SLARLSella Capital Real Estate Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar ILS · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $709,45 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₪6,19 Mr | ₪5,88 Mr | ₪5,37 Mr | ₪5,16 Mr | ₪4,44 Mr | ₪3,57 Mr | ₪3,42 Mr | ₪2,89 Mr | ₪2,56 Mr | ₪2,21 Mr | ₪1,88 Mr | ₪1,34 Mr | ₪1,13 Mr | ₪788,52 Mn | ₪702,78 Mn | ₪585,38 Mn | ₪397,59 Mn | ₪264,09 Mn | ₪218,03 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₪205,88 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₪3,42 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₪2,77 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₪3,35 Mr | ₪3,37 Mr | ₪2,99 Mr | ₪2,87 Mr | ₪2,32 Mr | ₪1,89 Mr | ₪1,84 Mr | ₪1,53 Mr | ₪1,36 Mr | ₪1,24 Mr | ₪939,32 Mn | ₪700,54 Mn | ₪651,65 Mn | ₪395,66 Mn | ₪323,44 Mn | ₪249,29 Mn | ₪178,51 Mn | ₪126,60 Mn | ₪210,86 Mn |
| Net Borç† | ₪3,15 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | ₪397,00 Mn | ₪371,00 Mn | ₪353,60 Mn | ₪315,30 Mn | ₪260,60 Mn | ₪237,60 Mn | ₪237,00 Mn | ₪211,40 Mn | ₪183,50 Mn | ₪151,62 Mn | ₪131,64 Mn | ₪95,40 Mn | ₪81,14 Mn | ₪64,11 Mn | ₪57,60 Mn | ₪33,82 Mn | ₪22,68 Mn | ₪19,18 Mn | ₪1,60 Mn |
| Brüt Kâr | ₪354,28 Mn | ₪334,26 Mn | ₪328,22 Mn | ₪288,30 Mn | ₪233,00 Mn | ₪213,30 Mn | ₪215,00 Mn | ₪189,40 Mn | ₪164,10 Mn | ₪134,32 Mn | ₪98,94 Mn | ₪80,05 Mn | ₪68,50 Mn | ₪56,22 Mn | ₪50,52 Mn | ₪29,92 Mn | ₪20,82 Mn | ₪17,69 Mn | ₪1,58 Mn |
| FAVÖK | ₪243,93 Mn | ₪294,24 Mn | ₪274,78 Mn | ₪244,45 Mn | ₪198,51 Mn | ₪180,93 Mn | ₪186,95 Mn | ₪161,27 Mn | ₪138,78 Mn | ₪113,78 Mn | ₪94,52 Mn | ₪65,78 Mn | ₪55,38 Mn | ₪44,26 Mn | ₪39,83 Mn | ₪21,28 Mn | ₪14,60 Mn | ₪12,93 Mn | -₪142.000 |
| Net Kâr | ₪300,00 Mn | ₪213,00 Mn | ₪180,00 Mn | ₪266,00 Mn | ₪356,50 Mn | ₪161,00 Mn | ₪293,00 Mn | ₪97,70 Mn | ₪93,50 Mn | ₪74,00 Mn | ₪56,60 Mn | ₪40,00 Mn | ₪20,00 Mn | ₪36,70 Mn | ₪28,00 Mn | ₪13,10 Mn | ₪7,70 Mn | ₪6,50 Mn | -₪2,70 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 1,21 | 0,95 | 0,82 | 1,22 | 1,71 | 0,83 | 1,50 | 0,53 | 0,59 | 0,53 | 0,46 | 0,45 | 0,30 | 0,70 | 0,54 | 0,44 | 0,51 | 0,60 | -0,25 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₪240,90 Mn | ₪246,00 Mn | ₪238,21 Mn | ₪226,91 Mn | ₪179,84 Mn | ₪145,42 Mn | ₪146,54 Mn | ₪124,27 Mn | ₪102,01 Mn | ₪84,67 Mn | ₪72,41 Mn | ₪42,11 Mn | ₪37,85 Mn | ₪27,52 Mn | ₪25,84 Mn | ₪13,87 Mn | ₪9,68 Mn | ₪7,50 Mn | ₪41.000 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₪305.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 54,2% | 57,4% | 55,7% | 55,6% | 52,4% | 53,0% | 53,8% | 52,7% | 53,2% | 56,3% | 50,0% | 52,5% | 57,8% | 50,2% | 46,0% | 42,6% | 44,9% | 47,9% | 96,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,06 | 0,06 | 0,07 | 0,06 | 0,06 | 0,07 | 0,07 | 0,07 | 0,07 | 0,07 | 0,07 | 0,07 | 0,07 | 0,08 | 0,08 | 0,06 | 0,06 | 0,07 | 0,01 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,14 | 0,13 | 0,13 | 0,11 | 0,09 | 0,09 | 0,09 | 0,08 | 0,07 | 0,05 | 0,05 | 0,03 | 0,03 | 0,02 | 0,02 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,00 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 89,2% | 90,1% | 92,8% | 91,4% | 89,4% | 89,8% | 90,7% | 89,6% | 89,4% | 88,6% | 75,2% | 83,9% | 84,4% | 87,7% | 87,7% | 88,5% | 91,8% | 92,2% | 98,4% |
| FAVÖK Marjı | 61,4% | 79,3% | 77,7% | 77,5% | 76,2% | 76,1% | 78,9% | 76,3% | 75,6% | 75,0% | 71,8% | 69,0% | 68,2% | 69,0% | 69,1% | 62,9% | 64,4% | 67,4% | -8,9% |
| Net Kâr Marjı | 75,6% | 57,4% | 50,9% | 84,4% | 136,8% | 67,8% | 123,6% | 46,2% | 51,0% | 48,8% | 43,0% | 41,9% | 24,6% | 57,2% | 48,6% | 38,7% | 34,0% | 33,9% | -168,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 60,7% | 66,3% | 67,4% | 72,0% | 69,0% | 61,2% | 61,8% | 58,8% | 55,6% | 55,8% | 55,0% | 44,1% | 46,7% | 42,9% | 44,9% | 41,0% | 42,7% | 39,1% | 2,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Teva Pharmaceutical Industries Limited | 12740,00 | +%0,87 | |
| Bank Leumi Le-Israel B.M. | 7264,00 | +%1,69 | |
| Elbit Systems Ltd | 204400,00 | +%0,97 | |
| Bank Hapoalim BM | 7509,00 | +%2,60 | |
| Mizrahi Tefahot Bank Ltd | 22780,00 | +%3,03 | |
| Azrieli Group Ltd. | 36000,00 | +%1,81 | |
| Phoenix Financial Ltd | 17590,00 | +%3,41 |