SRFTZvi Sarfati & Sons Investments & Constructions Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar ILS · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $177,89 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₪1,41 Mr | ₪1,37 Mr | ₪1,32 Mr | ₪1,23 Mr | ₪961,02 Mn | ₪860,77 Mn | ₪806,57 Mn | ₪746,86 Mn | ₪901,72 Mn | ₪809,86 Mn | ₪675,08 Mn | ₪724,26 Mn | ₪662,96 Mn | ₪578,97 Mn | ₪596,98 Mn | ₪619,82 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₪58,27 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₪825,02 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₪585,42 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₪640,80 Mn | ₪637,81 Mn | ₪509,07 Mn | ₪308,54 Mn | ₪303,24 Mn | ₪492,15 Mn | ₪453,12 Mn | ₪412,94 Mn | ₪378,47 Mn | ₪361,11 Mn | ₪343,64 Mn | ₪433,57 Mn | ₪411,02 Mn | ₪356,76 Mn | ₪383,40 Mn | ₪322,07 Mn |
| Net Borç† | ₪582,53 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||
| Ciro | ₪408,79 Mn | ₪481,46 Mn | ₪297,07 Mn | ₪469,51 Mn | ₪560,04 Mn | ₪167,69 Mn | ₪128,23 Mn | ₪163,68 Mn | ₪179,27 Mn | ₪52,15 Mn | ₪267,35 Mn | ₪84,18 Mn | ₪117,77 Mn | ₪140,68 Mn | ₪234,34 Mn | ₪121,62 Mn |
| Brüt Kâr | ₪108,08 Mn | ₪143,08 Mn | ₪91,78 Mn | ₪195,46 Mn | ₪215,59 Mn | ₪43,28 Mn | ₪43,76 Mn | ₪50,76 Mn | ₪59,32 Mn | ₪14,33 Mn | ₪54,57 Mn | ₪18,02 Mn | ₪31,44 Mn | ₪42,10 Mn | ₪53,35 Mn | ₪23,47 Mn |
| FAVÖK | ₪71,66 Mn | ₪108,87 Mn | ₪68,89 Mn | ₪171,24 Mn | ₪195,93 Mn | ₪26,99 Mn | ₪31,11 Mn | ₪41,79 Mn | ₪46,34 Mn | ₪3,33 Mn | ₪40,12 Mn | ₪7,76 Mn | ₪23,12 Mn | ₪34,39 Mn | ₪42,53 Mn | ₪13,12 Mn |
| Net Kâr | ₪20,99 Mn | ₪54,36 Mn | ₪33,07 Mn | ₪113,53 Mn | ₪137,45 Mn | ₪4,05 Mn | ₪13,68 Mn | ₪19,16 Mn | ₪27,49 Mn | -₪8,64 Mn | ₪20,39 Mn | -₪3,32 Mn | ₪8,37 Mn | ₪16,50 Mn | ₪16,79 Mn | -₪3,64 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 1,17 | 3,12 | 1,90 | 6,53 | 7,90 | 0,23 | 0,79 | 1,10 | 1,71 | -0,74 | 1,32 | -0,28 | 0,71 | 1,40 | 1,41 | -0,31 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₪57,17 Mn | -₪99,40 Mn | -₪266,79 Mn | ₪102,57 Mn | ₪318,76 Mn | -₪24,80 Mn | -₪52,06 Mn | -₪10,47 Mn | -₪163,00 Mn | ₪38,77 Mn | ₪85,84 Mn | -₪908.000 | -₪26,37 Mn | ₪21,32 Mn | -₪79,47 Mn | -₪138,81 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₪7,13 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 45,4% | 46,4% | 38,5% | 25,2% | 31,6% | 57,2% | 56,2% | 55,3% | 42,0% | 44,6% | 50,9% | 59,9% | 62,0% | 61,6% | 64,2% | 52,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,29 | 0,35 | 0,22 | 0,38 | 0,58 | 0,19 | 0,16 | 0,22 | 0,20 | 0,06 | 0,40 | 0,12 | 0,18 | 0,24 | 0,39 | 0,20 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,70 | 0,82 | 0,51 | 0,80 | 0,96 | 0,29 | 0,22 | 0,28 | 0,31 | 0,09 | 0,46 | 0,14 | 0,20 | 0,24 | 0,40 | 0,21 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar ILS · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 26,4% | 29,7% | 30,9% | 41,6% | 38,5% | 25,8% | 34,1% | 31,0% | 33,1% | 27,5% | 20,4% | 21,4% | 26,7% | 29,9% | 22,8% | 19,3% |
| FAVÖK Marjı | 17,5% | 22,6% | 23,2% | 36,5% | 35,0% | 16,1% | 24,3% | 25,5% | 25,8% | 6,4% | 15,0% | 9,2% | 19,6% | 24,4% | 18,1% | 10,8% |
| Net Kâr Marjı | 5,1% | 11,3% | 11,1% | 24,2% | 24,5% | 2,4% | 10,7% | 11,7% | 15,3% | -16,6% | 7,6% | -3,9% | 7,1% | 11,7% | 7,2% | -3,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -14,0% | -20,6% | -89,8% | 21,8% | 56,9% | -14,8% | -40,6% | -6,4% | -90,9% | 74,3% | 32,1% | -1,1% | -22,4% | 15,2% | -33,9% | -114,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Teva Pharmaceutical Industries Limited | 12740,00 | +%0,87 | |
| Bank Leumi Le-Israel B.M. | 7264,00 | +%1,69 | |
| Elbit Systems Ltd | 204400,00 | +%0,97 | |
| Bank Hapoalim BM | 7509,00 | +%2,60 | |
| Mizrahi Tefahot Bank Ltd | 22780,00 | +%3,03 | |
| Azrieli Group Ltd. | 36000,00 | +%1,81 | |
| Phoenix Financial Ltd | 17590,00 | +%3,41 |