SNCMSuny Cellular Communication Ltd
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar ILS · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $95,29 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₪477,69 Mn | ₪489,68 Mn | ₪439,61 Mn | ₪521,61 Mn | ₪487,36 Mn | ₪446,34 Mn | ₪449,31 Mn | ₪459,21 Mn | ₪401,86 Mn | ₪310,49 Mn | ₪378,38 Mn | ₪570,00 Mn | ₪886,00 Mn | ₪10,35 Mr | ₪15,04 Mr | ₪14,81 Mr | ₪15,07 Mr | ₪1,38 Mr | ₪1,72 Mr | ₪1,35 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₪52,45 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₪208,69 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₪269,00 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₪137,81 Mn | ₪152,00 Mn | ₪166,46 Mn | ₪177,90 Mn | ₪172,73 Mn | ₪140,45 Mn | ₪149,89 Mn | ₪157,49 Mn | ₪203,18 Mn | ₪129,95 Mn | ₪130,62 Mn | ₪898,00 Mn | ₪947,00 Mn | ₪1,38 Mr | ₪8,21 Mr | ₪6,62 Mr | ₪6,33 Mr | ₪0,00 | ₪222,80 Mn | ₪0,00 |
| Net Borç† | ₪73,81 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₪999,79 Mn | ₪1,06 Mr | ₪853,70 Mn | ₪953,31 Mn | ₪914,98 Mn | ₪905,96 Mn | ₪1,18 Mr | ₪1,13 Mr | ₪1,07 Mr | ₪903,25 Mn | ₪771,99 Mn | ₪800,00 Mn | ₪1,22 Mr | ₪1,04 Mr | ₪7,74 Mr | ₪6,98 Mr | ₪1,74 Mr | ₪184,23 Mn | ₪0,00 | ₪0,00 |
| Brüt Kâr | ₪115,81 Mn | ₪110,35 Mn | ₪86,78 Mn | ₪125,64 Mn | ₪136,74 Mn | ₪94,28 Mn | ₪130,72 Mn | ₪145,40 Mn | ₪159,10 Mn | ₪91,08 Mn | ₪56,01 Mn | ₪71,00 Mn | ₪135,00 Mn | ₪189,00 Mn | ₪1,78 Mr | ₪1,87 Mr | ₪416,00 Mn | ₪36,16 Mn | -₪63.000 | -₪13.368 |
| FAVÖK | ₪65,36 Mn | ₪66,65 Mn | ₪45,33 Mn | ₪81,74 Mn | ₪87,89 Mn | ₪58,25 Mn | ₪83,41 Mn | ₪92,96 Mn | ₪104,58 Mn | ₪46,60 Mn | ₪16,73 Mn | ₪21,00 Mn | ₪82,00 Mn | ₪110,00 Mn | ₪2,23 Mr | ₪2,51 Mr | ₪439,00 Mn | ₪14,43 Mn | -₪14,49 Mn | -₪13,15 Mn |
| Net Kâr | ₪38,11 Mn | ₪48,00 Mn | ₪22,34 Mn | ₪73,24 Mn | ₪26,63 Mn | ₪19,01 Mn | ₪18,55 Mn | ₪65,16 Mn | ₪41,74 Mn | ₪20,64 Mn | ₪457,14 Mn | -₪82,00 Mn | -₪145,00 Mn | -₪851,00 Mn | -₪540,00 Mn | ₪271,00 Mn | ₪183,00 Mn | ₪409,37 Mn | ₪56,02 Mn | ₪50,83 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,17 | 0,22 | 0,10 | 0,34 | 0,12 | 0,09 | 0,09 | 0,30 | 0,20 | 0,15 | 4,44 | -2,68 | -5,19 | -30,45 | -19,33 | 9,46 | 6,20 | 10,80 | 1,47 | 1,34 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₪19,47 Mn | ₪111,63 Mn | -₪77,92 Mn | ₪51,11 Mn | ₪90,41 Mn | ₪114,35 Mn | ₪5,82 Mn | ₪63,47 Mn | -₪121,22 Mn | ₪22,91 Mn | ₪40,46 Mn | -₪146,00 Mn | ₪290,00 Mn | ₪1,78 Mr | ₪1,41 Mr | ₪1,67 Mr | ₪374,00 Mn | ₪79,11 Mn | ₪72,14 Mn | ₪109,92 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₪4,81 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 28,8% | 31,0% | 37,9% | 34,1% | 35,4% | 31,5% | 33,4% | 34,3% | 50,6% | 41,9% | 34,5% | 157,5% | 106,9% | 13,3% | 54,6% | 44,7% | 42,0% | 0,0% | 13,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 2,09 | 2,16 | 1,94 | 1,83 | 1,88 | 2,03 | 2,63 | 2,46 | 2,66 | 2,91 | 2,04 | 1,40 | 1,38 | 0,10 | 0,51 | 0,47 | 0,12 | 0,13 | 0,00 | 0,00 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 3,72 | 3,93 | 3,17 | 3,54 | 3,40 | 3,37 | 4,40 | 4,20 | 3,97 | 3,36 | 2,87 | 2,97 | 4,54 | 3,86 | 28,76 | 25,96 | 6,48 | 0,68 | 0,00 | 0,00 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 11,6% | 10,4% | 10,2% | 13,2% | 14,9% | 10,4% | 11,0% | 12,9% | 14,9% | 10,1% | 7,3% | 8,9% | 11,1% | 18,2% | 23,0% | 26,8% | 23,9% | 19,6% | — | — |
| FAVÖK Marjı | 6,5% | 6,3% | 5,3% | 8,6% | 9,6% | 6,4% | 7,1% | 8,2% | 9,8% | 5,2% | 2,2% | 2,6% | 6,7% | 10,6% | 28,8% | 35,9% | 25,2% | 7,8% | — | — |
| Net Kâr Marjı | 3,8% | 4,5% | 2,6% | 7,7% | 2,9% | 2,1% | 1,6% | 5,8% | 3,9% | 2,3% | 59,2% | -10,3% | -11,9% | -82,0% | -7,0% | 3,9% | 10,5% | 222,2% | — | — |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 1,9% | 10,6% | -9,1% | 5,4% | 9,9% | 12,6% | 0,5% | 5,6% | -11,3% | 2,5% | 5,2% | -18,3% | 23,8% | 171,1% | 18,2% | 23,9% | 21,4% | 42,9% | — | — |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Teva Pharmaceutical Industries Limited | 12650,00 | -%0,71 | |
| Bank Leumi Le-Israel B.M. | 7281,00 | +%0,23 | |
| Elbit Systems Ltd | 219920,00 | +%7,59 | |
| Bank Hapoalim BM | 7559,00 | +%0,67 | |
| Mizrahi Tefahot Bank Ltd | 22960,00 | +%0,79 | |
| Azrieli Group Ltd. | 35980,00 | -%0,06 | |
| Phoenix Financial Ltd | 17930,00 | +%1,93 |