SMNRSHEMEN YIELDING REAL ESTATE LTD Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar ILS · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $183,72 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₪1,17 Mr | ₪939,94 Mn | ₪799,26 Mn | ₪454,89 Mn | ₪351,38 Mn | ₪268,29 Mn | ₪419,33 Mn | ₪443,88 Mn | ₪433,25 Mn | ₪481,17 Mn | ₪435,82 Mn | ₪446,48 Mn | ₪413,59 Mn | ₪454,53 Mn | ₪486,61 Mn | ₪409,14 Mn | ₪387,04 Mn | ₪452,78 Mn | ₪464,19 Mn | ₪513,70 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₪4,90 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₪473,08 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₪701,12 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₪364,55 Mn | ₪163,99 Mn | ₪11,10 Mn | ₪601.000 | ₪807.000 | ₪84,96 Mn | ₪35,65 Mn | ₪29,57 Mn | ₪43,17 Mn | ₪186,82 Mn | ₪199,50 Mn | ₪201,27 Mn | ₪257,44 Mn | ₪301,04 Mn | ₪317,62 Mn | ₪293,18 Mn | ₪264,61 Mn | ₪309,03 Mn | ₪284,87 Mn | ₪426,38 Mn |
| Net Borç† | ₪359,65 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₪26,45 Mn | ₪11,44 Mn | ₪8,56 Mn | ₪5,78 Mn | ₪2,72 Mn | ₪848.000 | ₪508,90 Mn | ₪560,10 Mn | ₪565,28 Mn | ₪614,06 Mn | ₪569,99 Mn | ₪598,23 Mn | ₪633,46 Mn | ₪703,24 Mn | ₪650,78 Mn | ₪571,71 Mn | ₪585,18 Mn | ₪743,32 Mn | ₪596,94 Mn | ₪557,30 Mn |
| Brüt Kâr | ₪18,53 Mn | ₪5,78 Mn | ₪2,22 Mn | -₪140.000 | -₪4,92 Mn | -₪9,03 Mn | ₪41,35 Mn | ₪43,53 Mn | ₪45,43 Mn | ₪56,15 Mn | ₪52,34 Mn | ₪52,94 Mn | ₪52,21 Mn | ₪54,17 Mn | ₪48,71 Mn | ₪54,84 Mn | ₪61,56 Mn | ₪62,66 Mn | ₪52,68 Mn | ₪62,48 Mn |
| FAVÖK | ₪7,89 Mn | -₪2,36 Mn | -₪5,19 Mn | -₪5,43 Mn | -₪7,71 Mn | -₪11,35 Mn | ₪21,94 Mn | ₪21,19 Mn | ₪26,75 Mn | ₪37,00 Mn | ₪33,74 Mn | ₪31,09 Mn | ₪30,65 Mn | ₪28,56 Mn | ₪20,74 Mn | ₪28,96 Mn | ₪39,15 Mn | ₪39,71 Mn | ₪33,05 Mn | ₪28,08 Mn |
| Net Kâr | ₪20,53 Mn | -₪9,69 Mn | ₪20,70 Mn | ₪74,11 Mn | ₪10,34 Mn | -₪8,35 Mn | -₪7,40 Mn | ₪2,09 Mn | ₪72,79 Mn | ₪16,89 Mn | ₪9,09 Mn | ₪32,41 Mn | -₪1,42 Mn | ₪1,50 Mn | -₪26,14 Mn | ₪3,02 Mn | ₪876.000 | -₪30,21 Mn | ₪86.000 | -₪52,95 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,50 | -0,26 | 0,68 | 3,34 | 0,47 | -0,38 | -0,33 | 0,09 | 3,28 | 0,76 | 0,41 | 1,88 | -0,10 | 0,10 | -1,77 | 0,21 | 0,06 | -2,06 | 0,01 | -7,74 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₪15,63 Mn | -₪12,39 Mn | -₪13,48 Mn | ₪3,30 Mn | ₪182,74 Mn | ₪9,20 Mn | ₪1,62 Mn | ₪12,95 Mn | -₪25,87 Mn | -₪2,89 Mn | ₪26,03 Mn | -₪18,00 Mn | ₪15,08 Mn | ₪7,97 Mn | ₪11,82 Mn | -₪39,25 Mn | ₪76,09 Mn | ₪1,55 Mn | -₪20,28 Mn | ₪9,06 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₪1,08 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 31,0% | 17,4% | 1,4% | 0,1% | 0,2% | 31,7% | 8,5% | 6,7% | 10,0% | 38,8% | 45,8% | 45,1% | 62,2% | 66,2% | 65,3% | 71,7% | 68,4% | 68,3% | 61,4% | 83,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,02 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,00 | 1,21 | 1,26 | 1,30 | 1,28 | 1,31 | 1,34 | 1,53 | 1,55 | 1,34 | 1,40 | 1,51 | 1,64 | 1,29 | 1,08 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,04 | 0,02 | 0,01 | 0,01 | 0,00 | 0,00 | 0,73 | 0,80 | 0,81 | 0,88 | 0,81 | 0,85 | 0,90 | 1,00 | 0,93 | 0,82 | 0,83 | 1,06 | 0,85 | 0,79 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 70,1% | 50,5% | 26,0% | -2,4% | -180,6% | -1.065,2% | 8,1% | 7,8% | 8,0% | 9,1% | 9,2% | 8,8% | 8,2% | 7,7% | 7,5% | 9,6% | 10,5% | 8,4% | 8,8% | 11,2% |
| FAVÖK Marjı | 29,8% | -20,6% | -60,6% | -93,9% | -283,1% | -1.338,3% | 4,3% | 3,8% | 4,7% | 6,0% | 5,9% | 5,2% | 4,8% | 4,1% | 3,2% | 5,1% | 6,7% | 5,3% | 5,5% | 5,0% |
| Net Kâr Marjı | 77,6% | -84,6% | 241,9% | 1.282,6% | 379,7% | -984,4% | -1,5% | 0,4% | 12,9% | 2,7% | 1,6% | 5,4% | -0,2% | 0,2% | -4,0% | 0,5% | 0,1% | -4,1% | 0,0% | -9,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 59,1% | -108,3% | -157,5% | 57,1% | 6.708,6% | 1.084,4% | 0,3% | 2,3% | -4,6% | -0,5% | 4,6% | -3,0% | 2,4% | 1,1% | 1,8% | -6,9% | 13,0% | 0,2% | -3,4% | 1,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Teva Pharmaceutical Industries Limited | 12650,00 | -%0,71 | |
| Bank Leumi Le-Israel B.M. | 7281,00 | +%0,23 | |
| Elbit Systems Ltd | 219920,00 | +%7,59 | |
| Bank Hapoalim BM | 7559,00 | +%0,67 | |
| Mizrahi Tefahot Bank Ltd | 22960,00 | +%0,79 | |
| Azrieli Group Ltd. | 35980,00 | -%0,06 | |
| Phoenix Financial Ltd | 17930,00 | +%1,93 |