SMTSummit Real Estate Holdings Ltd
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar ILS · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,04 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₪10,41 Mr | ₪10,76 Mr | ₪10,90 Mr | ₪10,85 Mr | ₪8,32 Mr | ₪8,52 Mr | ₪8,63 Mr | ₪9,03 Mr | ₪6,04 Mr | ₪4,65 Mr | ₪4,04 Mr | ₪3,30 Mr | ₪2,94 Mr | ₪3,30 Mr | ₪4,78 Mr | ₪4,74 Mr | ₪5,34 Mr | ₪550,83 Mn | ₪808,24 Mn | ₪585,70 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₪655,84 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₪5,26 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₪5,16 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₪4,04 Mr | ₪4,50 Mr | ₪4,63 Mr | ₪4,54 Mr | ₪3,30 Mr | ₪3,65 Mr | ₪3,67 Mr | ₪3,97 Mr | ₪2,60 Mr | ₪1,99 Mr | ₪1,73 Mr | ₪1,85 Mr | ₪1,82 Mr | ₪1,82 Mr | ₪3,68 Mr | ₪3,65 Mr | ₪4,26 Mr | ₪336,38 Mn | ₪396,14 Mn | ₪319,25 Mn |
| Net Borç† | ₪3,00 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₪884,14 Mn | ₪925,24 Mn | ₪945,22 Mn | ₪779,46 Mn | ₪442,96 Mn | ₪442,66 Mn | ₪515,50 Mn | ₪438,49 Mn | ₪278,13 Mn | ₪465,93 Mn | ₪257,17 Mn | ₪249,09 Mn | ₪229,08 Mn | ₪343,38 Mn | ₪343,78 Mn | ₪344,20 Mn | ₪352,48 Mn | ₪27,97 Mn | ₪148,13 Mn | ₪306,46 Mn |
| Brüt Kâr | ₪493,37 Mn | ₪527,06 Mn | ₪552,29 Mn | ₪496,34 Mn | ₪358,51 Mn | ₪379,80 Mn | ₪415,58 Mn | ₪344,77 Mn | ₪246,65 Mn | ₪443,46 Mn | ₪237,50 Mn | ₪231,20 Mn | ₪214,15 Mn | ₪319,67 Mn | ₪320,43 Mn | ₪317,65 Mn | ₪330,65 Mn | ₪23,42 Mn | ₪137,43 Mn | ₪280,77 Mn |
| FAVÖK | ₪415,63 Mn | ₪453,69 Mn | ₪483,87 Mn | ₪408,34 Mn | ₪286,85 Mn | ₪312,05 Mn | ₪336,32 Mn | ₪270,36 Mn | ₪207,82 Mn | ₪407,39 Mn | ₪204,43 Mn | ₪196,07 Mn | ₪174,87 Mn | ₪273,02 Mn | ₪269,50 Mn | ₪234,36 Mn | ₪251,93 Mn | ₪13,04 Mn | ₪125,68 Mn | ₪300,37 Mn |
| Net Kâr | ₪601,43 Mn | ₪199,80 Mn | -₪197,16 Mn | ₪335,37 Mn | ₪397,75 Mn | ₪372,47 Mn | ₪357,88 Mn | ₪639,78 Mn | ₪229,34 Mn | ₪273,81 Mn | ₪194,87 Mn | ₪197,46 Mn | ₪256,36 Mn | -₪161,93 Mn | ₪25,19 Mn | ₪125,70 Mn | ₪198,02 Mn | -₪92,87 Mn | ₪66,74 Mn | ₪159,65 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 8,68 | 2,88 | -2,85 | 4,84 | 5,73 | 5,39 | 5,44 | 9,74 | 3,50 | 4,29 | 3,42 | 3,72 | 5,17 | -3,35 | 0,49 | 2,61 | 4,24 | -2,35 | 1,18 | 2,74 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₪186,28 Mn | ₪357,48 Mn | ₪150,32 Mn | ₪238,20 Mn | ₪185,97 Mn | ₪179,16 Mn | ₪240,24 Mn | ₪145,68 Mn | ₪166,85 Mn | ₪155,50 Mn | ₪132,18 Mn | ₪77,13 Mn | ₪19,45 Mn | ₪69,86 Mn | ₪42,59 Mn | ₪25,98 Mn | ₪17,81 Mn | -₪11,71 Mn | -₪1,04 Mr | -₪651,64 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₪112,06 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 38,8% | 41,9% | 42,5% | 41,8% | 39,7% | 42,8% | 42,6% | 43,9% | 43,1% | 42,8% | 42,9% | 55,9% | 61,9% | 55,2% | 77,0% | 77,1% | 79,7% | 61,1% | 49,0% | 54,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,08 | 0,09 | 0,09 | 0,07 | 0,05 | 0,05 | 0,06 | 0,05 | 0,05 | 0,10 | 0,06 | 0,08 | 0,08 | 0,10 | 0,07 | 0,07 | 0,07 | 0,05 | 0,18 | 0,52 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,17 | 0,18 | 0,18 | 0,15 | 0,09 | 0,09 | 0,10 | 0,09 | 0,05 | 0,09 | 0,05 | 0,05 | 0,04 | 0,07 | 0,07 | 0,07 | 0,07 | 0,01 | 0,03 | 0,06 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 55,8% | 57,0% | 58,4% | 63,7% | 80,9% | 85,8% | 80,6% | 78,6% | 88,7% | 95,2% | 92,4% | 92,8% | 93,5% | 93,1% | 93,2% | 92,3% | 93,8% | 83,7% | 92,8% | 91,6% |
| FAVÖK Marjı | 47,0% | 49,0% | 51,2% | 52,4% | 64,8% | 70,5% | 65,2% | 61,7% | 74,7% | 87,4% | 79,5% | 78,7% | 76,3% | 79,5% | 78,4% | 68,1% | 71,5% | 46,6% | 84,8% | 98,0% |
| Net Kâr Marjı | 68,0% | 21,6% | -20,9% | 43,0% | 89,8% | 84,1% | 69,4% | 145,9% | 82,5% | 58,8% | 75,8% | 79,3% | 111,9% | -47,2% | 7,3% | 36,5% | 56,2% | -332,0% | 45,1% | 52,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 21,1% | 38,6% | 15,9% | 30,6% | 42,0% | 40,5% | 46,6% | 33,2% | 60,0% | 33,4% | 51,4% | 31,0% | 8,5% | 20,3% | 12,4% | 7,5% | 5,1% | -41,9% | -704,0% | -212,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Teva Pharmaceutical Industries Limited | 12740,00 | +%0,87 | |
| Bank Leumi Le-Israel B.M. | 7264,00 | +%1,69 | |
| Elbit Systems Ltd | 204400,00 | +%0,97 | |
| Bank Hapoalim BM | 7509,00 | +%2,60 | |
| Mizrahi Tefahot Bank Ltd | 22780,00 | +%3,03 | |
| Azrieli Group Ltd. | 36000,00 | +%1,81 | |
| Phoenix Financial Ltd | 17590,00 | +%3,41 |