459,59 Mn | ₪466,20 Mn | ₪405,75 Mn | ₪358,52 Mn | ₪341,80 Mn | ₪311,97 Mn |
| FAVÖK | ₪390,81 Mn | ₪367,48 Mn | ₪333,41 Mn | ₪236,34 Mn | ₪308,72 Mn | ₪344,91 Mn | ₪267,11 Mn | ₪236,35 Mn | ₪243,61 Mn | ₪221,94 Mn | ₪190,47 Mn | ₪198,97 Mn | ₪180,36 Mn | ₪132,79 Mn | ₪138,29 Mn | ₪153,73 Mn | ₪165,78 Mn | ₪128,70 Mn | ₪137,03 Mn | ₪127,32 Mn |
| Net Kâr | ₪282,20 Mn | ₪263,47 Mn | ₪237,56 Mn | ₪143,99 Mn | ₪251,98 Mn | ₪215,80 Mn | ₪158,82 Mn | ₪153,64 Mn | ₪152,22 Mn | ₪158,35 Mn | ₪115,99 Mn | ₪118,11 Mn | ₪107,10 Mn | ₪81,88 Mn | ₪88,37 Mn | ₪96,45 Mn | ₪106,23 Mn | ₪70,05 Mn | ₪89,79 Mn | ₪83,14 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 25,10 | 23,44 | 21,13 | 12,81 | 22,42 | 19,20 | 14,13 | 13,67 | 13,54 | 14,09 | 10,32 | 10,51 | 9,53 | 7,28 | 7,86 | 8,58 | — | — | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₪78,97 Mn | ₪101,49 Mn | ₪179,92 Mn | ₪40,31 Mn | ₪147,27 Mn | ₪189,75 Mn | ₪158,10 Mn | ₪82,50 Mn | ₪4,28 Mn | ₪98,14 Mn | ₪87,64 Mn | ₪126,43 Mn | ₪152,18 Mn | ₪95,60 Mn | -₪15,37 Mn | ₪7,27 Mn | ₪80,17 Mn | ₪12,77 Mn | ₪46,36 Mn | ₪96,02 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₪191,35 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 1,4% | 6,2% | 7,1% | 8,3% | 8,1% | 10,5% | 10,3% | 9,3% | 10,0% | 12,2% | 6,8% | 5,2% | 6,1% | 6,2% | 6,4% | 7,0% | 8,4% | 8,3% | 7,1% | 5,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,83 | 0,90 | 0,90 | 0,89 | 0,93 | 1,00 | 0,99 | 1,02 | 1,09 | 1,12 | 1,17 | 1,29 | 1,36 | 1,42 | 1,40 | 1,38 | 1,36 | 1,45 | 1,40 | 1,43 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,00 | 1,02 | 0,95 | 0,86 | 0,82 | 0,81 | 0,71 | 0,67 | 0,65 | 0,67 | 0,66 | 0,68 | 0,66 | 0,66 | 0,63 | 0,60 | 0,52 | 0,48 | 0,44 | 0,38 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 36,5% | 37,1% | 36,1% | 32,8% | 37,0% | 38,7% | 37,4% | 37,7% | 38,1% | 35,7% | 34,5% | 36,5% | 35,6% | 32,3% | 32,6% | 34,6% | 34,9% | 33,1% | 34,5% | 36,4% |
| FAVÖK Marjı | 17,4% | 16,2% | 15,7% | 12,4% | 16,9% | 19,1% | 16,9% | 15,7% | 16,8% | 14,9% | 12,8% | 13,1% | 12,2% | 9,1% | 9,8% | 11,4% | 14,3% | 11,9% | 13,8% | 14,9% |
| Net Kâr Marjı | 12,6% | 11,6% | 11,2% | 7,5% | 13,8% | 12,0% | 10,0% | 10,2% | 10,5% | 10,6% | 7,8% | 7,8% | 7,3% | 5,6% | 6,3% | 7,2% | 9,1% | 6,5% | 9,1% | 9,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 3,5% | 4,5% | 8,4% | 2,1% | 8,1% | 10,5% | 10,0% | 5,5% | 0,3% | 6,6% | 5,9% | 8,3% | 10,3% | 6,5% | -1,1% | 0,5% | 6,9% | 1,2% | 4,7% | 11,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Teva Pharmaceutical Industries Limited | 12740,00 | +%0,87 | |
| Bank Leumi Le-Israel B.M. | 7264,00 | +%1,69 | |
| Elbit Systems Ltd | 204400,00 | +%0,97 | |
| Bank Hapoalim BM | 7509,00 | +%2,60 | |
| Mizrahi Tefahot Bank Ltd | 22780,00 | +%3,03 | |
| Azrieli Group Ltd. | 36000,00 | +%1,81 | |
| Phoenix Financial Ltd | 17590,00 | +%3,41 |