SNFLSunflower Sustainable Investments Ltd
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar ILS · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $122,33 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₪636,61 Mn | ₪829,71 Mn | ₪862,50 Mn | ₪834,22 Mn | ₪952,91 Mn | ₪384,84 Mn | ₪394,14 Mn | ₪454,43 Mn | ₪679,50 Mn | ₪797,35 Mn | ₪1,12 Mr | ₪1,18 Mr | ₪1,05 Mr | ₪1,12 Mr | ₪1,04 Mr | ₪822,82 Mn | ₪694,66 Mn | ₪602,84 Mn | ₪301,39 Mn | ₪262,24 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₪138,68 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₪351,82 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₪284,79 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₪334,31 Mn | ₪540,05 Mn | ₪548,28 Mn | ₪599,38 Mn | ₪677,78 Mn | ₪122,36 Mn | ₪138,92 Mn | ₪148,70 Mn | ₪354,43 Mn | ₪475,24 Mn | ₪793,57 Mn | ₪829,13 Mn | ₪721,95 Mn | ₪732,02 Mn | ₪668,99 Mn | ₪476,38 Mn | ₪341,55 Mn | ₪223,09 Mn | ₪207,22 Mn | ₪190,38 Mn |
| Net Borç† | ₪195,64 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₪140,22 Mn | ₪174,64 Mn | ₪184,33 Mn | ₪119,99 Mn | ₪54,58 Mn | ₪56,41 Mn | ₪59,20 Mn | ₪60,01 Mn | ₪35,67 Mn | ₪136,38 Mn | ₪117,75 Mn | ₪113,35 Mn | ₪108,99 Mn | ₪107,80 Mn | ₪71,76 Mn | ₪114,85 Mn | ₪141,67 Mn | ₪35,27 Mn | ₪45,56 Mn | ₪35,86 Mn |
| Brüt Kâr | ₪57,03 Mn | ₪94,14 Mn | ₪53,02 Mn | ₪43,21 Mn | ₪16,50 Mn | ₪31,52 Mn | ₪35,20 Mn | ₪25,46 Mn | ₪8,08 Mn | ₪73,21 Mn | ₪56,67 Mn | ₪57,94 Mn | ₪64,94 Mn | ₪60,11 Mn | ₪41,86 Mn | ₪21,42 Mn | ₪21,80 Mn | ₪6,55 Mn | ₪5,59 Mn | ₪12,53 Mn |
| FAVÖK | ₪103,45 Mn | ₪126,35 Mn | ₪103,17 Mn | ₪92,31 Mn | ₪31,79 Mn | ₪41,04 Mn | ₪44,36 Mn | ₪49,86 Mn | ₪28,09 Mn | ₪108,84 Mn | ₪83,63 Mn | ₪79,50 Mn | ₪79,05 Mn | ₪87,87 Mn | ₪45,69 Mn | ₪33,05 Mn | ₪19,99 Mn | -₪1,45 Mn | ₪2,14 Mn | ₪13,18 Mn |
| Net Kâr | ₪27,65 Mn | ₪6,41 Mn | ₪6,07 Mn | -₪20,81 Mn | -₪11,66 Mn | ₪8,04 Mn | -₪834.000 | ₪32,59 Mn | ₪27,00 Mn | -₪313.000 | -₪15,30 Mn | -₪1,15 Mn | -₪37,11 Mn | ₪24,30 Mn | ₪15,77 Mn | -₪35,31 Mn | ₪11,75 Mn | ₪2,74 Mn | ₪14,56 Mn | ₪6,20 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,72 | 0,17 | 0,16 | -0,63 | -0,35 | 0,24 | -0,03 | 0,99 | 0,82 | -0,01 | -0,46 | -0,03 | -1,13 | 0,74 | 0,48 | -1,10 | 0,37 | 0,12 | 1,01 | 0,50 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₪36,08 Mn | ₪40,79 Mn | ₪67,08 Mn | ₪22,67 Mn | ₪27,08 Mn | ₪36,19 Mn | ₪30,61 Mn | ₪49,30 Mn | ₪8,41 Mn | ₪46,83 Mn | -₪6,35 Mn | -₪118,82 Mn | -₪21,65 Mn | ₪70,16 Mn | ₪14,80 Mn | ₪60,52 Mn | ₪63,86 Mn | -₪34,60 Mn | ₪5,51 Mn | ₪21,05 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₪26,47 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 52,5% | 65,1% | 63,6% | 71,8% | 71,1% | 31,8% | 35,2% | 32,7% | 52,2% | 59,6% | 71,1% | 70,3% | 68,6% | 65,3% | 64,3% | 57,9% | 49,2% | 37,0% | 68,8% | 72,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,22 | 0,21 | 0,21 | 0,14 | 0,06 | 0,15 | 0,15 | 0,13 | 0,05 | 0,17 | 0,11 | 0,10 | 0,10 | 0,10 | 0,07 | 0,14 | 0,20 | 0,06 | 0,15 | 0,14 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,49 | 0,61 | 0,65 | 0,42 | 0,19 | 0,20 | 0,21 | 0,21 | 0,13 | 0,48 | 0,41 | 0,40 | 0,38 | 0,38 | 0,25 | 0,40 | 0,50 | 0,12 | 0,16 | 0,13 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 40,7% | 53,9% | 28,8% | 36,0% | 30,2% | 55,9% | 59,5% | 42,4% | 22,6% | 53,7% | 48,1% | 51,1% | 59,6% | 55,8% | 58,3% | 18,6% | 15,4% | 18,6% | 12,3% | 34,9% |
| FAVÖK Marjı | 73,8% | 72,3% | 56,0% | 76,9% | 58,2% | 72,7% | 74,9% | 83,1% | 78,8% | 79,8% | 71,0% | 70,1% | 72,5% | 81,5% | 63,7% | 28,8% | 14,1% | -4,1% | 4,7% | 36,7% |
| Net Kâr Marjı | 19,7% | 3,7% | 3,3% | -17,3% | -21,4% | 14,3% | -1,4% | 54,3% | 75,7% | -0,2% | -13,0% | -1,0% | -34,1% | 22,5% | 22,0% | -30,7% | 8,3% | 7,8% | 32,0% | 17,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 25,7% | 23,4% | 36,4% | 18,9% | 49,6% | 64,1% | 51,7% | 82,2% | 23,6% | 34,3% | -5,4% | -104,8% | -19,9% | 65,1% | 20,6% | 52,7% | 45,1% | -98,1% | 12,1% | 58,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Teva Pharmaceutical Industries Limited | 12640,00 | -%0,78 | |
| Bank Leumi Le-Israel B.M. | 7280,00 | +%0,22 | |
| Elbit Systems Ltd | 218500,00 | +%6,90 | |
| Bank Hapoalim BM | 7572,00 | +%0,84 | |
| Mizrahi Tefahot Bank Ltd | 23020,00 | +%1,05 | |
| Azrieli Group Ltd. | 36150,00 | +%0,42 | |
| Phoenix Financial Ltd | 17930,00 | +%1,93 |